אני רוצה להבין

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Bpd
יצירת קשר:

אני רוצה להבין

הודעהעל ידי Bpd » 28 נובמבר 2016 23:23

כמה קיצוני צריך להיות הבעיה שלי?
כלומר כל התפקוד שלי בבסיס ובתפקיד הוא ברמה סבירה אז זה בסדר ?
למה לא אכפת להם מהאבחונים והם ממשיכים לבחון אותי ולמשוך אותי לקיצוניות?
למה אני צריך לסבול כלכך הרבה ?
תודה
isreal2496
יצירת קשר:

Re: אני רוצה להבין

הודעהעל ידי isreal2496 » 29 נובמבר 2016 17:27

הצבא חרא זה הסיבה פשוט תתמקד ביציאה שלך ולא בקשיים או שתעשה משהו שיראה קיצוני
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2016 01:22

Bpd כתב:כמה קיצוני צריך להיות הבעיה שלי?
תודה

תחשוב שאתה מנהל וצריך עובדים שינקו חרא מהאסלה עם הידיים בלי כפפות, לא רק זה אלא גם ישלמו להם על זה 2 שקלים לשעה, אז כמו שאתה יכול לנחש לא יהיו הרבה אנשים שרוצים לעבוד בזה, אבל יהיו עובדים שאפילו בחינם אתה כמנהל לא תרצה להעסיק :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bpd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Bpd » 01 דצמבר 2016 01:27

אורח כתב:
Bpd כתב:כמה קיצוני צריך להיות הבעיה שלי?
תודה

isreal2496 כתב:הצבא חרא זה הסיבה פשוט תתמקד ביציאה שלך ולא בקשיים או שתעשה משהו שיראה קיצוני

אני הבנתי את זה אבל הקשיים שלי התחילו באזרחות ואלו בעיות על ממש , וככל הנראה אני זקוק גם לטיפול והצבא מהווה עבורי כגורם מחמיר.

תחשוב שאתה מנהל וצריך עובדים שינקו חרא מהאסלה עם הידיים בלי כפפות, לא רק זה אלא גם ישלמו להם על זה 2 שקלים לשעה, אז כמו שאתה יכול לנחש לא יהיו הרבה אנשים שרוצים לעבוד בזה, אבל יהיו עובדים שאפילו בחינם אתה כמנהל לא תרצה להעסיק :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כן אני מצליח להבין את מה שאתה אומר , בכללי אני כבר מתחיל להבין שהמחשבות שלי נכונות , יש מזימה כללית של העולם של שליטה ,כולם תמיד ניצלו ורימו אותי, הנה לכן היום אני לבד.
isreal2496
יצירת קשר:

הודעהעל ידי isreal2496 » 01 דצמבר 2016 10:16

את הפטור אתה תקבל! השאלה כמה זמן זה יקח האם הלכת לפסיכאטר פרטי? האם יש לך חוות דעת? מה רשום בחוות דעת? אם התשובות הן חייבות ורשום שם משהו בדרגה חמורה כגון חשש לסכיזופרניה אז שלח את זה למפקד האישי וללשכת מפקד של הבקו״ם בדואר רשום כך אין אפשרות הכחשה כשאתה פונה אליהם תדאג להיראות עם בעיה נפשית לצורך כך תקרא את הטרגט 21 ולאחר מכן יגיע הקב״ן ואחרי זה פסיכאטר וועדה רפואית אם המצב שלך בלתי נסבל לך לרופא היחידה תציג לו את הבעיות הוא כבר ישלח אותך לבד לקב״ן המון בהצלחה! אוהבים אותך!!!
Bpd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Bpd » 01 דצמבר 2016 21:36

isreal2496 כתב:את הפטור אתה תקבל! השאלה כמה זמן זה יקח האם הלכת לפסיכאטר פרטי? האם יש לך חוות דעת? מה רשום בחוות דעת? אם התשובות הן חייבות ורשום שם משהו בדרגה חמורה כגון חשש לסכיזופרניה אז שלח את זה למפקד האישי וללשכת מפקד של הבקו״ם בדואר רשום כך אין אפשרות הכחשה כשאתה פונה אליהם תדאג להיראות עם בעיה נפשית לצורך כך תקרא את הטרגט 21 ולאחר מכן יגיע הקב״ן ואחרי זה פסיכאטר וועדה רפואית אם המצב שלך בלתי נסבל לך לרופא היחידה תציג לו את הבעיות הוא כבר ישלח אותך לבד לקב״ן המון בהצלחה! אוהבים אותך!!!

כבר ראיתי את ההודעה הזו בעבר.
אענה לך בקצרה, יש לי כבר 2 חוות דעת , שיחה שניה אצל פסיכיאטר ממש בקרוב כלומר שבוע הבא , בחוות דעת הראשונה (פסיכיאטר) אבחנו אותי בהפרעת אישיות גבולית ובהפרעה דו קוטבית מסוג 2 , בחוות דעת השניה (פסיכיאטר) הוא דווקא לא יודע מה בדיוק הבעיה כי זה דיי מפוזר (הוא שאל יותר שאלות שכיוונו אותי ובכך נוצר מצב של המון סימפטומים לא ממוקדים בדיוק למשהו מסוים) אבל הוא רשם שזה מתאים להפרעת אישיות מקלסטר A,B והפרעה דו קוטבית מסוג 2 ועוד דברים שאעדיף לא לרשום כאן.
אני לא לפני צבא אלא בסדיר, והפסיכיאטר הצבאי רוצה שאני אקח כדורים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים