הצבא מאיים להפסיק את לימודי

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים הצבא מאיים להפסיק את לימודי

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107715 הגב
    Anonymous
    חבר

לא מזמן יצרו איתי קשר וטענו שלא חתמתי על חוזה לימודים (אני מלשב בדחיית גיוס לשם לימודים) (איזה מפגרים אני מסיים עוד חודש ורק אחרי שנה הם "הבינו" שאין להם חוזה, אפילו שחתמתי עליו) וביקשו שאבוא לחתום על חוזה זה. טענתי שאין לי זמן, כי אני לא רוצה להתעסק עם צבא יותר.
    היום קבילתי מכתב שעם תוך שבועיים לא אחתום על הדף המדובר, הם יראו בזה כהפסקת לימודי ויגייסו אותי במועד בקרוב ביותר. בא לי למות 🙁
    מצד אחד אני לא רוצה יותר שום קשר עם הגוף הזה מצד שני אני לא יכול לאכזב את ההורים שלי ששילמו כסף על הלימודים שלי, לא בשביל שיעפיו אותי בדקה ה 90.

מה לעשות!?

#170534 הגב
    Spor
    חבר

סע תחתום. מה הבעיה?

#170536 הגב
    Anonymous
    חבר

מה אתה ילדה לך תחתום. אתה תתגייס אחרי הלימודים זה לא שלא תתגייס בכלל.

#170544 הגב
    Anonymous
    חבר

אבל אז הצבא יכול לחשוב שאכפת לי מזה, ולא להאמין לזה שאני בדיכאון (למרות שאני כן בדיכאון לא בא לי לחיות כשאני חושב על צבא, למרות זאת אני אוהב את המצקוע שאני לומד).

#170545 הגב
    Spor
    חבר
    quote אורח:

אבל אז הצבא יכול לחשוב שאכפת לי מזה, ולא להאמין לזה שאני בדיכאון (למרות שאני כן בדיכאון לא בא לי לחיות כשאני חושב על צבא, למרות זאת אני אוהב את המצקוע שאני לומד).

הצבא לא חושב.
    אם הם היו רוצים לגייס אותך היו שולחים לך בצו בלי זימון לחתום דח"ש.

#170547 הגב
    Anonymous
    חבר

לאדם בדיכאון לא אמור להיות אכפת מכל מיני מכתבים כאלה, ולכן מדאיג אותי כל הדבר הזה כי מצב אחד אני כן בסוג של דיכאון מצד שני אכפת לי מהלימודים, ועצם הפעולה שאני אבוא לחתום על מסמך זה יכולה להעיד על זה שאני לא בדיכאון.

#170548 הגב
    Anonymous
    חבר

בנאדם אל תתחיל לנתח את המצב לעומק כאילו אתה פרויד מסתכל על זונה. אם תרצה בשלב כזה או אחר במהלך השירות (שכן יבוא בתום הלימודים שלך) לצאת מהצבא אז לאף אחד אבל אף אחד לא יהיה אכפת שחתמת על חוזה לדח"ש. הקב"ן לא יודע עליך כלום ולא מתייחס לכלום עד שהוא לא רואה אותך בעצמו ומבחין את הבעיות שלך בעצמו. ככה שתסע ותחתום שלא יעשו לך בעיות ופתאום יגייסו אותך. עדיף לך לחתום על החוזה כעת ולסיים את הלימודים כמו שצריך ואז לראות אם אתה רוצה לשרת או לא והאם אתה עדיין בדכאון מהמחשבה על הצבא.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־הצבא מאיים להפסיק את לימודי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו