שחרור או מרמה ?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Bpd
יצירת קשר:

שחרור או מרמה ?

הודעהעל ידי Bpd » 09 דצמבר 2016 23:28

הייתי אצל הפסיכיאטרית בפעם השניה , והיא הסתכלה על בדיקות , רשמה איזה 20 דקות כל מיני דברים שאלה אותי עוד כמה שאלות ספציפיות , ואז אמרה שהיא ממליצה על שחרור וקיבלתי גימילים עד הוער" .
בפועל מה אני מציג להם ? אין לי את ההמלצה ביד אני זוכר שהפסיכיאטרית הביאה לפקידה 2 מסמכים והיא הביאה לי רק את הגימלים בעצם.

מה העניין הזה?
APR
יצירת קשר:

Re: שחרור או מרמה ?

הודעהעל ידי APR » 10 דצמבר 2016 08:36

Bpd כתב:הייתי אצל הפסיכיאטרית בפעם השניה , והיא הסתכלה על בדיקות , רשמה איזה 20 דקות כל מיני דברים שאלה אותי עוד כמה שאלות ספציפיות , ואז אמרה שהיא ממליצה על שחרור וקיבלתי גימילים עד הוער" .
בפועל מה אני מציג להם ? אין לי את ההמלצה ביד אני זוכר שהפסיכיאטרית הביאה לפקידה 2 מסמכים והיא הביאה לי רק את הגימלים בעצם.

מה העניין הזה?

אתה הולך לוועדה והם נותנים לך פטור. מזל טוב!
Bpd
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Bpd » 10 דצמבר 2016 12:56

APR כתב:
Bpd כתב:הייתי אצל הפסיכיאטרית בפעם השניה , והיא הסתכלה על בדיקות , רשמה איזה 20 דקות כל מיני דברים שאלה אותי עוד כמה שאלות ספציפיות , ואז אמרה שהיא ממליצה על שחרור וקיבלתי גימילים עד הוער" .

מה העניין הזה?

הקלת עליי מעט(כי עדיין יש לי חששות פסיכולוגיות שיהיה משהו לא בסדר והם ישנו את דעתם) , אני ממש הייתי חרד לגבי זה ביומיים האחרונים.
APR
יצירת קשר:

הודעהעל ידי APR » 10 דצמבר 2016 15:26

Bpd כתב:
APR כתב:

מה העניין הזה?

הקלת עליי מעט(כי עדיין יש לי חששות פסיכולוגיות שיהיה משהו לא בסדר והם ישנו את דעתם) , אני ממש הייתי חרד לגבי זה ביומיים האחרונים.

כשפסיכיאטר צבאי אומר שהוא ממליץ על שחרור וקובע לך וועדה רפואית, זה אומר שמשחררים אותך. היא לא שיקרה..)ף)נףף
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 דצמבר 2016 17:50

כשפסיכיאטר צבאי אומר שהוא ממליץ על שחרור וקובע לך וועדה רפואית, זה אומר שמשחררים אותך. היא לא שיקרה..)ף)נףף[/quote]

כן אני הבנתי את זה אבל בגלל פגישה קודמת טיפה חשדתי , היא אמרה שאני צריך כדורים וששבוע הבא יגיעו בדיקות רפואיות שאני אעשה כדי שהיא תראה שהמצב הוא לא עקב סמים למשל.
ואז פגישה הזאת היא אחרי 25 דקות וגם היה מוזר כי נכנסתי בין האחרונים במקום להיכנס ב9 והייתי שם מ7 וחצי
פותח האשכול

הודעהעל ידי פותח האשכול » 14 דצמבר 2016 00:01

למה הם עדיין לא התקשרו כדי להודיע לי מתי התור לוועדה? אני מפחד , למה הם עושים את זה ..
עבר כמעט שבוע.
Badgalriri
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Badgalriri » 19 דצמבר 2016 19:16

מה העניין הזה?

איזה בדיקות היא ראתה??

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 22 אורחים