האם זה יכול לגרום לאשפוז כפוי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Kumti
יצירת קשר:

האם זה יכול לגרום לאשפוז כפוי?

הודעהעל ידי Kumti » 23 דצמבר 2016 10:00

אז ככה, יש לי עוד בעיות נפשיות לא מעטות עוד לפני צהל ולצערי הוא לא בדיוק מתחשב משומה, אלוהים יודע.. יש להם עוד חוצפה לזיין לי תשכל על טיפול בזמן הצבא בזמן שאני מסביר להם שהיה לי אישור מפסיכיאטרית לא לבוא לבית הספר כי המערכת רק מכבידה. מכיתה י עד יב באתי לבית הספר רק כדי לריב עם המורים ולהצדיק היעדרויות. למדתי במשך שלוש שנים לבד בבית. איך לעזאזל הוא מציע לי טיפול בצבא במצב כזה, אם אפילו טיפול בבית הספר לא שרדתי והייתי צריך אישור קבוע לא לבוא??
היו לי בעבר בים היתר המון מחשבות אובדניות גם.. אבל עכשיו אח שלי חוזר עם נשק הבייתה. אמ-16 מקוצר. אותו אחד שלמדתי לתפעל בטירונות. ואני יודע בדיוק איפה הוא מחביא אותו... אני חיפשתי את המחסנית ולא מצאתי. רק נשק. למזלי נזכרתי שיש לי קליע עוד מהטירונות ושהוא מסתובב בבית.. לאחר הרבה חיפושים - מצאתי אותו...
מפה אני לא אכתוב אם זה אמת או לא - אבל אם אני מספר לקפס מצב שבו כבר הסתכלתי על הנשק עם הקליע ביד, והחלטתי בסוף לוותר, זו עילה לאשפוז כפוי? אני לא פסיכוטי, אובחן לי דכאון קליני בעבר והייתי תחת טיפול תרופתי, אבל מעולם לא הייתי פסיכוטי, וגם כשרציתי למות בעבר ולא היה איך (הדבר האחרון שרציתי זה לנסות ולא להצליח) - זה היה 100% במודע ולאחר החלטה שאני סובל פשוט כל החיים שלי אז כבר אין טעם..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים