האם זה כמעט הסוף??? דחוף מאוד!!!

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים האם זה כמעט הסוף??? דחוף מאוד!!!

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107802 הגב
    taniush
    חבר

נקבעה לי וועדה פסיכיאטרית לעוד שבועיים וממש התעצבנתי שזה הרבה זמן ובאמת שאני כבר לא יכולה להמשיך ככה יותר אז אמרתי להם שאני הולכת לחתוך את עצמי עם סכין אם הם לא יעזרו לי …התחלתי לצרוח ולבכות הקב"ן שלח אותי למיון אחרי כמה שעות של המתנה הפסיכיאטרית , הבן האדם האכפתי הזה הציל לי את החיים פשוט סוף סוף הרגשתי כל כך טוב לדבר עם מישהו מהאזרחות ולא מישהו צבאי,היא הפנתה אותי מחר דחוף לפסיכיאטר צבאי אז יש לי כמה שאלות כי אני ממש מממש לחוצה!!!:
    1.האם זה מתקדם לכיוון השחרור??
    2.מה עושים בוועדה הזאת?היא נשמעת מאוד מפחידה ,הקב"ן אמר לי שזו היא בדיקה לגבי המשך השירות הצבאי שלי וגם אמר לי שחייבים להביא את 2 ההורים?אי אפשר לבוא לבד או רק עם אמא נגיד??
    3.האם זה יכול לפגוע בי איפשהו בהייתי במיון פסיכאטרי?(הפסכיאטרית הייתה ממש נחמדה ואמרה לי שאין לי מחלת נפש אלא התקפי פאניקה ודכאון תגובתי ועוד כה דברים ואמרה לי שאין לי מה לחשוש הרבה אנשים פונים למיון האם זה נכון????
    תודה .

#171128 הגב
    taniush
    חבר

תענו בקשה זה דחוף!!!!!!
    ואני רוצה להוסיף עוד שאלה האם זה ככה רק בחיל הים המ***ן הזה שצריך לעבור וועדה פסיכיאטרית ??זאת וועדה רפואית???? 😕 😮 😐

#171132 הגב
    Spor
    חבר

1. הדרך החוצה תמיד עוברת דרך פסיכיאטר. קיבלת מחר? זה כבר סימן טוב.
    2. בולשיט ובולשיט. הועדה זה איש אחד, ששואל אותך שם, משפחה, מספר אישי, האם את מודעת להשלכות
    והאם את מסכימה. את חותמת, ואת בחוץ. זה לוקח [מנסיון אישי] 5 דק' על השעון, והורים לא חייבים להיות נוכחים.
    3. מיון פסיכיאטרי יירשם לך בתיק הצבאי. היות ואת מתכננת לצאת, הוא יישר לצבא. אז תזהרי לך, שבגיל 60 איזה פקיד פישר
    יימצא ת'תיק מיון שלך בבהל"צ.

באופן כללי, הקב"נ שלך נשמע כמו חרטטן.

#171135 הגב
    taniush
    חבר

ואי spor תודה רבה על התגובה …הרגעת אותי מאוד…
    כן הוא חרטטן גדול!!

#171144 הגב
    Anonymous
    חבר

היום בכיתי ונכנסתי להתקפה חרדה ..אני כבר לא מזהה את עצמי..הצבא הרס אותי אבל אני לא מתכוונת לוותר…
    ניקבע לי תור בב"יח 10 בתחילת שבוע הבא לפסיכיאטר\ית ועד אז יש לי גימלים ויש לי את הוועדה הפסיכיאטרית עוד שבועיים ואמרתי לו שאולי אני באה לבד או רק אני ואמא שלי הוא אמר לא רק עם ההורים …יש מצב שלא ישחררו אותי ויגידו לי לבוא ביום אחר עם ההורים??מקרים כאלה קרו?? 🙁 😕
    נ.ב
    הקב"ן לא אומר לי כלום אם יש לי המלצה וכאלה אני משתגעת מחוסר הוודאות .אי אפשר ככה כבר לסבול!!!!!!!!!!!
    אני באמת לא מבינה איך אפשר להיות כאלה אטומים אני שונאת אותם!!! 😡

#171151 הגב
    Anonymous
    חבר

ואי אני מקפיצה אני לא יכולה לרשום נושא חדש למה??
    למה זה לא נכנס לי לשם המשתמש ????

#171155 הגב
    Spor
    חבר

ושוב, זה בולשיט. את חיילת, אין שום צורך בליווי הורים לועדה. נשמע כאילו הוא מנסה להפחיד אותך.
    אבל הורים כן יכולים לתרום במפגש עם הפסיכיאטר

#171156 הגב

אני חושב שועדה פסיכיאטרית יותר מקיפה, היה פה מישהו שהתעצבן שאמרו לו שועדה פסיכיאטרית היא רק חותמת גומי אז אני ממליץ להתכונן שאולי זה לא הועדה הרפואית ה"רגילה"

#171160 הגב
    דונגל
    חבר

צאי מהלחץ, Spor יבוא איתך ו"יהפוך להם את השולחן" כמו שהוא אוהב
    וברצינות, כל הדברים האלה נשמעים התקדמות בכיוון הנכון (קיבלת גימלים אחרי הכל).

#171161 הגב
    Spor
    חבר
    quote דונגל:

צאי מהלחץ, Spor יבוא איתך ו"יהפוך להם את השולחן" כמו שהוא אוהב
    וברצינות, כל הדברים האלה נשמעים התקדמות בכיוון הנכון (קיבלת גימלים אחרי הכל).

ספור מייעץ פה לאנשים על פי נסיונו האישי.
    במידה וזה מצחיק אותך, אני אפסיק. אני לא ליצן.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־האם זה כמעט הסוף??? דחוף מאוד!!!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו