כרגע עריק וקבעו לי תור לברה"ן תל השומר לפסיכאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Thanks
יצירת קשר:

כרגע עריק וקבעו לי תור לברה"ן תל השומר לפסיכאטר

הודעהעל ידי Thanks » 12 פברואר 2017 12:38

אני אנסה לתמצת לכם את המצב. אני משרת כשנה. המצב הנפשי שלי בכל תקופה הזמן הזאת על הפנים. העבירו אותי הרבה בסיסים והפרופיל שלי הוא נפשי 45.

בתקופת שירותי הייתי לא מעט פעמים בכלא (פשוט אף אחד לא מבין את המצב שלי וחשבו שאני עושה דווקא אז הענישו אותי באופן מוגזם פעמים רבות).

לפני תקופה של כחודשיים הקבנית של היחידה רצתה לשחרר אותי מצה"ל. לא רציתי לצאת ורציתי להמשיך לשרת... רציתי להצליח במסגרת הזאת ולתרום מעצמי למדינה כמו שכולם עושים.

מאז הכניסו אותי עוד פעם לכלא מהיחידה... אני הגעתי למצב שאני כבר לא מסוגל יותר ובאמת לא יכול להמשיך לחיות בחיים האלה יותר.

למרות הנפקדות/עריקות שלי (סביבות 20 יום) קבנית היחידה שלי הסכימה לפגוש אותי היום. סיפרתי לה על כל הבעיות שלי. היא החליטה לכתוב חוות דעת בהמלצה להוציא אותי מהצבא על 21 נפשי.
היא אמרה שאין ברירה ואני אהיה חייב להיות בכלא. אחר כך היא אמרה לי לחכות בחוץ, עשתה טלפון ואמרה לי לחזור. היא אמרה שבעוד כמה ימים אני אראה פסיכאטר בברהן תל השומר דר כפ ושהיא נותנת לי גימלים נפשיים עד שאני רואה אותו.

הקבנית שלי אמרה שאני צריך לבוא עם מדים ושלא יקבלו אותי בלי מדים (זה באמת נכון?)
אני צריך עזרה ממכם שתנחו אותי מה להגיד לפסכיאטר ומה לעשות כדי שיוציאו אותי מהצבא בלי לשלוח אותי לכלא. תודה.
Acura
יצירת קשר:

Re: כרגע עריק וקבעו לי תור לברה"ן תל השומר לפסיכאטר

הודעהעל ידי Acura » 16 פברואר 2017 04:48

מקסימום תשב בכלא עם פטור נפשי מהצבא .. אין יותר טוב מזה (לספור תימים לאזרחות בעזרת השם על כולם! )
תמונה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים