לצאת מהצבא דחוףף חייב עזרה!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ללל
יצירת קשר:

לצאת מהצבא דחוףף חייב עזרה!!!

הודעהעל ידי ללל » 16 פברואר 2017 14:01

אני חייל כבר שנתיים עם חמש חודשים דפוק וחייב להשתחרר דחוף הייתה לי וועדת אי התאמה לשירות אבל הבנתי שזה חרטה ושרק מורחים אותי איך אני יוצא אני נואש ניסיתי בהתחלה ללכת לקבן ולא הלך אניעל תקן יומיות אבל לא בא כל יום לי מה אני עושה???
דחוףף
Acura
יצירת קשר:

Re: לצאת מהצבא דחוףף חייב עזרה!!!

הודעהעל ידי Acura » 16 פברואר 2017 15:18

וועדת אי התאמה שואלים אותך מה יקרה אם לא נשחרר אותך ואתה צריך להגיד שאתה תמשיך להיכנס לכלא ,
לך לקבן תקרא את טארגט 21 ותנסה לשחק את זה אצל קבן ..
אני חצי שנה בצבא וכל החצי שנה בדפוק רק בכלא (זה תהליך ארוך ) אבל סופו של דבר אם יש לך מטרה את תצא
תמונה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 פברואר 2017 14:19

איןן הבנתי זה חרטה וסתם מושכים אותך הבוס שלי בעבודה אמר לי שגם אותו משכו ובסוף לא קיבל מזה כלום מה עושיםם אני מת לצאת
Acura
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Acura » 17 פברואר 2017 17:38

קבן אחי אני גם מת לצאת שאני בבסיס אני מרגיש כמו חולה נפש אמיתי בין אם זה עצבים ובין אם זה דיכאון מפגר ..
לך לקבן תקבע תור תשחק גם בבסיס שלך מול כולם (אין דבר כזה חברים) אל תדבר אם אף אחד עצה שלי ? תעשה את זה , תתלוננן למפקד שלך שהמחשבות חוזרות לך לראש שאתה נמצא פה (בסיס ) מחשבות של כאב שאתה לא מצליח לפרוק ושאתה חייב לראות קבן דחוף כי אתה לא יודע מה אתה תעשה ..
כמובן שהוא ישאל אותך אם אתה רוצה לפגוע בעצמך תגיד לו שכן ואתה לא מסוגל להמשיך להיות פה יותר תעשה קצת רעש .. בלאגן ככה הם משחררים תראה קבן ישר ..
רוב הקבנים חרטטנים אני עשיתי את זה והיא רק רצתה לאשפז אותי אבל כמובן שקבן זה סתם פסיכולוג או עובד סוציאלי מסריח אז אין להם בכלל סמכות לאשפז רק פסיכאטר ומפה לשם אתה תראה פסיכאטר..
בהצלחה אני גם מת לצאת
תמונה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 פברואר 2017 13:56

תודה אחשליי בהצלחה גם לך

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים