שאלה חשובה! מה אני צריך לעשות?? (עריק,חייב להשתחרר)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

army21
יצירת קשר:

שאלה חשובה! מה אני צריך לעשות?? (עריק,חייב להשתחרר)

הודעהעל ידי army21 » 21 פברואר 2017 02:31

אז ככה..
התגייסתי לפני קצת פחות מחצי שנה בתור מאבטח מתקנים, עוד לפני שהתגייסתי הרגשתי שאני לא מוכן פיזית ונפשית
יש לי הרבה בעיות רפואיות הצבא נתן לי רק פרופיל 64 אני סובל מ(בעיות גב,קרע ברצוע ביד,ניתוח בעצב ביד שהצליח חלקית)
אחרי תקופה של כמה חודשים בסדיר שהתנכלו אלי בבסיס ונתנו משפט יום אחרי יום בגלל שסירבתי להשתמש בנשק בגלל בעיות רפואיות לפני שראיתי רופא (שפטו אותי יום אחרי יום) ונתנו לי ריתוק, החלטתי ביום הראשון לריתוק החלטתי לצאת לעריקות ולעשות כל מה שאני יכול כדי לצאת מהצבא ואני באמת מרגיש שאני לא מסוגל מבחינה פיזית ונפשית. (זה מה שקרה עד היום)

היום אני כבר 68 יום בבית ניסיתי לדבר עם עורכי דין וכל מיני ולא הגעתי ממש לפתרון אני מרגיש שאני חייב להשתחרר והמערכת של צהל ממש לא מתאימה לי
קיבלתי המלצה לשחרור מפסיכיאטר אזרחי,והיום החלטתי להסגיר את עצמי כי לא רציתי למשוך יותר מידי זמן, רק שמשהו מאוד מוזר קרה היום כשהגעתי לכלא 4 כרגיל כמו כולם חיכיתי הרבה זמן ואז לקחו ממני את החוגר לאחר חצי שעה חזרו ואמרו לי שאני בכלל לא רשום במחשב כעריק.

מה אתם מציעים לעשות?
השאלה שלי אם בגלל שאני לא מוזן כעריק האם יש לי דרך לבקש קבן או דרך אחרת לנצל את ההמלצה של הפסיכיאטר?

תודה לכל העוזרים מצטער אם זה לא ממש ברור.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 16 אורחים