עזרה בפגישה עם הקפס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

John158
יצירת קשר:

עזרה בפגישה עם הקפס

הודעהעל ידי John158 » 05 מרץ 2017 07:24

שלום,

פתחתי פה אשכול לפני כמה שבועות -http://www.forum.newprofile.org/viewtopic.php?p=107876

לאחר מה שכתבתי שם פגשתי קפס אחר ממי שהייתי אצלו,
הגעתי אליו עם חוות דעת מגורם אזרחי, השיחה איתו הייתה מאוד קצרה והוא היה מאוד תקיף ואמר לי שהוא יכול להציע לי טיפול באמצעות שיחות או טיפול תרופתי ואם אני לא מעוניין באפשרויות האלה עדיף שנסיים את השיחה. לחצתי עליו שזה לא יעזור לי ושאני לא מוכן, בתגובה הוא אמר שהוא לא יכול לעזור לי יותר מזה.

בסוף השיחה אמרתי לו שאמא שלי רוצה לדבר איתו והוא אמר שהוא ייקבע לי תור עם ההורים.

השיחה הזאת קורת השבוע, מה לעשות ? להמשיך עם כל הדברים שאמרתי להם כי בינתים זה לא עוזר זה כמו לדבר לקיר.
איזה דברים אני צריך להדגיש יותר כדי לגרום לו להבין שכלום לא עוזר?
מה אמא שלי צריכה להדגיש בשיחה?

תודה על העזרה.
Acura
יצירת קשר:

Re: עזרה בפגישה עם הקפס

הודעהעל ידי Acura » 05 מרץ 2017 11:38

ברגע שההורים יתערבו זה מצויין אחי , כי פה הם כבר מבינים שהם לא מדברים עם "ילד" כל הקפסים האלה סתם זבל
תגיד לאמא שלך שתגיד שאתה בקושי מדבר אתה כל היום סגור בחדר ושאתה לא יושן בלילה ..
ושאתה גם לא אוכל ואם היא תומכת שתצא מהצבא אז זה מצויין .. (אני גם צריך שקבן יראה תהורים שלי אולי יעזור לי גם )
תמונה
John158
יצירת קשר:

הודעהעל ידי John158 » 09 מרץ 2017 11:40

הייתה לי הפגישה עם אמא שלי והקפס,
רוב השיחה אמא שלי דברה ולחצה עליו ששום דבר לא יכול לעזור לי חוץ מלהשתחרר.
בסוף הפגישה הוא אמר שהוא יעביר אותי לפסיכיאטר, לגבי זה אני לא בטוח אם הוא המליץ לשחרור או לא לפי דעתו, האם זה יכול לפגוע ?

הוא אמר שאצל הפסיכיאטר הוא יבדוק אם אני כשיר לשירות, ואם לא הוא ישלח אותי לועדה לכשירות השירות.

איך אני גורם לפסיכיאטר להמליץ לי לועדה לכשירות השירות, האם כדאי גם בפגישה הזאת להביא הורים ?

תודה על העזרה.
John158
יצירת קשר:

הודעהעל ידי John158 » 12 מרץ 2017 20:19

עזרה דחוףףף!!

יש לי מחר פסיכיאטר!
ניסיתי שגם ההורים יבואו אבל הנפיצו לי שהם לא יכולים לבוא בפגישה הראשונה שלי עם הפסיכיאטר.

איך אני גורם לו להבין שאני לא כשיר ? מה צריך להדגיש בשיחה הזאת ?
יש לי חוות דעת מגורם אזרחי שנתתי אותה לקפס שהפנה אותי לפסיכיאטר להביא אותה שוב ?
אם יש איזה טיפים שאתם יכולים להביא לי יעזור מאוד.(בעיקר דברים כמו משפטים שמרמזים בעקיפין על אובדנות)

תודה על העזרה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים