עזרה מה לעשות בהמשך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

John158
יצירת קשר:

עזרה מה לעשות בהמשך

הודעהעל ידי John158 » 26 אפריל 2017 07:12

אני חייב עזרה,

הייתי כבר בכמה פגישות עם שני קפסים, ושני פסיכיאטרים. הלכתי למיון, שם פסיכיאטר אזרחי כתב שיש לי הפרעת הסתגלות עם סממני דיכאון, נתן כמה המלצות אבל לא המליץ שחרור טען שהוא לא יכול.
ראיתי פסיכיאטר בצבא לאחר מכן שלא עזר בכלום.

מורחים אותי ולא מקשיבים לי ואני לא יודע מה לעשות. מה אני יכול לעשות? ללכת שוב למיון יעזור? נפקדות? עזרה בבקשה.
אורח

Re: עזרה מה לעשות בהמשך

הודעהעל ידי אורח » 28 אפריל 2017 23:33

ללכת למיון בחופשה ולהגיד שאתה לא מרגיש טוב, לדבר על מחשבות אובדניות. או נפקדות/עריקות וכשאתה חוזר לבקש קב"ן ולהגיד לו את זה. בהצלחה!
John158
יצירת קשר:

Re: עזרה מה לעשות בהמשך

הודעהעל ידי John158 » 29 אפריל 2017 10:14

אורח כתב:ללכת למיון בחופשה ולהגיד שאתה לא מרגיש טוב, לדבר על מחשבות אובדניות. או נפקדות/עריקות וכשאתה חוזר לבקש קב"ן ולהגיד לו את זה. בהצלחה!

יש עידכון חייב עזרה

ביום רביעי הרגשתי ממש לא טוב, הלכתי לקפס והוא קיבל אותי בלי תור. הסברתי לו שוב מה אני מרגיש והוא שוב היה בשלו ואמר שאין לו איך לעזור, אז הלכתי משם בעצבנים והלכתי אחרי זה הביתה - דפקתי נפקדות. אני לא רוצה לפרט פה כי קשה לי אבל מצאתי את עצמי במיון עד 4 בבוקר כי ניסיתי לעשות משהו.
במיון הפסיכיאטר כתב בהמלצות שאני חייב לראות ב8 בבוקר פסיכיאטר צבאי במרפאת ברהן. כשהלכתי לברהן אמרו שאני שייך לירפא אז הלכתי לירפא,
חשבתי שאני אקבל תור אבל מסתבר שאני תמים וזה לא מספיק חירום בשביל חיל האוויר. הפקיד שם אמר שניסה לקבוע לי תור ובאותו יום היה רק פסיכיאטר אחד עמוס באנשים,
הוא טען שהתקשר לקפס שלי והוא אמר שיקבע לי תור ליום ראשון. חשבתי לעצמי שזה פשוט לא הגיוני שאני אחכה עד יום ראשון ולא קיבלתי את זה אז חזרתי לברהן של חיל ירוק שינסו לקבל אותי וטענו שאין להם סמכות עליי והם לא יכולים לקבוע עלי דברים, ושם עוד פעם דיברו עם הקפס שלי שטען שיש לי תור לקפס ביום ראשון.

אני חייב עזרה אני לא יודע מה לעשות, לא מתייחסים אלי מנפנפים אותי אני כבר לא יודע מה לעשות. נראה שהקפס שלי עושה דווקא ואני לא יודע מה לעשות אני לא מבין אותו.
אם ביום ראשון הקפס ביחידה יגיד שאני בסדר אני באמת לא יודע מה אעשה. זה נראה שרק אם התאבד להם מול העיניים הם יעשו משהו אני באמת לא מבין מה קורה פה.
כתוב במפורש שאני חייב לראות פסיכיאטר אבל הקפס שלי קובע לי תור לקפס במקום פסיכיאטר מה הולך פה אני לא מבין.

עזרה בבקשה דחוף

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 19 אורחים