אני צריך עזרה בלצאת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

talshahaf7
יצירת קשר:

אני צריך עזרה בלצאת

הודעהעל ידי talshahaf7 » 26 אפריל 2017 14:57

אז ככה אני משרת כיום בצה"ל ואני מעוניין להפסיק את השירות שלי. הלכתי לאחד שכותב חוות דעת שמצאתי באינטרנט הוא עובד סוציאלי.בפגישה הצגתי לו את כל הבעיות שלי והוא אמר שהוא יכתוב חווד שיעביר אותי בסיס אבל הוא חושב שאני לא צריך לצאת לפי מה שהוא התרשם. עכשיו השאלה שלי היא שאני רוצה להיפגש עם פסיכיאטר. אם בשיחה שלי איתו הוא מתרשם בטעות שאני לא צריך לצאת חס וחלילה הוא יכול בסוף לא להמליץ עליי לצאת? זאת אומרת שבפגישה שלו איתי אני צריך "לשחק" אותה חולה נפש כדי שהוא ימליץ בחוות דעת להוציא אותי? יש פסיכיאטר שיכתוב המלצה להוציא אותי בכל מקרה? גם אם הוא לא יתרשם שאני צריך לצאת? פשוט כי זה נורא יקר הפגישות האלה וגם ככה העובד סוציאלי עלה לי הרבה כסף ובסוף אני רק עובר בסיס ולא יוצא וגם לפני זה הלכתי לפסיכולוג והוא בכלל לא הסכים לכתוב לי חוות דעת וניסה לשכנע אותי לא לצאת. תודה לעונים יכולים לענות גם בפרטי.
Ili123
יצירת קשר:

Re: אני צריך עזרה בלצאת

הודעהעל ידי Ili123 » 27 אפריל 2017 12:39

אני חושבת שאתה צריך יום אחד לא להגיע לבסיס ופשוט לנתק את טלפון עד הערב (100٪ התקשרו לחברים ולהורים אז תעדכן את כולם שיגידו שאתה בדיכאון ולא מדבר עם אף אחד ומתנהג מוזר בזמן האחרון ושהם חוששים מזה שאולי תפגע בעצמך ) ואז בערב של אותו יום תדליק טלפון ושיתקשרו אליך תענה תגיד שאתה לא יכול יותר אתה מרגיש שאין אם מי לדבר ושנורא קשה לך ולא בא לך יותר שום דבר אתה סובל ואתה חייב שמישהו יקשיב לך . אני בטוחה שיגידו לך להגיע לבסיס ויגידו שמבטיחים לך עזרה תעמוד על זה שאתה חוזר לבסיס רק עם מבטיחים לך לראות פסיכיאטר ויהיה ממש טוב גם אם תקליט את השיחה וכשתגיע לבסיס תקח איתך את כל המסמכים ותיהיה הכי זרוק ועדיש תראה להם שנשבר לך .. אולי תגבל עונש של כמה ימים ריתוק על זה שנפקדת לכמה שעות אבל אם תראה להם שאתה באמת בדיכאון ואתה עומד על הקצה תצא מזה דיי מהר .. לפעמים צריך להיות קיצוני ולמשוך צומת לב של צהל
אורח

Re: אני צריך עזרה בלצאת

הודעהעל ידי אורח » 28 אפריל 2017 23:31

קב"ן או נפקדות/עריקות. בהצלחה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 44 אורחים