מחשבות לאחר פגישה ראשונה עם קבן ובקשת עצה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Gadi
יצירת קשר:

מחשבות לאחר פגישה ראשונה עם קבן ובקשת עצה

הודעהעל ידי Gadi » 27 מאי 2017 09:32

היי. אני התגייסתי לפני חודשיים ליחידת חיר. כבר חודש שאני בדיכאון מרגיש שהצבא סוגר עליי מכל כיוון ואני פשוט מאבד את עצמי. לא אוכל כמעט, לא ישן ולא יוצא עם חברים. אפאטי כל היום.
בנוסף התחילו לי כאבים במלא שרירים בגוף ואני מפחד שזה מחלת שרירים. אני מרגיש שאני במצוקה ואני לא יכול יותר בצבא עם המסגרת הזו והמפקדים שכל הזמן משפילים וצועקים ורק רוצים שתעבוד. בעבר גם הייתי בדיכאון ולקחתי כדורים.
הייתי אצל קבנית והיא אמרה שהיא נלחצת מהמצב אבל אני צריך להבין שהדברים לוקחים זמן וקבעה לי פגישה ליום ראשון הקרוב. רק אחרי שפרצתי בבכי ואמרתי לה שאני לא מבוגל להשאר שנייה בבסיס ואני מפחד על עצמי ושאני אלך הביתה כי אני לא יכול יותר היא נתנה לי גימלים ל3 ימים. אני בבית אבל בחרדות אני מפחד ששום דבר לא יקרה ואני יחוייב לחזור לבסיס ולסבל הזה שאני לא מסוגל יותר. אנשים שמבינים אשמח לעזרה מה לדעתכם צפוי לקרות בפגישה הבאה והלאה. אני רוצה לצאת מהצבא אני יודע שאם אני נשאר אני מתחרפן. הייתי אצל פסיכולוג קליני ביום שישי והוא אמר גם שאני בדרך להשתגע אם אני לא יצא מהצבא
אני שוקל אם מהפגישה לא יצא כלום ללכת למיון. זה עובד? כדאי? אני חייב לצאת מהצבא מהר ולא שיתחיל להיגרר חודשים. יש לכם עצות איך? כדאי לפתוח בנוהל התאבדות? במילא אמרתי לקבן שאני חושב על זה והיא לא התיחסה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים