פחד שלא ישחררו אותי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Icant
יצירת קשר:

פחד שלא ישחררו אותי

הודעהעל ידי Icant » 17 יוני 2017 19:10

שלום חברים..
אני כרגע משרת ביחידה קרבית. התגייסתי לפני שלושה חודשים.
עוד מעט מסיים טירונות. במהלך החודשיים האחרונים התפתחו לי התקפי חרדה שמחמירים מרגע לרגע. בנוסף נכנסתי לתת משקל (1.80 שוקל 57) ואני שרוי בדיכאון עמוק מאד. אני בקושי ישן,ויש לי סיוטים בלילה.
המפקדים שלי אטומים לגמרי. אני מאד מפחד מהם ולא מצליח לדבר מולם. בנוסף,הקבן לא עוזר לי בכלום. הוא אומר לי טוב אתה לא מצליח לישון,ניתן לך כדורי שינה. לא מצליח לאכול? נזריק לך אוכל. התקפי חרדה? בוא נלמד אותך איך לנשום נכון.
שבוע שעבר קיבלתי יום ד מהמפ כי לא יכולתי לחזור יותר לבסיס. ביום ראשון הלכתי לפסיכיאטרית בבית חולים שנתנה לי שבוע גימלים וכתבה בפירוש שבימים האלה אני צריך להיבדק ע״י פסיכיאטר ושאני לא חוזר לבסיס עד שאני רואה פסיכיאטר. בכל זאת המפקד התקשר אליי ואמר לי שאני חוזר ביום שני. אין לי תור לפסיכיאטר ולא כלום. המפקדים שונאים אותי,הקבן גם.
אני מאד מפחד שהם יגידו לפסיכיאטר שאני משקר או משהו,ושהוא לא ירצה לשחרר אותי. אני אוכל סרטים מכל דבר קטן. אני באמת לא מסוגל להמשיך יותר. חתכתי את עצמי בידיים כדי להפסיק את החרדות והקבן צעק עליי שהוא יכניס אותי לכלא. אני באמת לא יכול יותר.
מחר אני חוזר לפסיכיאטרית. אתם חושבים שיש סיכוי שהפסיכיאטר לא ישחרר אותי? המפקדים אולי חושבים שאני משקר ואולי יגידו לו,זה יכול להיות? לא יודע מה לעשות יותר..
אורח

Re: פחד שלא ישחררו אותי

הודעהעל ידי אורח » 17 יוני 2017 19:48

תן לי לנחש, הקבן עם השיער המתולתל בשיזפון?
חחחח רק הוא שרוט מספיק בשביל להגיד דברים כאלה

בכול מקרה הם מתייחסים אליך ככה כי הם לא מאמינים לך, תקרא על סימפטומים של דיכאון / אובדנות של בן אדם ותשיים אותם בבסיס, תבכה הרבה וכו...'
Icant
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Icant » 17 יוני 2017 20:09

אורח כתב:תן לי לנחש, הקבן עם השיער המתולתל בשיזפון?
חחחח רק הוא שרוט מספיק בשביל להגיד דברים כאלה

בכול מקרה הם מתייחסים אליך ככה כי הם לא מאמינים לך, תקרא על סימפטומים של דיכאון / אובדנות של בן אדם ותשיים אותם בבסיס, תבכה הרבה וכו...'

קוראים לו איתי..לא יודע אם מתולתל..
בכיתי מולו כל כך הרבה..אני לא יודע איך הם בני אדם בכלל..
הם יכולים לדבר עם הפסיכיאטר שלי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 יוני 2017 21:27

רגע זה באמת הוא? חחח? אנחנו מדברים על הקבן משיזפון?

יש לו שיער שחור כזה נכון?
הוא חתיכת הזוי מפגר, באמת מאחל לך מכול הלב בהצלחה להוציא ממנו משהו, לי היה מזל והמפקדים שלי התערבו והצלחתי לעוף משם (ואחר״כ לצאת מהצבא בכלל, אבל זה בלי קשר). אם אנחנו מדברים על אותו בן אדם..
Icant
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Icant » 17 יוני 2017 23:24

אורח כתב:רגע זה באמת הוא? חחח? אנחנו מדברים על הקבן משיזפון?

יש לו שיער שחור כזה נכון?
הוא חתיכת הזוי מפגר, באמת מאחל לך מכול הלב בהצלחה להוציא ממנו משהו, לי היה מזל והמפקדים שלי התערבו והצלחתי לעוף משם (ואחר״כ לצאת מהצבא בכלל, אבל זה בלי קשר). אם אנחנו מדברים על אותו בן אדם..

יש לו שיער שחור כן.. לא יודע אם מתולתל אבל הוא כן משיזפון..
תוכל לפרט קצת על התהליך שלך? אני ממש מיואש.. לא יודע מה לעשות כבר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים