יציאה לחו"ל לפני התייצבות בבקום

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hasuy
יצירת קשר:

יציאה לחו"ל לפני התייצבות בבקום

הודעהעל ידי hasuy » 19 אוגוסט 2017 08:07

היי, השבוע הייתי בבקום וסירבתי להתחייל, אחרי מעבר אצל פסיכיאטר וסיכום בחריגים הוחלט כן לגייס אותי, ואני צריך להתייצב בבקום בסוף החודש הקרוב. האם אני יכול לצאת לחו"ל בימים הקרובים? במידה ואחליט לא לחזור (בעל אזרחות שנייה), לדבר יש השלכות על בני משפחתי? (מודע להשלכות עליי). והשאלה הבאה אולי מטופשת אבל אשאל בכל זאת, האם מדינת ישראל מתעסקת בהסגרה של משתמטים שנמצאים מחוץ לגבולות המדינה?
תודה מראש
Make love No war

Re: יציאה לחו"ל לפני התייצבות בבקום

הודעהעל ידי Make love No war » 21 אוגוסט 2017 01:21

אתה צריך להיות בארץ 3 ימים לפני הגיוס שלך, אני יצאתי לחול לפני התאריך חזרתי על הסף.
לפי מה שאני יודע אין השלכות על המשפחה שלך (אין להם זכות זה אתה הרכוש של הצבא לא המשפחה שלך) והם לא מחפשים אותך בנרות, קשה לי לדמיין שצהל יבזבז תקציב על מ"צ מחוץ לארץ לוכד עריקים :/
מה שכן, שמעתי סיפורים על אנשים שעזבו את הארץ, אפילו הקימו משפחה בחול, חזרו לארץ אחרי שנים וחיכו להם בנתב"ג.
ואפילו על כאלה שלא נולדו בישראל, לא יודעים עברית ורצו לגייס אותם בגלל שהיתה להם אזרחות ישראלית.
אני לא מאמין שלברוח זאת אופציה ריאלית, תשאל את עצמך אם אתה שלם בהחלטה לתת לצבא הדפוק הזה לגרום לך לאבד קשר עם החברים והמשפחה שלך בארץ
תמשיך להלחם על הפטור שלך
תזכור שכל מי שבאמת רצה לצאת מצהל יצא בסוף! אומר לך את זה עריק שאין לא עדין פטור ביד

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים