עזרה לקראת פסיכיאטר צבאי-דחוף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Freeman456
יצירת קשר:

עזרה לקראת פסיכיאטר צבאי-דחוף

הודעהעל ידי Freeman456 » 26 אוגוסט 2017 12:58

לום אני טירון בטכני בחיל האוויר בחא 21. אני שייך לפלוגה שכולה מלאה בסרבנים ומשתמטים בגלל שאני בעצמי סירבתי לבקום לתפקיד של מכ טירונים.
לא הגעתי מוכן והקצין מיון סיבן אותי ובמקום לקבל תפקיד יומיות קרוב לבית כמו שרציתי בגלל המצב בבית שלי(עד יום הגיוס הייתי בטוח שיידחו לי אותו בגלל בקשה לדחייה וגם הייתי בטוח שיביאו לי תש גבוהה אבלבסוף הביאו רק 2 כי לא הבאתי מספיק מסמכים) בכל מקרה,הקצין מיון מרח אותי והפכתי להיות ממתין טירונות בטכני,במשך שבוע ומשהו הגענו לשמה יומיות ולא עשינו כלום(נסיעה של 4 שעות הלוך חזור) ואז שחררו אותנו לשבוע על חשבון המערכת. חשוב לציין שמתחילת התהליך ביקשתי לראות קבן. אחרי זה הגענו לטירונות והייתי בהלם ממה שקורה שמה ומהסיפורים שסיפרו-אנשים שפשפו את הדיסקית עד שהדם דיממו מהידיים אנשים בנוהל התאבדות אנשים שניסו לצאת ולא הצליחו אנשים עם קשיי הסתגלות ברמה שלא אוכלים כלום ולא משתינים ומחרבנים. בכל מקרה כל האווירה הזאת השפיעה עליי ממש לרעה ובגלל שהייתי גם ככה על הקצה של לא לעשות צבא בכלל וגם כי איבדתי אמון במערכת מלפני זה התחלתי להכנס לדכאון עמוק(שהיה לי גם לפני זה אבל הכל החמיר) והתחלתי לחטוף התקפי חרדה וזעם שאני גם מרביץ בהם לעצמי ודופק את הראש בקיר.בכל מקרה ככה הייתי כל יום הפסקתי לאכול בקושי אכלתי או ישנתי ושתיתי ורק חיכיתי לקפס(השם של קבן בחיל האוויר) אחרי זה ביום רביעי הזה אחרי שכל הסגל קלט את המצב הנפשי הקשה שלי וכולם אנשים שבאמת מנסים לעזור ואחרי שיחות עם ההורים שלי ועל ההיסטוריה של מחלות נפש שיש למשפחה שלי הכניסו אותי סוף סוף לקפס. אצלו פשוט התפרקתי סיפרתי את הסיפור חיים שלי לא הסתכלתי עליו פעם אחת מילאתי את הפח שלו בטישו וכו. אחרי זה הוא אמר לי שהוא יוציא אותי מהטכני וידאג לי לתפקיד שאני יוכל לחזור בו הביתה בגלל המצב בבית(מאוד מעורפל לא אמר יומיות בפירוש) בכל מקרה אז הוא התחיל לחרטט לי תשכל על זה שאם אני אשאר במערכת צבאית אז יהיה לי טיפול פסיכולוגי צמוד שבחוץ עולה הרבה כסף ושטויות כאלה. הוא אמר שהוא מפנה אותי לפסיכיאטר עוד שבוע-שבועיים(גם מאוד מעורפל) כבר נשבר לי מהמערכת הזאת קלטתי באמת על מלוא מובן המילה מה זה הצד השחור של צהל ולא הבנתי לפני זה מה הולך שמה באמת לא היה לי שמץ על כל הכלא והחוקים הנוקשים ומסגרות שבאופן כללי אני לא מסתדר איתם כי גם לבית ספר אני הפסקתי להגיע ביא...הוא גם אמר לי שאני המנעותי או משהוכזה שזה נדמה לי איזה הפרעת נפש..בקיצור מה אני צריך לעשות עכשיו בשביל לצאת כמה שיותר מהר מהמערכת הזאת כי המקום הזה עושה לי שחור בעיניים וגם אם אני אקבל יומיות קרוב לבית אני לא יודע כמה זמן אוכל להתמיד עם זה כי אני לא בנאדם שמצליח במסגרות...דרך אגב גם לא עשיתי מטווחים כי אמרתי שאני לא מסוגל לירות בנשק במצב הנפשי שלי כרגע...אני רוצה לצאת בטוב בלי מעשים קיצוניים או משהו למרות שאני כבר על הסף של לעשות משהו כזה(למרות שאמרתי לקבןשאני לא מתכוון לפגוע בעצמי) ובלי להכנס לכלא כי אם הםאקינג טירונותככה שוברת אותי ומערערת את המצב הנפשי שלי ברמה שאני בוכה וחוטף התקפי חרדה כל יום אני לא יודע מה יקרה לי בכלא...אז מה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות? (תודה לעוזרים ומצטער על החפירה אני פשוט במצב נפשי כל כך קשה ולא מסוגל לשלוט על עצמי אז אני פורק הכל)
אורח

Re: עזרה לקראת פסיכיאטר צבאי-דחוף

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2017 01:58

Freeman456 כתב:לום אני טירון בטכני בחיל האוויר בחא 21. אני שייך לפלוגה שכולה מלאה בסרבנים ומשתמטים בגלל שאני בעצמי סירבתי לבקום לתפקיד של מכ טירונים.
לא הגעתי מוכן והקצין מיון סיבן אותי ובמקום לקבל תפקיד יומיות קרוב לבית כמו שרציתי בגלל המצב בבית שלי(עד יום הגיוס הייתי בטוח שיידחו לי אותו בגלל בקשה לדחייה וגם הייתי בטוח שיביאו לי תש גבוהה אבלבסוף הביאו רק 2 כי לא הבאתי מספיק מסמכים) בכל מקרה,הקצין מיון מרח אותי והפכתי להיות ממתין טירונות בטכני,במשך שבוע ומשהו הגענו לשמה יומיות ולא עשינו כלום(נסיעה של 4 שעות הלוך חזור) ואז שחררו אותנו לשבוע על חשבון המערכת. חשוב לציין שמתחילת התהליך ביקשתי לראות קבן. אחרי זה הגענו לטירונות והייתי בהלם ממה שקורה שמה ומהסיפורים שסיפרו-אנשים שפשפו את הדיסקית עד שהדם דיממו מהידיים אנשים בנוהל התאבדות אנשים שניסו לצאת ולא הצליחו אנשים עם קשיי הסתגלות ברמה שלא אוכלים כלום ולא משתינים ומחרבנים. בכל מקרה כל האווירה הזאת השפיעה עליי ממש לרעה ובגלל שהייתי גם ככה על הקצה של לא לעשות צבא בכלל וגם כי איבדתי אמון במערכת מלפני זה התחלתי להכנס לדכאון עמוק(שהיה לי גם לפני זה אבל הכל החמיר) והתחלתי לחטוף התקפי חרדה וזעם שאני גם מרביץ בהם לעצמי ודופק את הראש בקיר.בכל מקרה ככה הייתי כל יום הפסקתי לאכול בקושי אכלתי או ישנתי ושתיתי ורק חיכיתי לקפס(השם של קבן בחיל האוויר) אחרי זה ביום רביעי הזה אחרי שכל הסגל קלט את המצב הנפשי הקשה שלי וכולם אנשים שבאמת מנסים לעזור ואחרי שיחות עם ההורים שלי ועל ההיסטוריה של מחלות נפש שיש למשפחה שלי הכניסו אותי סוף סוף לקפס. אצלו פשוט התפרקתי סיפרתי את הסיפור חיים שלי

ככל שאתה מדבר יותר ככה מורחים אותך יותר, אם לא היית מספר את הסיפור חיים שלך אז כנראה שהיו חוששים מזה שאתה לא יציב והיית משוחרר, אתה מתעצל לקרוא בפורום וחושב שאתה יודע הכי טוב, אז הנה קיבלת מריחה

לא הסתכלתי עליו פעם אחת מילאתי את הפח שלו בטישו וכו. אחרי זה הוא אמר לי שהוא יוציא אותי מהטכני וידאג לי לתפקיד שאני יוכל לחזור בו הביתה בגלל המצב בבית(מאוד מעורפל לא אמר יומיות בפירוש) בכל מקרה אז הוא התחיל לחרטט לי תשכל על זה שאם אני אשאר במערכת צבאית אז יהיה לי טיפול פסיכולוגי צמוד שבחוץ עולה הרבה כסף ושטויות כאלה.

חחח "טיפול פסיכולוגי" ממישהו שיש לו אינטרס להשאיר אותך בצבא, והוא בכלל לא פסיכיאטר וכנראה שגם לא פסיכולוג קליני, אולי עובד סוציאלי...... ואם "בחוץ" הוא היה יכול להשות הרבה כסף הוא בטוח לא היה עובד בצבא, אז זה מראה גם על ה"איכות" שלהם.

הוא אמר שהוא מפנה אותי לפסיכיאטר עוד שבוע-שבועיים(גם מאוד מעורפל) כבר נשבר לי מהמערכת הזאת קלטתי באמת על מלוא מובן המילה מה זה הצד השחור של צהל ולא הבנתי לפני זה מה הולך שמה באמת לא היה לי שמץ על כל הכלא והחוקים הנוקשים ומסגרות שבאופן כללי אני לא מסתדר איתם כי גם לבית ספר אני הפסקתי להגיע ביא...הוא גם אמר לי שאני המנעותי או משהוכזה שזה נדמה לי איזה הפרעת נפש..בקיצור מה אני צריך לעשות עכשיו בשביל לצאת כמה שיותר מהר מהמערכת הזאת כי המקום הזה עושה לי שחור בעיניים וגם אם אני אקבל יומיות קרוב לבית אני לא יודע כמה זמן אוכל להתמיד עם זה כי אני לא בנאדם שמצליח במסגרות...דרך אגב גם לא עשיתי מטווחים כי אמרתי שאני לא מסוגל לירות בנשק במצב הנפשי שלי כרגע...אני רוצה לצאת בטוב בלי מעשים קיצוניים או משהו למרות שאני כבר על הסף של לעשות משהו כזה(למרות שאמרתי לקבןשאני לא מתכוון לפגוע בעצמי) ובלי להכנס לכלא כי אם הםאקינג טירונותככה שוברת אותי ומערערת את המצב הנפשי שלי ברמה שאני בוכה וחוטף התקפי חרדה כל יום אני לא יודע מה יקרה לי בכלא...אז מה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות? (תודה לעוזרים ומצטער על החפירה אני פשוט במצב נפשי כל כך קשה ולא מסוגל לשלוט על עצמי אז אני פורק הכל)

אם אתה במצוקה לך שוב לקבן/פסיכיאטר במקום אחר. אם אתה תחכה שבוע שבועיים (שיכולים להפוך גם לחודש) אז לא יקחו את המצב שלך ברצינות כי עובדה שאתה מתפקד ובא לבסיס כל יום

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים