יש לי המלצת פסיכיאטר אבל לא משחררים אותי מהמילואים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מוסרטת
יצירת קשר:

יש לי המלצת פסיכיאטר אבל לא משחררים אותי מהמילואים

הודעהעל ידי מוסרטת » 22 מרץ 2018 08:07

שלחתי למפקד שלי מכתב אישי והן המלצת פסיכיאטר להפסיק את שירות המילואים שלי.
המפקד אמר שביום החיול יהיה רק חופ"ל שיוכל לבחון את המסמך של הפסיכיאטר או אם אני רוצה לשלוח לו [למפקד] את ההמלצה של הפסיכיאטר והוא יחליט.
במכתב האישי כתבתי שקשה לי עם הסביבה הגברית בצבא ושיש לי צריבה של אימון בו היינו רוב מוחלט של גברים ואולי 3 נשים.
כתבתי שגם באימונים של יומיות הרגשתי זאת.
הוא טען שלמכתב שלי אין בכלל תוקף לדברים שאמרתי והדברים אינם כך בכלל בפלוגה. טוען שדברים השתנו ושיש עכשיו איזון. אמרתי לו שזה לא קשור רק ליחס גברים נשים בכלל אני לא מצליחה להסתדר ולתקשר בסביבה הצבאית.
במכתב מהפסיכיאטר נרשמה המלצה להפסיק את המילואים כדי שאוכל לטפל בעצמי.
שלחתי למפקד את המכתב מהפסיכיאטר בהיסוס רב היות ומדובר במכתב עם סודיות רפואית אבל אני לא מסוגלת להתחייל. הסברתי לו שאני גם לא מסוגלת לעלות על מדים.
המפקד אמר שיבחן את המכתב וישמור על צנעת הפרט.
היום ראיתי שהצו שלי עודכן ושאני עוד מזומנת למילואים.
אני כבר לא יודעת מה לעשות.
להישפט?
להיות נפקדת?
מה אני צריכה לעשות כדי שיקחו את הבעיה שלי ברצינות.
אין קבנים בצהל.
אורח

Re: יש לי המלצת פסיכיאטר אבל לא משחררים אותי מהמילואים

הודעהעל ידי אורח » 25 מרץ 2018 16:08

מוסרטת כתב:שלחתי למפקד שלי מכתב אישי והן המלצת פסיכיאטר להפסיק את שירות המילואים שלי.
המפקד אמר שביום החיול יהיה רק חופ"ל שיוכל לבחון את המסמך של הפסיכיאטר או אם אני רוצה לשלוח לו [למפקד] את ההמלצה של הפסיכיאטר והוא יחליט.
במכתב האישי כתבתי שקשה לי עם הסביבה הגברית בצבא ושיש לי צריבה של אימון בו היינו רוב מוחלט של גברים ואולי 3 נשים.
כתבתי שגם באימונים של יומיות הרגשתי זאת.
הוא טען שלמכתב שלי אין בכלל תוקף לדברים שאמרתי והדברים אינם כך בכלל בפלוגה. טוען שדברים השתנו ושיש עכשיו איזון. אמרתי לו שזה לא קשור רק ליחס גברים נשים בכלל אני לא מצליחה להסתדר ולתקשר בסביבה הצבאית.
במכתב מהפסיכיאטר נרשמה המלצה להפסיק את המילואים כדי שאוכל לטפל בעצמי.
שלחתי למפקד את המכתב מהפסיכיאטר בהיסוס רב היות ומדובר במכתב עם סודיות רפואית אבל אני לא מסוגלת להתחייל. הסברתי לו שאני גם לא מסוגלת לעלות על מדים.
המפקד אמר שיבחן את המכתב וישמור על צנעת הפרט.
היום ראיתי שהצו שלי עודכן ושאני עוד מזומנת למילואים.
אני כבר לא יודעת מה לעשות.
להישפט?
להיות נפקדת?
מה אני צריכה לעשות כדי שיקחו את הבעיה שלי ברצינות.
אין קבנים בצהל.

שולחים מסמכים לקצין קישור ולא למפקד, לא מסבירים למפקד מי הוא בכלל רופא? עשית ממנו גיבור גדול ומעמידה לו את האגו עם הבקשות. את יכולה להשיג עוד חוות דעת מפסיכיאטר אחר ולשלוח לקצינת הקישור. לא להיות נפקדת להיפך, להיות כאב ראש כזה גדול שאף אחד לא ירצה לקחת אחריות או להתעסק איתך, כי רק ככה מתייחסים לבעיות ברצינות בצבא כל עוד מתפקדים כרגיל לא מתייחסים.
liorb2012
יצירת קשר:

Re: יש לי המלצת פסיכיאטר אבל לא משחררים אותי מהמילואים

הודעהעל ידי liorb2012 » 17 יוני 2018 14:28

אז ככה...

את צריכה לשלוח את המסמכים הרלוונטים לוועדה הרפואית של חיילי המילואים.

דרכי ההתקשרות לוועדה הרפואית:

טלפון: 03-9571789
פקס: 03-9571778

תפקססי ותוודאי שהמסמך הגיע. לאחר מכן תנדנדי להם לעיתים תכופות (גם בטלפון וגם דרך אתר המילואים) שאת מבקשת להתייצב בפני וועדה בהקדם האפשרי.

בסופו של יום ישנו את הפרופיל הרפואי שלך בהתאם. זה מצריך הרבה סבלנות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 29 אורחים