יציאה על סמים

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

iseekfreedom
יצירת קשר:

יציאה על סמים

הודעהעל ידי iseekfreedom » 17 אפריל 2018 08:16

הייתי פעם שישית אצל קבן ושוב, הקבן אינו מתרשם לעומת המפקדים שחששו לחיי, זה הקבן השלישי שאני רואה והם אינם ממליצים לשחרור.
נותרו לי בעצם שתי אופציות, או להיות עריק לתקופה ארוכה, או לצאת על סמים(לספר לקבן שאני מכור לגראס ושאני אוכל סמים פסיכדלים). אני כבר לא יודע מה לעשות, אני לא יודע מה אני עושה לא תקין, אני לא פעיל בבסיס, נפקד לוז, לא מבצע פעולות פשוטות ובכללי התפקוד הכללי שלי מאוד לקוי, והמפקדים שלי חוששים לחיי. אני לא מצליח להרדם והתאבון שלי כמעט אפסי, הגעתי לתת משקל והצבא שם פס על הכל, בטענה שהמערכת התאימה את עצמה אליי (קיבלתי קהס 43 ועכשיו עושה יומיות ליד הבית)ושהם עשו כמיטב יכולתם לעזור לי ושאני לא משתדל.
אורח

Re: יציאה על סמים

הודעהעל ידי אורח » 17 אפריל 2018 21:19

iseekfreedom כתב:הייתי פעם שישית אצל קבן ושוב, הקבן אינו מתרשם לעומת המפקדים שחששו לחיי, זה הקבן השלישי שאני רואה והם אינם ממליצים לשחרור.

אז מה אם לא ממליצים, אם יש לך בעיה תמשיך ללכת כל יום מצידך לברהן ולקבן היחידה, אפשר גם למיון לפסיכיאטר אם המצב חמור בלילה כשמרפאות צבאיות לא פעילות והוא מביא חוות דעת לקבן/פסיכיאטר במרפאה צבאית

נותרו לי בעצם שתי אופציות, או להיות עריק לתקופה ארוכה

החלטה מפגרת, בסוף תהיה באותו מצב וסתם תבזבז זמן על עריקות וכלא

, או לצאת על סמים(לספר לקבן שאני מכור לגראס ושאני אוכל סמים פסיכדלים)

למה לשקר ולהפוך את עצמך למסומם כשאתה לא? מיותר

. אני כבר לא יודע מה לעשות, אני לא יודע מה אני עושה לא תקין, אני לא פעיל בבסיס, נפקד לוז, לא מבצע פעולות פשוטות ובכללי התפקוד הכללי שלי מאוד לקוי, והמפקדים שלי חוששים לחיי. אני לא מצליח להרדם והתאבון שלי כמעט אפסי, הגעתי לתת משקל והצבא שם פס על הכל, בטענה שהמערכת התאימה את עצמה אליי (קיבלתי קהס 43 ועכשיו עושה יומיות ליד הבית)ושהם עשו כמיטב יכולתם לעזור לי ושאני לא משתדל.

אתה כבר בדרך החוצה הקבן רק מנסה לייאש אותך

iseekfreedom
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iseekfreedom » 18 אפריל 2018 08:46

אורח כתב:
iseekfreedom כתב:הייתי פעם שישית אצל קבן ושוב, הקבן אינו מתרשם לעומת המפקדים שחששו לחיי, זה הקבן השלישי שאני רואה והם אינם ממליצים לשחרור.

אז מה אם לא ממליצים, אם יש לך בעיה תמשיך ללכת כל יום מצידך לברהן ולקבן היחידה, אפשר גם למיון לפסיכיאטר אם המצב חמור בלילה כשמרפאות צבאיות לא פעילות והוא מביא חוות דעת לקבן/פסיכיאטר במרפאה צבאית

הקטע הוא שאני באמת משתמש בסמים....

. אני כבר לא יודע מה לעשות, אני לא יודע מה אני עושה לא תקין, אני לא פעיל בבסיס, נפקד לוז, לא מבצע פעולות פשוטות ובכללי התפקוד הכללי שלי מאוד לקוי, והמפקדים שלי חוששים לחיי. אני לא מצליח להרדם והתאבון שלי כמעט אפסי, הגעתי לתת משקל והצבא שם פס על הכל, בטענה שהמערכת התאימה את עצמה אליי (קיבלתי קהס 43 ועכשיו עושה יומיות ליד הבית)ושהם עשו כמיטב יכולתם לעזור לי ושאני לא משתדל.

הקטע הוא שאני באמת עושה סמים....
אני כרגע בריתוק על עריקות עשיתי להם הרבה בעיות בזמן הזה, בלילה התקשרתי למפקד הוא קישר אותי למפקד תורן בלילה, היא דיברה איתי ואמרה שכדאי לי לראות פסיכיאטר ושאלה אולי מה אני רוצה לעשות(לנסוע למיון, לראות קבן, להתאבד וכו)עניתי לה שאני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי ושבאמת ניסיתי לזרום עם הצבא ולהתמודד ושכלום לא עוזר לי. אמרתי לה שאני כבר לא שולט במחשבות שלי ושלאט לאט אני מתחיל לאבד את זה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אפריל 2018 10:33

iseekfreedom כתב:
אורח כתב:

הקטע הוא שאני באמת משתמש בסמים....

הקטע הוא שאני באמת עושה סמים....
אני כרגע בריתוק על עריקות עשיתי להם הרבה בעיות בזמן הזה, בלילה התקשרתי למפקד הוא קישר אותי למפקד תורן בלילה, היא דיברה איתי ואמרה שכדאי לי לראות פסיכיאטר ושאלה אולי מה אני רוצה לעשות(לנסוע למיון, לראות קבן, להתאבד וכו)עניתי לה שאני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי ושבאמת ניסיתי לזרום עם הצבא ולהתמודד ושכלום לא עוזר לי. אמרתי לה שאני כבר לא שולט במחשבות שלי ושלאט לאט אני מתחיל לאבד את זה.

יופי כל הכבוד דיברת איתה ומה יצא לך מזה? כלום כי במקום לנסוע למיון לראות פסיכיאטר סיפרת לה סיפורים על מחשבות, ומה היא יכולה לעשות עם המחשבות שלך? היא בסך הכל קצינה בלי שום סמכויות.....
iseekfreedom
יצירת קשר:

הודעהעל ידי iseekfreedom » 19 אפריל 2018 16:44

זה בדיוק מה שאני אומר זה לא יעיל, מה אני אומר לה קחי אותי למיון ומה אז? שואלים למה לא התאבדת עד עכשיו ובראש שלהם עד שאני לא אבוא עם ידיים חתוכות או עצמות שבורות אז על הזין. יש פה אדישות מוחלטת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אפריל 2018 20:31

iseekfreedom כתב:זה בדיוק מה שאני אומר זה לא יעיל, מה אני אומר לה קחי אותי למיון ומה אז? שואלים למה לא התאבדת עד עכשיו ובראש שלהם עד שאני לא אבוא עם ידיים חתוכות או עצמות שבורות אז על הזין. יש פה אדישות מוחלטת.

אתה מדבר כמו ילד מפגר שמתעצל להזיז את התחת שלו ולעשות משהו, אף אחד במיון לא שואל "למה לא התאבדת עד עכשיו" ומה הקשר לעצמות וידיים חתוכות? כדאי שתשתוק יותר משאתה מדבר כי כשאתה כותב (וכנראה גם פותח את הפה) שום דבר חכם או מועיל לא יוצא., רוצה להתבכיין ולמצוא תירוצים ללמה לא לעשות כלום? בהצלחה
Guest1223

הודעהעל ידי Guest1223 » 03 מאי 2018 00:31

אורח כתב:
iseekfreedom כתב:זה בדיוק מה שאני אומר זה לא יעיל, מה אני אומר לה קחי אותי למיון ומה אז? שואלים למה לא התאבדת עד עכשיו ובראש שלהם עד שאני לא אבוא עם ידיים חתוכות או עצמות שבורות אז על הזין. יש פה אדישות מוחלטת.

אתה מדבר כמו ילד מפגר שמתעצל להזיז את התחת שלו ולעשות משהו, אף אחד במיון לא שואל "למה לא התאבדת עד עכשיו" ומה הקשר לעצמות וידיים חתוכות? כדאי שתשתוק יותר משאתה מדבר כי כשאתה כותב (וכנראה גם פותח את הפה) שום דבר חכם או מועיל לא יוצא., רוצה להתבכיין ולמצוא תירוצים ללמה לא לעשות כלום? בהצלחה

שלום אורח, רציתי לשאול אם אתה יודע. אני כרגע עריק במשך 30 יום גם בערך מאותם נסיבות כמו של פותח האשכול רציתי לדעת האם כדאי לי ללכת למיון בבית החולים בעיר ולבקש לראות פסיכיאטר כמו שאמרת בשעות של הלילה או אם לנסוע לברהן בתל השומר ולנסות ולהתעקש לראות שם קבן או פסיכיאטר כי אני באמת עם מצב נפשי מאוד קשה ואני לא מסוגל להיות בצבא ברחתי כי באמת שאני לא יודע מה הייתי עושה לעצמי אם הייתי נשאר עוד דקה בבסיס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2018 08:49

Guest1223 כתב:
אורח כתב:

שלום אורח, רציתי לשאול אם אתה יודע. אני כרגע עריק במשך 30 יום גם בערך מאותם נסיבות כמו של פותח האשכול רציתי לדעת האם כדאי לי ללכת למיון בבית החולים בעיר ולבקש לראות פסיכיאטר כמו שאמרת בשעות של הלילה או אם לנסוע לברהן בתל השומר ולנסות ולהתעקש לראות שם קבן או פסיכיאטר כי אני באמת עם מצב נפשי מאוד קשה ואני לא מסוגל להיות בצבא ברחתי כי באמת שאני לא יודע מה הייתי עושה לעצמי אם הייתי נשאר עוד דקה בבסיס.

אחרי פסיכיאטר במיון הוא ממילא שולח עם חוות דעת שלו למרפאה/קבן צבאי, אבל יתייחסו אליך יותר ברצינות עם חוות דעת מפסיכיאטר במיון מאשר אם סתם תבוא ו"תתעקש" כי אז ינסו לנפנף אותך ולשלוח לבסיס לקבוע תור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2018 08:50

Guest1223 כתב:
אורח כתב:

אם הולכים למיון בשעות שמרפאות צבאיות לא עובדות אפשר גם לקבל החזר על ה-700 ומשהו שקלים שמשלמים, הולכים למרפאה בבסיס ומבקשים למלא טופס לכיסוי תשלום המיון

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 18 אורחים