יציאה מהצבא בזמן עריקות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

צ'יבס
יצירת קשר:

יציאה מהצבא בזמן עריקות

הודעהעל ידי צ'יבס » 15 יוני 2019 19:53

שלום לכולם
החל ממחר אני מוגדר כעריק. אני מעוניין לצאת מהצבא כמה שיותר מהר.
יש לי כמה שאלות:
1. עדיין לא ראיתי קבן, אני יכול לבקש בכלא? הקבן בכלא יכול לעזור לי או שהוא רק בודק אם אני רוצה להתאבד?
2. אין לי כסף לפגוש פסיכיאטר אזרחי, עד כמה תעזור לי המלצה מאחד?
3. אני מתכוון לשחק על דיכאון אצל הקבן, אך אני סובל גם מבעיה של אלכוהול. שווה לציין את זה? הבנתי שזה עוזר ואפילו יש סעיף של התמכרות לאלכוהול שמקנה פרופיל 21.
4. במידה ואני כן מציין את בעיית האלכוהול שיש לי, אני אפגע לעצמי ברישיון נהיגה? הוצאתי על חשבון הצבא רישיון ואני מפחד שיקחו לי אותו.

תודה
אורח

Re: יציאה מהצבא בזמן עריקות

הודעהעל ידי אורח » 19 יוני 2019 17:50

אפשר תשובה בבקשה?
אני מסגיר את עצמי שבוע הבא.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: יציאה מהצבא בזמן עריקות

הודעהעל ידי Sunshine » 20 יוני 2019 11:32

היי,

1. כן אתה יכול לבקש קב"ן בכלא. וקב"ן בכלא יכול להמליץ על פטור. ומתפקידו לעזור לך ולמנוע אובדנות, במידה והוא מבין שאתה עלול לפגוע בעצמך הוא יכול לשלוח אותך לבידוד שם ישגיחו עליך כדי למנוע את זה.
2. המלצת פסיכיאטר אזרחי מבחינת הצבא היא רק המלצה. כלומר הצבא יכול גם להתעלם מהמסמך לחלוטין. אבל ככלל זה לא משהו שקורה והקבנים והפסיכיאטרים לרוב דווקא כן מתייחסים למסמך ברצינות ושוקלים את מה שנכתב בו. מן הסתם שאם המסמך מתאר משהו מוגזם שהם לא רואים מול העיניים שלהם אז הם לא יסמכו על החוות דעת הזו יותר מידי. חשוב שזה יהיה אותנטי ולא תמציא שם דברים שלא קרו מעולם.
3. אני לא יודע לגבי הסעיף של ההתמכרות לאלכוהול, אבל אין סיבה שלא תציין את זה בפני הקבן. שימוש מופרז בסמים הוא סממן למצוקה נפשית ובייחוד בדיכאון.
4. המידע הזה עובד לידי משרד הרישוי והוא יחליט אם יהיו לכך השלכות או לא. קשה לדעת בוודאות. לפעמים מזמנים למבחן במשרד הרישוי שבו אתה ממלא מספר שאלוני אישיות ונפגש עם פסיכולוגית שנותנת חוות דעת לגביך ולאחר מכן מתקבלת החלטה לגביך. בכ"מ ברוב המקרים שאני נתקלתי בהם אנשים שהלכו למבחן הזה עברו וקיבלו אישור להוציא רישיון בסוף.

אני ממליץ לך לא להמשיך עם כל התהליך בעצמך, לשם כך הוקמה רשת הליווי של פרופיל חדש - כדי לסייע לאנשים בתהליכי קבלת הפטור שלהם דרך מתן מידע.
אתה מוזמן ליצור איתנו קשר דרך המייל או הטלפון של התנועה. הפרטים המלאים בחתימה שלי.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים