פטור מצהל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

orororw
יצירת קשר:

פטור מצהל

הודעהעל ידי orororw » 17 יולי 2019 16:58

אוקי אז ככה המצב שלי הוא די מורכב ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי ולייעץ לי / לתת לי תשובה לגבי המשך הדרך שלי
לפני כחצי שנה החלטתי שאני רוצה להתנדב ולא לשרת בצהל מסיבות אישיות התחלתי מיונים והכל ועברתי מיון במשרד ממשלתי רק הבעיה היא שעוד לא הוצאתי את הפטור ושנת השירות מתחילה ב1.9.19 ואם עד אז לא אוציא את הפטור לא אוכל להתנדב ואהיה חייב לעשות שירות צבאי...
הפרופיל שלי בצהל הוא 45 מסיבה רפואית וחשבתי להוריד את הפרופיל שלי ל - 21 יש לי דלקת במפרק היד כבר כמה שנים (לא מרפקים) ופלטפוס ברמה די קשה מחר יש לי תור לאורטופד ואני רוצה לבקש ממנו שיכתוב מכתב לצהל על הבעיות האלו בתקווה שהם יורידו לי את הפרופיל ל 21 על רפואי אתם חושבים שאני יצליח?
מצד שני יש לי אופציה ללכת לפסיכולוג ולשלם לו כסף והוא יוציא אותי על אי התאמה מצהל - הבעיה היא שאני מפחד שהמקום שבו אני עושה את ההתנדבות לא ירצו אותי מכיוון שאמרתי להם שהפטור שלי הוא על רפואי ולא על אי התאמה, יש כאלו שאומרים שהיום כבר אין הבדל בין נפשי לרפואי ופשוט רושמים אי התאמה רציתי לדעת אם זה נכון.
ואם לדוגמה יש לי פטור על אי התאמה ובכל זאת יקבלו אותי למשרד הממשלתי זה לא יפגע בי בעתיד נכון?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 5 אורחים