כמה שנים אחרי, אתם חושבים שהפסיכאטר שמר עדיין את התיק שלי? אני יצאתי מהצבא אבל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Vegeta
יצירת קשר:

כמה שנים אחרי, אתם חושבים שהפסיכאטר שמר עדיין את התיק שלי? אני יצאתי מהצבא אבל

הודעהעל ידי Vegeta » 22 מרץ 2020 18:10

עשיתי את ההצגה, אני לא אובדני פשוט לי גם היה סיבה מוצדקת כל הזמן הייתי מבריז במסגרות, וגם הייתי בלחץ אדיר מהצבא
אני לא הייתי הכי יציב במסגרות עכשיו אני יותר יציב. הוא הציע לי לפני איזה כמה שנים אשפוז יום.
אני סירבתי ואמרתי שאני יפטור את זה בעצמי, רק אחרי זה אמרתי להורים שלי שעשיתי הצגה אני לא אובדני וגם לא אמרתי לו שאני לא אובדני. למזלי לא הקצנתי עד כדי כך אבל הוא אבחן אותי כזומבי - חצי בנאדם שלא משתלב בחברה.
אתם חושבים שהוא זוכר אותי ? זה פסיכאטר פרטי, יש לו מין תיק כזה.
אני לא יודע אם זה שמור אצלו אני כבר מעבר לגיל 18.
ביבי

Re: כמה שנים אחרי, אתם חושבים שהפסיכאטר שמר עדיין את התיק שלי? אני יצאתי מהצבא אבל

הודעהעל ידי ביבי » 12 מאי 2020 19:22

Vegeta כתב:עשיתי את ההצגה, אני לא אובדני פשוט לי גם היה סיבה מוצדקת כל הזמן הייתי מבריז במסגרות, וגם הייתי בלחץ אדיר מהצבא
אני לא הייתי הכי יציב במסגרות עכשיו אני יותר יציב. הוא הציע לי לפני איזה כמה שנים אשפוז יום.
אני סירבתי ואמרתי שאני יפטור את זה בעצמי, רק אחרי זה אמרתי להורים שלי שעשיתי הצגה אני לא אובדני וגם לא אמרתי לו שאני לא אובדני. למזלי לא הקצנתי עד כדי כך אבל הוא אבחן אותי כזומבי - חצי בנאדם שלא משתלב בחברה.

זומבי זה לא איבחון, סביר להניח שאחרי 3-7 שנים משמידים את התיקים, לא לפי חוק אלא פשוט אין מקום ואין טעם לאסוף לכן משמידים את הישנים, למרות שזה לא משנה כי למי איכפת מהתיק שלך אצלו אף אחד לא יכול לראות אותו

אתם חושבים שהוא זוכר אותי ? זה פסיכאטר פרטי, יש לו מין תיק כזה.
אני לא יודע אם זה שמור אצלו אני כבר מעבר לגיל 18.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 53 אורחים