וועדה רפואית- צריך עזרה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108777 הגב
    tורח
    חבר

שאמרו לי שאני מקבל פטור נאמר לי שהוועדה תהיה ללא נוכחותי… לכן כשבקיוסק מידע נכתב תחת "זימונים" תאריך ושעה של וועדה רפואית לא חשבתי לרגע שאני צריך להגיע( גם כתבתי כאן הודעה וכך גם ענו לי כאן). אבל עכשו, חודש לאחר שתאריך הוועדה עבר עדכנו לי את הקיוסק ואני רואה שיש זימון לעוד וועדה עוד חודשיים! לוועדה הקודמת לא שלחו לי זימון בדואר לא התקשרו לראות שאני מגיע כלום! ועכשו אני מניח שבעצם הייתי צריך להגיע לאותה וועדה! אז למה אמרו לי שזה בלעדיי? עכשו השאלה היא אם להתקשר אליהם לברר בדיוק מה קורה שם? יש דרך לא לעבור את זה(כי אין לי כוח יותר לזה וכי התאריך החדש שלה דופק אותי מאוד)? תודה מראש.

#175785 הגב

אם כתוב לך משהו ב"זימונים", כנראה שאתה צריך להגיע. כדאי מאוד שתברר את הנושא עם לשכת הגיוס בטלפון (ותברר גם למה לא שלחו צו). כנראה שהם החליטו לא לקיים את הוועדה ללא נוכחותך למרות שחתמת (כתוב שם שהם יכולים). ייתכן שתוכל לדחות את תאריך הוועדה אם הוא לא נוח לך, אבל קח בחשבון שזה עלול בהחלט לדחות אותה בעוד כמה חודשים.

כשאני השתחררתי ואמרו לי שהוועדה תהיה ללא נוכחות, לא ראיתי שום זימון באתר (ובדקתי אותו כל יום בערך), רק התעדכן לי הפטור באתר כעבור חודשיים וקצת.

בכל אופן, ועדות רפואיות הן כמעט תמיד חותמת גומי להחלטת הפסיכיאטר, וכנראה לא ישאלו שם שאלות הנוגעות למצב נפשי, אלא רק שאלות טכניות.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־וועדה רפואית- צריך עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו