חייב לצאת מהצבא!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

רוח3
יצירת קשר:

חייב לצאת מהצבא!

הודעהעל ידי רוח3 » 13 אוקטובר 2020 13:43

שלום לכולם, אני חייב את עזרתכם!
אני כבר חצי שנה בצבא ואני חייב לצאת מפה.
אני בדיכאון. אני לא מתפקד.
אני כמעט ולא אוכל, לא מצליח לישון בבסיס ישן אולי שעתיים בלילה, אני סובל פה ובוכה כל היום.
אפילו שאני בבית אני מדוכא ורק חושב על הרגע שאני אצטרך לחזור לצבא.
כבר היו לי 3 פגישות עם הקבן, הוא לא הפנה אותי לפסיכיאטר וכל שבועיים אני נפגש איתו.
כל פעם הוא מנסה לתמוך בי ולהגיד לי שהכל יהיה בסדר, אבל אני רוצה לצאת מהצבא.
אמרתי לו שאני סובל, שרע לי, שאני לא אוכל או ישן, הוא שאל גם אם יש לי מחשבות אובדניות ואמרתי לו שאני אוהב את החיים אבל מפחד שאני אעשה לעצמי משהו כי אני לא מסוגל להמשיך ככה יותר.
מה לעשות? איך לגרום לו להוציא אותי? או להפנות אותי לפסיכיאטר? מה אני צריך לעשות כדי לצאת?
ביבי

Re: חייב לצאת מהצבא!

הודעהעל ידי ביבי » 14 אוקטובר 2020 00:34

רוח3 כתב:שלום לכולם, אני חייב את עזרתכם!

אם לא היית מתפקד לא היו משאירים אותך בצבא

אני כמעט ולא אוכל, לא מצליח לישון בבסיס ישן אולי שעתיים בלילה, אני סובל פה ובוכה כל היום.

במילים אחרות אתה אוכל, ישן בבסיס, סובל ובוכה אבל ממשיך לעשות את אותו הדבר

כבר היו לי 3 פגישות עם הקבן, הוא לא הפנה אותי לפסיכיאטר וכל שבועיים אני נפגש איתו.

אתה יכול ללכת למרפאה ולפסיכיאטר צבאי בכל יום אם אתה לא מקבל מענה מאלו שאתה הולך אליהם

אמרתי לו שאני סובל, שרע לי, שאני לא אוכל או ישן, הוא שאל גם אם יש לי מחשבות אובדניות ואמרתי לו שאני אוהב את החיים אבל מפחד שאני אעשה לעצמי משהו כי אני לא מסוגל להמשיך ככה יותר.

אתה אומר דבר אחד אבל המעשים שלך ומה שהוא שומע מהמפקדים זה דבר הפוך אז הוא מורח אותך

מה לעשות? איך לגרום לו להוציא אותי? או להפנות אותי לפסיכיאטר? מה אני צריך לעשות כדי לצאת?
Moei
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Moei » 15 אוקטובר 2020 20:26

מעניין.. תתייעץ עם אנשים שמבינים בנושא הזה לפני שאתה מדבר עם קב"ן ותבדוק..
ראובן לוי

הודעהעל ידי ראובן לוי » 29 אוקטובר 2020 16:38

תנסה לדבר עם אחד החברים אולי מכיר מישהו שיכול לעזור לך. בהצלחה רבה!

www.magniv.fun
Spaceboy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spaceboy » 30 אוקטובר 2020 09:42

ביבי כתב:
אתה אומר דבר אחד אבל המעשים שלך ומה שהוא שומע מהמפקדים זה דבר הפוך אז הוא מורח אותך

לצערי אני צריך להסכים איתו. היה לי סיפור דומה.
נפגשתי פעמיים עם הקבן וסיפרתי לו את זה והם לא עזרו בכלל, אמרו שהצבא זה קשה וזה תקופת הסתגלות שתעבור. אחרי נוהל (שלא אני פתחתי, סיפור ארוך) לקחו אותי לפסיכיאטרית אזרחית בביהח שהמליצה לעבור בסיס, אחרי כמה ימים נפגשתי שוב עם הקבן שנתן רק תש 2.
אחרי זה הוצאתי גימלים כי לא יכולתי לחזור לבסיס ואז הייתי נפקד (בערך).
בכל מקרה אתה צריך או לעשות בעיות בבסיס או להיות נפקד אם הקבן בכלל לא מוכן להקשיב לך.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 23 נובמבר 2020 13:33

רוח3 כתב:שלום לכולם, אני חייב את עזרתכם!

שלום, אני מסכימה עם מה שנאמר פה שאם אתה אומר לקב"ן משהו אחד והוא רואה מולו ובבסיס התנהלות אחרת אז מן הסתם הוא לא יחשוב שצריך לשחרר אותך או שהמצב שלך כזה קשה
בקשר למה שאמרו לך שאתה יכול ללכת כל יום לפסיכיאטר, זה נכון אם היית אזרח, או אם תלך למיון, אבל זה לא נכון שאתה יכול לראות מתי שבא לך פסיכיאטרים צבאיים. כן אני אוסיף את הנקודה שכדאי לך לדבר עם אנשים שבאמת מבינים בזה- וחברים שגם נמצאים בצבא, או מישהו שיצא בעצמו אבל לא פגש במקרים נוספים- הוא לא מישהו שבאמת מספיק מבין בזה
כמו כן העצה של "לעשות בעיות" היא ממש רעה, כי היא מסכנת אותך בענישה, ובכך שיתפסו אותך כמישהו עם בעיות התנהגותיות שצריך למשמע אותו ולא כמישהו שיש לו קושי נפשי אמיתי
ממליצה לך לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש בוואטסאפ ולקבל מהם ליוווי 0502905588
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים