יציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Spaceboy
יצירת קשר:

יציאה מהצבא

הודעהעל ידי Spaceboy » 22 אוקטובר 2020 10:42

היי, אז לפני כמה חודש או יותר הייתה לי שיחה עם הקבן שהוא לא עזר לי בה בכלל, כתבתי באינטרנט שממש חרא לי בבסיס ואני מפחד לפגוע בעצמי והתקשרו אלי בלילה ממצח ופתחו עלי נוהל.
אחרי זה הפנו אותי לפסיכיאטרית אזרחית שהמליצה על מעבר בסיס, כמה ימים אחרי חזרתי לקבן והוא נתן לי תש 2 (עדיין, באותו בסיס). יום למחרת הייתי נפקד כי המפקד לא התכוון לתת לי 2 ימים בשבוע והייתי בהתקף חרדה. יום אחרי נכנסתי לבידוד. כשחזרתי לבסיס קיבלתי ריתוק 21 על זה שהייתי נפקד למרות שהייתי בבידוד, ואמרו לי שאני אמור לעבור בסיס ותהיה לי ועדה.
כבר שלושה שבועות שהם אומרים לי שביום מסוים תהיה לי ועדה ואז דוחים את זה, מיום ראשון לשלישי, לחמישי וכן הלאה...
בכל מקרה כבר שי נמאס לי מהצבא, ניסיתי לדבר עם כל הגורמים שזה כולל הקפ״צ שדיבר עם המג״ד שלי ועדיין לא עושים כלום והמצב נשאר כמו שהוא. מה האפשרות הכי טובה לצאת מהצבא? הקבן שאני נפגש איתו שם זין וכל הזמן אומר דברים ועושה משהו אחר. אני יכול לבקש קבן אחר? אני כבר לא יודע מה להגיד לו כדי שיתנו לי משהו הגיוני, המצב שלי באמת חרא, קראתי טרגט 21 ועדיין הם לא בכיוון של לעזור לי.
DonAdams

Re: יציאה מהצבא

הודעהעל ידי DonAdams » 26 אוקטובר 2020 02:10

תשמע זה פחות או יותר מה שעובר עלי, קב"ן שלא עזר --> פסיכאטר אזרחי ----> תש"2 ועכשיו נפקדות ארוכה ונפגש עם קב"ן אחר, אם תצליח למצוא איזשהי דרך לצאת שלא גובלת בכלא צבאי דבר איתי.
Spaceboy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spaceboy » 27 אוקטובר 2020 21:10

DonAdams כתב:תשמע זה פחות או יותר מה שעובר עלי, קב"ן שלא עזר --> פסיכאטר אזרחי ----> תש"2 ועכשיו נפקדות ארוכה ונפגש עם קב"ן אחר, אם תצליח למצוא איזשהי דרך לצאת שלא גובלת בכלא צבאי דבר איתי.

אני חושב שזה לא היה ממש פסיכיאטר אזרחי כי הפנו אותי אליו.
אני אמור לקבל שיבוץ מחדש ביום ראשון ואני אראה איך יהיה לי שם, בכל מקרה אם זה לא ילך טוב אני אבקש שוב קבן.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 23 נובמבר 2020 12:47

Spaceboy כתב:היי, אז לפני כמה חודש או יותר הייתה לי שיחה עם הקבן שהוא לא עזר לי בה בכלל, כתבתי באינטרנט שממש חרא לי בבסיס ואני מפחד לפגוע בעצמי והתקשרו אלי בלילה ממצח ופתחו עלי נוהל.
אחרי זה הפנו אותי לפסיכיאטרית אזרחית שהמליצה על מעבר בסיס, כמה ימים אחרי חזרתי לקבן והוא נתן לי תש 2 (עדיין, באותו בסיס). יום למחרת הייתי נפקד כי המפקד לא התכוון לתת לי 2 ימים בשבוע והייתי בהתקף חרדה. יום אחרי נכנסתי לבידוד. כשחזרתי לבסיס קיבלתי ריתוק 21 על זה שהייתי נפקד למרות שהייתי בבידוד, ואמרו לי שאני אמור לעבור בסיס ותהיה לי ועדה.
כבר שלושה שבועות שהם אומרים לי שביום מסוים תהיה לי ועדה ואז דוחים את זה, מיום ראשון לשלישי, לחמישי וכן הלאה...
בכל מקרה כבר שי נמאס לי מהצבא, ניסיתי לדבר עם כל הגורמים שזה כולל הקפ״צ שדיבר עם המג״ד שלי ועדיין לא עושים כלום והמצב נשאר כמו שהוא. מה האפשרות הכי טובה לצאת מהצבא? הקבן שאני נפגש איתו שם זין וכל הזמן אומר דברים ועושה משהו אחר. אני יכול לבקש קבן אחר? אני כבר לא יודע מה להגיד לו כדי שיתנו לי משהו הגיוני, המצב שלי באמת חרא, קראתי טרגט 21 ועדיין הם לא בכיוון של לעזור לי.

כן בצבא הרבה פעמים מורחים אנשים...
אבל כל עוד אתה לא סגור על זה שאתה רוצה להשתחרר יהיה לך הרבה יותר קשה להשתחרר
אתה יכול לבקש קב"ן אחר, לא בטוח יתנו לך אבל זה בהחלט שווה את הניסיון. מה שכן אם אתה מבקש קב"ן אחר צריך להיות לך תיק מספיק טוב ללמה לא הקב"ן הנוכחי
בקשר למי שכתב על לצאת מהצבא בלי נפקדות ובלי כלא.. וואלה יש מאות שעושים את זה כל שנה, אז יש אפשרות להשתחרר גם בלי כלא, אין איך לדעת כמה זמן זה יקח אבל אפשרי זה בהחלט אפשרי
מוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש בוואטסאפ 0502905588
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים