הגירה לארה"ב ופרופיל GOOD NEWS 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2008 20:30

אני לפני 15 שנה השתחררתי מצה"ל על סעיף נפשי. עכשיו אני בתהליך הגירה לארה"ב (אשתי זכתה בגרין קארד) 
האם השחרור שלי מצה"ל יכול לדפוק לנו את התהליך? אנחנו אנשים בריאים ללא עבר פלילי. Lindemann2008-11-6 10:6:53
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2008 20:31

לפי דעתי לא ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2008 20:38

יש לנו כאן חבר בפורום שעבר לארה"ב לפני זמן מה, לפיו בלי בעיה. והוא עוד צעיר בגיל גיוס...
אתה יכול להתסכל על השאלון לגרין קארד באינטרנט, בוא נגיד שאי-שירות בצבא מסיבה בריאותית (הם לא יכולים לדעת מה הסיבה, וזה גם לא ממש רלוונטי להם) לא אמור להפריע להם. או לך.
הגירה נעימה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2008 22:50

חבר שלי קיבל פטור עוד בהיותו מלש"ב.
שבוע אחרי זה הוא הוציא ויזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2008 23:42

אין שום בעיה. אין להם שום גישה לפרופיל שלך כמו גם לנתוניך הצבאיים (אלא אם כן תטרח להביא זאת בפניהם, מה שכמובן לא תעשה).
הגירה נעימה!
(למרות שאני לא חושב שכדאי להגר דווקא בתקופה זו (המצב בארה"ב בשפל חסר תקדים ומחירי האוכל בשמיים) אבל שיהיה)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2008 03:50

אני יודע שיש בעיות עם המחירים של מוצרי המזון, אבל זה עד כדי כך גרוע כמו שאתה מתאר? אם כן נשמע שיהיה משבר כלכלי כמו שהיה בדור הקודם...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2008 07:16

RAMI7250 כתב:אין שום בעיה. אין להם שום גישה לפרופיל שלך כמו גם לנתוניך הצבאיים (אלא אם כן תטרח להביא זאת בפניהם, מה שכמובן לא תעשה).
הגירה נעימה!
(למרות שאני לא חושב שכדאי להגר דווקא בתקופה זו (המצב בארה"ב בשפל חסר תקדים ומחירי האוכל בשמיים) אבל שיהיה)

תודה על התשובות. כחלק מהתהליך נדרש לעבור בדיקות רפואיות ע"י רופא השגרירות ולהציג את תעודת השחרור מצה"ל ותעודת שבוי. כמו כן גם בשגרירות נדרש להציג תעודת השחרור.
איך עברים את השלבים האלה? הם בוודאי ישאלו מה הסיבה לפטור

אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2008 10:29

אם באמת יש לך בדיקה אצל רופא, תיבדק, אתה בנאדם בריא ולא צריכה להיות לך שום בעיה עם זה.
לגבי הצגת תעודת שחרור ותעודת שבוי- שוב, אני לא מבין איך בכלל דורשים ממך דבר כזה. אשמח אם תאיר עיניי.
לגופו של ענין- תתנהג בטבעיות, ותסביר בכובד ראש לשגריר/פקיד כי יצאת מהצבא בשל התעללות שחווית, אל תוסיף יותר מזה.

אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2008 12:07

תעודת שבוי? באמת? אולי גם בודקים לך את התחבושת המנוילנת?

תעודת שחרור זה עוד נגיד איכשהו גבולי, זה לא נשמע כמו משהו שהם יירצו אבל אולי יש להם סיבה. כל זה עדיין לא אמור לעשות שום בעיה עם זה שהשתחררת מהצבא. אם בכלל, למדינות יש חששות מאנשים עם הכשרה צבאית, לא להיפך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2008 17:17

זהו, גם לי הקטע עם התעודת שבוי נשמע הזוי. תעודת שחרור עוד אכשהו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 מאי 2008 06:43

בתעודת שבוי ניתן לראות את החיסונים, שלא תצתרך לעשות מחדש ואין כאן שום בעיה.
חבל שאין כאן מישהו בפורום שעבר בארץ את התהליך ההגירה לארה"ב . לגבי ויזת תייר אני יודע שאין בעיה, קיבלתי לפני שנתיים, בכלל לא שאלו אותי לגב' שרות בצה"ל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 נובמבר 2008 09:59

שלום לכולם. קיבלתי ויזות הגירה לארה"ב. לא שאלו אותי על שרות צבאי בכלל, לא בבדיקות רפואיות וגם בשגרירות.
תודה לכולם על התמיכה Lindemann2008-11-6 10:3:16

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים