עדכון קצר...החלטתי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

בבקשה תעזרו!

עדכון קצר...החלטתי

הודעהעל ידי בבקשה תעזרו! » 02 מרץ 2009 16:54

היום הייתי בלשכה. איך שנכנסתי הפקידה אמרה לי לעלות קומה ראשונה לאגף הנפש. חיכיתי וחיכיתי עד שהגיע תורי..במסדרון חיכיתי עם עוד אנשים-דתיים ששיחקו אותה חולי נפש(כ"כ פתטייייייייייייייי אחד בא עם טלית על הראש מכוסה עד התור שלו) ועוד כמה עולים חדשים שרוצים להתגייס ואחד שערער על הפטור שנתנו לו(הוא היה על סף דמעות והתחנן להתגייס-זה עוד יותר השפיע עלי להתגייס גם..כי מלכתחילה התלבטתי)...בסופו של דבר החלטתי להתגייס ולעזוב את השטויות האלה. לא חשבתי על "מה יגידו" וכאלה פשוט הגעתי למסקנה שזה מה שטוב לי, חוויות, גם אם לפעמים סובלים. אני אדם חברותי יש לציין ואוהב חברה, אוהב לצחוק ולא כ"כ מתאים לי רק לעבוד, אני יכול להיות חולה מהשגרה המשעממת הזו, לעבוד אפשר עד גיל 70. הבנתי שחוויה כזו אני כ=ן רוצה לחוות, לטוב ולרע. ר=ק בצבא אפשר להכיר אנשים בצורה רחבה ועמוקה, לא יתאפשר לי במקום אחר. בעבודה?! תעשו לי טובה! את מי אני יכיר? קופאית רוסיה מתוסכלת בת 40? בוסים מזלזלים?אפילו אנשים בגילי? אנשים של היי וביי נתראה בעבודה. אז אני כן רוצה לטעום מהצבא..במיוחד בטירונות כי הבדידות פה קשה לי!! אין לי עבודה כרגע, אני לא יוצא ולא כלום וכל החברים שלי מהשכונה בצבא..אני כל הזמן על סף דמעות, וחוץ מזה שבא לי חברים חדשים, להכיר אנשים ולהיות חלק ממשהו. לחוות איתם דברים. מה יעזור לי לשבת בבית או לעבוד? טוב נגיד ואעבוד..ארוויח טוב. אבל אחרי העבודה כל יום אני יחזור לדיכאון של "אוףףף למה לא התגייסתי כמו כולם" והחוויה הכי טובה שתעשה בבית אחרי העבודה היא להביא ביד מול המחשב(חחח). אני מבין אנשים שסגורים בנפשם, כאלה שלא אוהבים חברה ואוהבים להסתגר, כאלה שמחפשים את הלבד והשקט את הביישנים ,השקטים, המוזרים וכו'..אבל אני לא כזה אז אין שום סיבה שלא אנסה לפחות! וזהו..נקווה לטוב..בא לי להיות כמו כולם קצת! להשתחרר תמיד אפשר באמצע... החיים יפים הבנתי, והתעוררתי! אסור להיות אדם נמנע(אחד שמונע סיטואציות מלכתחילה, בגלל פחד מפגיעה\חוסר הצלחה) כי אני יפסיד המון בחיים, המון! אני הולך על זה...

ותודה! למרות שבחרתי אחרת מכם
D_man
יצירת קשר:

Re: עדכון קצר...החלטתי

הודעהעל ידי D_man » 02 מרץ 2009 17:04

בהצלחה בהמשך!
road87
יצירת קשר:

הודעהעל ידי road87 » 02 מרץ 2009 17:11

תהנה (:
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 02 מרץ 2009 17:13

בהצלחה
מקווה שלא תתפוס את הראש ותבין באמת למה נכנסת
אבל לא אהבתי את הקטע שאמרת '' אני מבין אנשים שסגורים בנפשם, כאלה שלא אוהבים חברה ואוהבים להסתגר, כאלה שמחפשים את הלבד והשקט את הביישנים ,השקטים, המוזרים וכו'..''
שקטים וביישנים=מוזרים?
לא כל מי שביישן או שלא אוהב את הקטע של לישון בחדר עם עוד 8 אנשים הוא מוזר ויש לו איזה פגם באישיות
למרות שכן אני מודה שיש לי את הקטע שאני לא אוהבת להיות כל יום עם אנשים שאני לא מכירה ורוב הזמן גם לא אוהבת את האופי שלהם...ושאין לי אפשרות לברוח מזה
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 02 מרץ 2009 17:16

שיהיה לך באמת בהצלחה. מחזיק אצבעות שיהיה לך שם טוב. רק תעשה לי טובה ותנמיך קצת ציפיות.
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 02 מרץ 2009 18:43

בהצלחה בשירותך הצבאי אחי, קיבלת החלטה בוגרת ואמיצה. אני בעד שלכל אחד תהיה הזכות להחליט בעצמו אם הוא מתגייס או לא.

אז נכון, הרבה אנשים סובלים בצבא ומתים כבר להשתחרר, אבל אל תשכחו שיש גם כאלה שנהנים בצבא ובסך הכול אוהבים את מה שהם עושים. מן הסתם יש תפקידים שלא משנה מה, אי אפשר להנות מהם. למשל עבד רס"ר. אבל אם אתה בתפקיד מעניין, למשל חובש או במחשבים, ואתה אוהב את זה, אז זה סבבה לגמרי. הכול תלוי באנשים שיהיו איתך ובתפקידך.

אז נכון, אני מסכים שלהכריח אזרחים להתגייס בניגוד לרצונם זה לעשות להם עוול, אני גם לא מת בלשון המעטה על ההתנהלות של הצבא, הלוואי שיכולתי איכשהו לא להתגייס, ואין ספק שזה נטל על כתפי החיילים. אבל עדיין, צריך לזכור שצה"ל זה לא משהו רע. להיפך, אין לנו קיום פה בלי צבא.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 02 מרץ 2009 22:30

בהצלחה,
ואתה לא צריך לשכנע אותנו (או את עצמך?).
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 8 אורחים