קבן, פגיעה עצמית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

קבן, פגיעה עצמית

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2009 20:00

אינ הולך לפגוש קבן... אם שואלים אותי אם פגעתי בעצמי מה אני יכול לומר? .. אם הוא ירצה לראות איפה?
MSMS
יצירת קשר:

Re: קבן, פגיעה עצמית

הודעהעל ידי MSMS » 03 מרץ 2009 22:32

לא חייבים להצהיר על פגיעה עצמית, זה לא הכרחי לשחרור וגם חבל על שתיפגע סתם.
תגיד פשוט מאוד שלא..
הוא ישאל גם שאלות על מחשבות אובדניות וכד', כאן תוכל קצת לערער את דעתו עלייך במשפטים כמו "לא יודע.. אולי.. לא ממש". שיבין שיש משהו שצריך לטפל בו.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2009 23:27

תודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מרץ 2009 23:36

MSMS נראה לי התשובות האלה היו טובות לזמנך.. כעוד היו משחררים בכיף דיכאוניים (בלי לפגוע כן..)
אבל אם אני יגיד את זה אז הוא סתם ינפנף אותי.. חייב לתת לו קצת בשר בשביל שיזרום הלאה..
וכי מה זה משנה אם אני אומר שיש לי מחשבות על להתאבד ופעם אחת ניסיתי גם לעשות .. כאילו זה לא גורע
זה רק משחרר יותר מהר (אלא אם כן אנחנו מדברים על סעיפים שעליהם מזמינים לבדיקות של הרישיון..)
Blinchik
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Blinchik » 04 מרץ 2009 00:21

זה גם יכול לגרום לאישפוז...
You've only got three choices: run, hide... or die
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 04 מרץ 2009 00:36

"חייב לתת לו קצת בשר בשביל שיזרום הלאה"

אתה לא חייב שום דבר. זה רק הייאוש מדבר מקולך. אתה מרגיש תקוע ומיואש ורוצה להזיז דברים בכח כי אתה מרגיש שהם לא זזים, אבל הם זזים גם אם אתה לא מרגיש. ככה זה הרבה פעמים, בבת אחת כל ההתנגדויות והקשיים מוסרים ומהיום להיום אתה משוחרר.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 04 מרץ 2009 07:52

אורח כתב:MSMS נראה לי התשובות האלה היו טובות לזמנך.. כעוד היו משחררים בכיף דיכאוניים (בלי לפגוע כן..)
אבל אם אני יגיד את זה אז הוא סתם ינפנף אותי.. חייב לתת לו קצת בשר בשביל שיזרום הלאה..
וכי מה זה משנה אם אני אומר שיש לי מחשבות על להתאבד ופעם אחת ניסיתי גם לעשות .. כאילו זה לא גורע
זה רק משחרר יותר מהר (אלא אם כן אנחנו מדברים על סעיפים שעליהם מזמינים לבדיקות של הרישיון..)

נתחיל מזה שזמני הוא לא כל כך מזמן.
אתה צריך להבין שזה שלך נראה שהתאבדות זה דבר קיצוני לצבא זה לא תמיד נראה ככה. עובדה שמגיעים לפה אנשים שאומרים שעשו X דברים והורידו להם רק פרופיל או אפילו נפנפו אותם.. דבר שנשמע ממש מוזר כי הרי בנאדם כמעט מת, אז איך זה שלא פעלו?

גורמי הצבא רואים בנסיון התאבדות או איומים ברוב הזמן סתם כהתפוצצות עצבים או משהו בסגנון, כלומר לא אבחון של בעיה מסויימת לאורך זמן אלא נקודת ספציפית שלא הייתה משהו ולא מטפלים בה. כמובן שזה "תורם" לתהליך, אין ספק בכך, אבל גם אין ספק שאין צורך בזה.
הקב"ן מחפש לראות סימפטומים רבים שיבנו לו את אופי הדמות ואת הבעייתיות של הבנאדם.. וזה לא חייב להיות התאבדות, יש מספיק דברים אחרים. גם חוסר תפקוד, אי אכילה, אי שינה ומחשבות אובדניות לדוג' יכולים להספיק. הכוונה היא שצורת חשיבה או התנהגות מסויימת יכולה להשפיע הרבה יותר על הקב"ן מאשר מקרה חד פעמי של קיצוניות מסויימת.

לכאורה, נראה שהכי הגיוני שיהיה זה שכל אחד שיכנס לקב"ן ויצעק "תוציא או שאני מתאבד" הצבא מיד ישחרר אותו אפילו בשביל הסיכוי הכי קלוש שיש מעט אמת בדבריו, אבל המציאות היא לא כזאת מסתבר.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2009 01:19

אם הוא ישאל אפשר לומר שניסיתי אבל בסוף לא עשיתי? או שעדיף כבר להגיד לא כי זה יגרום לו לחשוב שאני לא עם נטייה אובדנית?
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 05 מרץ 2009 01:23

תשמע
שהוא שואל
עדיף שתיקה
שתיקה שווה 1000 מילים שמעת על זה?(למרות שאומרים את זה בעיקר על תמונות חחח אבל בסביבה שלי אימצו את זה גם לשתיקה)
ברגע שיש שתיקה מביכה כזאת ומרימים קצת כתפיים במבוכה...הקב''ן מקבל הרבה יותר אינפורמציה מאשר אם תתחיל לדבר איתו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים