יציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מלשב חדש
יצירת קשר:

יציאה מהצבא

הודעהעל ידי מלשב חדש » 06 מרץ 2009 20:05

יש איזה דרך לצאת מהצבא ללא 21 נפשי יענו בלתי מתאימים וכאלה
ההורים שלי לא תומכים בי שאצא על 21 נפשי מה לעשות ??? אני רוצה לצאת
אני מלשב
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: יציאה מהצבא

הודעהעל ידי במילא רגוע » 06 מרץ 2009 20:49

לפני הגיוס אפשר לצאת גם על מצפון, 21 רפואי, וסף גיוס, שזה אנשים עם נתונים נמוכים ואו תיק במשטרה (אבל לא הייתי בונה על זה).
אחרי הגיוס אפשר לצאת על אי התאמה, אבל בשביל זה צריך לעשות בעיות ולרוב לשבת בכלא צבאי כמה חודשים.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מרץ 2009 23:17

על מה צריך לשבת בכלא ?? אחרי כל פעם שאני בכלא יש לי יום חופש לא?? ומזה מצפון רפואי?
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 06 מרץ 2009 23:32

וואי וואי איזה מישמש עשית ממה שהוא אמר לך
שילבת כל כך הרבה דברים ביחד שלא קשורים אחד לשני
ועדת מצפון-מישהו שהוא פציפיסט ולא מוכן לשרת בצבא
רפואי-אם יש לו בעיה רפואית שלא מאפשרת לו לשרת ואז מורידים לו את הפרופיל ל-21 בגלל בעיה רפואית
אי התאמה-מישהו שיש לו לפחות 3 עריקויות של חצי שנה ככה ובסוף כשהוא מגיע לבית דין צבאי יש מצב שישחררו אותו על אי התאמה,אבל זה תהליך ארוך ומייאש שלא שווה את זה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מרץ 2009 11:49

איך אני אומר ??עושה שאאני אהיה פציפיסט???
DONY
יצירת קשר:

הודעהעל ידי DONY » 07 מרץ 2009 16:27

אי התאמה זה לא רק חצי שנה בכלא וזה לא חייב להיות חצי שנה זה יכול להיות יותר יכול להיות פחות
אם אתה לפני גיוס בצו לך לצו ראשון ותעשה שם בעיות תצעק שם על כולם תתחיל לעשן בתוך המקום יגידו לך לצאת תגיד לא יוצא מה תעשו לי במבחן של הקב"ה יבקשו ממך את הסוללה של הפלאפון תגיד שאין לך פלאפון ודבר ראשון יש כאלה שיוצאים מהצבא רק על זה שמקבלים ציון נמוך מאד במבחן אז ככה פתאום באמצע המבחן תתחיל לשמוע מוזיקה ותהיה עם מחשבון יבואו לבדוק יחשבו אתה מרמה סתם דברים כאלה תעשה בעיות יבינו שאין להם מה להתעסק איתך ויש מצב שיוציאו אותך תסדר לך גם פגישה עם קב"ן למקרה שהם יחליטו שהם לא מוציאים אותך כי אחרי שאתה מתגייס זה כבר סיפור אחר לגמרי וקשה לצאת
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 07 מרץ 2009 17:28

שחרור מטעמי מצפון זה תהליך מורכב. אני ממליץ בתור התחלה שתקרא את המדריך לפניה לועדת מצפון, אפשר למצוא אותו באתר רשת הליווי, יש לינק לשם בראש העמוד.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 07 מרץ 2009 20:32

ולא על 21 ההורים תומכים בך?
זה אותו עיקרון, אתה צריך להיות זה שמסביר להם שאין לזה כלל משמעות ואם אתה רוצה להשתחרר זו הדרך הקלה והמתאימה ביותר בשבילך (ובשביל כל מלש"ב).
משיח NOW !
מעיין

הודעהעל ידי מעיין » 23 פברואר 2011 13:05

סרגיי אני מעוניינת ליצור עמך קשר על מנת שתסייע לי, אנא ממך שלח לי את האימייל שלך. בברכה, מעיין

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים