עשיתי את הטעות של החיים שלייייייי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מטומטם

עשיתי את הטעות של החיים שלייייייי

הודעהעל ידי מטומטם » 08 מרץ 2009 04:13

תשמעו רגע זה ממש רציני אני לא יודע מה לעשות..
מההתחלה לא רציתי להתגייס, והייתי אמור בפברואר-אבל הלכתי לפסיכיאטר קיבלתי חוו"ד וזומנתי לקב"ן ביום גיוס..הקבן שאל אותי מפורשותף"אתה לא רוצה להתגייס?" עניתי שלא. וכמובן פעלתי עפ"י ה"תורה" של טרגט 21 למרות שהיה לי קשה בטירוףףף להעמיד פנים כי אני תמיד מראה שמחה מבחוץ, ונחמדות וכל השטויות האלה כדי שלא ייראו את החרא בפנים.
בקיצור קיבלתי 24 לחצי שנה..התחלתי לחטוף דיכאון שכל החברים התגייסו ורק אני בבית ובוועידה הרפואית אמרתי לאותו קב"ן (ברוב טימטומי!!!) שהדיכאון "פסח" עליי ואני רוצה להתגייס. הוא כמובן שאל בפליאה "למה פתאום?" (כי אמרתי לו שאני לא רוצה להתגייס לפני חודש) אז אמרתי לו שעבר לי הכל. בקיצור הפקידה המטומטמת, הקב"ן ועוד עובדת סוציאלית תמוהה העלו חיוך מאוזן לאוזן, הפקידה עוד יותר(כי עוד אחד לפחות הולך לסבול, כמוה ויותר) ויצאתי ב"גאווה ישראלית" מהחדר הביתה..בקיצור קיבלתי דיכאון עוד יותר, כי הייתי רגל בחוץ מהצבא!! עמדתי להשתחרר ושוב אמרתי שאני רוצה להתגייס ועבר לי..עכשיו אני נחוש בדעתי לצאת!!! זהו! אין מצב שאני יסתדר בצבא(לא בדקתי אישית, אבל טיולים שנתיים הזכירו לי שמדובר בערך באותו דבר, רק ללא הכיף ובמחנה או בחדר מסריח אחר , ותכפילו את כמות החרא שתאכלו כאילו אין מחר, וה"טיול" הזה יימשך שלוש שנים+מילואים כתוספת בריאה למיגרנות שלי)..חוץ מזה שהאמת, אני לא ממש מת על להיות עם אנשים 24\7.אני לא מסתדר בקלות עם אנשים..מאוד "מפונק". לביצפר היה לי קשה ללכת בגלל העניין החברתי, ולכן גם בגרות מלאה אין לי.

בקיצור, לאחר שהצהרתי על כוונתי להתגייס שוב ולאחר הפליאה השמחה לאיד, הקב"ן עיין במסמכים ואמר "אוקיי, אני חושב שהוא יכול להתגייס". הפקידה אמרה לי שיצלצלו אלי. אבל עד היום לא שמעתי מהצבא, וכבר שבוע עבר. בלי עין הרע!!

שאלתי היא- ניתן עוד להשתחרר לפני הגיוס? האם בעת הצהרתי המטומטמת יכולים לבטל לי את ה24 לחצי שנה ולגייס אותי פתאום?
האם עוד לא מאוחר?!

אני צריך את עזרתכם דחוף ביותר.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: עשיתי את הטעות של החיים שלייייייי

הודעהעל ידי במילא רגוע » 08 מרץ 2009 12:05

זה שאבחנו לך בעיה ברמת חומרה של פרופיל 24 אומר שבסך הכל אתה קרוב לשחרור, גם עכשיו.
אתה יכול לנסות ליצור שוב קשר עם הרופא שהיית אצלו בועדה ולבקש לראות אותו שוב ולהסביר לו שאתה שוב לא רוצה (תנודות, אפילו קיצוניות, במצב הנפשי זה לא דבר חריג), או שתנסה ליזום שום מהלך לראות קבן כרגיל או שביום הגיוס תתעקש לראות קבן. בסך הכל חבל שחזרת בך אבל זה לא סוף העולם. אולי בראיה שלך כשאתה בסדר זה האמת וכשאתה לא בסדר זה שקר, אבל הקבן לא רואה את הדברים כמוך, עובדה שהוא במקור השתכנע שמצבך חמור, אז זה לא כמו שקצת נשמע מהתיאור שלך כאילו כולם בחדר הסכימו על זה שבעצם עבדת עליהם והכל בסדר איתך - אתה לא באמת יודע למה הם חייכו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
January_09
יצירת קשר:

הודעהעל ידי January_09 » 08 מרץ 2009 15:04

better to be safe than sorry?
אני לא חושבת
הזהירו אותך פה
אמרו לך שאתה עושה את זה בגלל דברים שטותיים(להכיר אנשים? רק כי כל החברים שלך מתגייסים? סיבות ידועות ומוערכות יתר על המידה)
ולא הקשבת כי כמו שאמרת...חשבת שזה טיול שנתי רק שכחת להכניס למשוואה חדרים מסריחים רב''טים בני 19 עם שיגעון גדלות ואוכל שלא מגישים בגוואנטנמו ביי
אז עכשיו אחרי שסיימתי לשמוח על זה שצדקתי במה שאמרתי..כי אני נורא אוהבת לצאת צודקת כשאנשים לא מקשיבים לי
תשמע
אז אמרת להם שעבר לך...באותה מידה אתה יכול לבוא ולהגיד לקב''ן שאמרת את זה כי ברגע שאמרת לסביבה הקרובה שלך שהמליצו על שחרור אז התחילו לשטוף לך את המוח והתחלת לפחד שירחיקו אותך מהסביבה שלהם אבל עכשיו כבר לא אכפת לך...לקב''ן אין שום קונטרה לתשובה הזאת...כי מה שאתה אומר זה שניסו להשפיע עליך אבל עכשיו אתה במצב כל כך גרוע שכבר לא אכפת לך מה יגידו אתה צריך(לא רוצה,צריך)לצאת משם
את כל השאר...אנחנו לא קב''נים\פסיכיאטרים ואנחנו לא יכולים להגיד לך ''הנה קח חוות דעת שממליצה שתצא ולך איתה לועדה רפואית''...זה קב''ן יכול לעשות..אז פיתרון סופי אני לא חושבת(או יותר נכון בטוחה)שתמצא פה
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 09 מרץ 2009 11:43

כמו שזרקת דברים לאוויר אפשר להמשיך ולזרוק.
"ההורים לחצו עליי..", "פחדתי מכולם אז שיחקתי אותה". תמיד אפשר להפוך את כל התמונה עוד הפעם.

תמשיך בתהליך שוב, וקח בחשבון שכבר יש לך חתיכת תיק מאחורייך.. רק עוד דחיפה קלה.
משיח NOW !
אנונימי

הודעהעל ידי אנונימי » 12 מרץ 2009 23:52

אחי, לדעתי כדאי לך ללכת ולראות איך יהיה בצבא והאם אתה באמת לא תסתדר עם האנשים כי אי אפשר לדעת מסיפורים כל אחד מרגיש בצבא שונה, אני חוויתי את זה על בשרי כי גם אני הייתי בהתחלה כמוך ורציתי לצאת מהצבא בכל מחיר אבל איכשהו השתכנעתי ואני עכשיו בצבא כבר שנתיים וחצי ומזל שחזרתי בי כי סתם היה לי משעמם בבית כי רוב החבר'ה שלי היו בצבא וגם הכרתי חברים חדשים :) חשבתי שאני לא אסתדר בצבא ואני לא אמצא חברים וגם אני הייתי בפורומים האלה אבל בסוף הצבא לא השתכנע וגייס אותי ותאמין לי זה הדבר הכי טוב שקרה לי כי מצאתי איכויות בעצמי שלא הייתי מודע אליהם בעבר.
בקיצור אני אומר לך- תראה, תנסה אחר כך אתה יכול לצאת מהצבא ולהגיד שהצבא עשה לך עוד יותר דיכאון וישחררו אותך-לפי דעתי, גם אם אתה פרופיל 24 אז ממילא לא ישימו אותך על קרבי אז יהיה לך הרבה יותר קל בצבא. אתה צריך לדעת אם הצבא זה מסגרת שמתאימה לך כי הרבה חשבו כמוך והייתי חלק מהם! ובסוף השתכנעתי וזה רק עשה לי טוב, אז תנסה ותראה אחרכך אתה תמיד יכול לחזור בך כשאתה כבר תהיה שם, אבל אם אתה תצא מהצבא בלי שידעת בכלל איך זה להיות שם אתה תפסיד הרבה ותמיד תחשוב בעתיד "מה היה קורה אילו הייתי בצבא..." תמיד תחשוב מה הפסדת, זה גם מה שאני חשבתי ולבסוף החלטתי להתגייס ואחרכך שאני אהיה שם אם לא יהיה לי טוב אני אוכל לצאת ולהגיד אינסוף תירוצים, אבל קודם אני אראה איך זה שאני לא אגיד וחשוב אחרכך מה הפסדתי.
אז תנסה אחי! בהצלחה בהמשך הדרך!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים