יציאה מהסיס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

יציאה מהסיס

הודעהעל ידי אורח » 20 מרץ 2009 19:22

שלום הבעיה שלי היא כזאותי שמו אותי בבסיס אי שם בדרום הארץ הבסיס שלי הוא על בסיס יומיות אך מאחר שאני גר רחוק (במרכז) אין לי ברירה אלה לעשות שמה סגור
אני נימצא בבסיס כבר חצי שנה כי שיכנעתי את עצמי שיהיה יותר טוב ואני התרגל וגם שאני לא יודע מה מחכה לי בבסיסים אחרים .
עכשיו שאני רואה שהמצב לא משתפר ושאני פשוט סובללל שמה ולא מסתדר עם האנשים ועם המנהל עבודה במיוחד .
הבסיס שלי ניחשב בלתי אפשרי לצאת ממנו ככה כולם אומרים שמה לא יעזור טופס 55 לא נפקדות (אפילו לא יותר מפעם אחת) פשוט אין דרך לצאת ממנו ככה אומרים חברים מהבסיס וגם כאלו שניסו כבר לעשות כול מה שרשמתי.
החלטתי לא להתיעש ולנסות בעצמי החלטתי לנסות טופס 55 בתור התחלה ואם לא יעזור אז קבן.
עכשיו במכתב האישי אני מתכוון לרשום שקשה לי בבסיס ואני לא מצליח לישון ולא אוכל שמה והמצב שלי קשה יותר מאחרים משום שאני עושה שמה סגור מה שאומר גם שאני לא יכול לעבוד ואני ממן את עצמי ההורים לא נותנים לי כסף למרות שמצבם הפיננסי לא כול כך רע.
1) יש לכם עוד ראיונות מה אני יכול לרשום במכתב כדי שיעזור לי
2) האם קבן יכול לעזור לי ומה אני צריך להגיד לו בשביל שרק יעביר אותי בסיס אני לא רוצה לא לצאת מהצבא ולא לצאת מהתפקיד רק להמשיך אותו בבסיס אחר.
תודה מראש על העזרה אני חייב פשוט חייב לצאת מהבסיס הזה המקום הזה פשוט בלתי ניסבל מבחינתי.
Strawberry
יצירת קשר:

Re: יציאה מהסיס

הודעהעל ידי Strawberry » 20 מרץ 2009 20:32

טופס 55 סתם יעכב את התהליך שלך כי תצטרך להמתין לתשובה (שלא תמיד מגיעה)
לקב"נים יש הרבה כוח לכן הדרך המהירה ביותר תעבור במשרד הקב"ן. פשוט תסביר לו את המצב.
מיסטר שחף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מיסטר שחף » 20 מרץ 2009 21:23

ומה אני צריך להגיד לקבן? ומה ניראה לך הסיכוי שלי ?
והאם ברגע שהקבן מחליט שאני צריך לעבור בסיס אז אני עובר בסיס ואין לאף אחד מהבסיס שלי עוד מילה בעניין?
והאם סעיף קה"ס יכול אחרי זה להקשות עלי בחיים האזרחים (למצוא עבודה וכדומה...)
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 20 מרץ 2009 21:41

כשאתה מגיע לקב"ן אתה מספר לו את הסיפור שלך כמו שכתבת פה
אתה רוצה לשרת רק במקום שיותר קרוב לביתך, אמרת שקשה לך לישון ולאכול בבסיס, זה דבר שחשוב לציין בשיחה עם הקב"ן.
אם הוא ישאל למה חיכית עד עכשיו, חצי שנה זה לא מעט זמן, תספר לו כמו שאמרת פה שחשבת שתתרגל ופחדת ממה קורה בבסיסים אחרים
אין צורך לשקר לקב"ן, הוא שם כדי לעזור לך לא לפעול נגדך.

בעיקרון אם הקב"ן מחליט שאתה צריך לעבור סביר מאוד שזה יתבצע.

סעיפי קה"ס לא יקשו עליך באזרחות.
מיסטר שחף
יצירת קשר:

הודעהעל ידי מיסטר שחף » 20 מרץ 2009 22:02

תודה רבה לך אחי עזרת לי מאוד
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 מרץ 2009 23:10

אל תשכח לקרוא את כל מה שכתוב פה כדי שתוכל להצליח לצאת מהבסיס אחי..
http://www.pcpages.com/target21/index1.html

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים