עזרה ביציאה מהצבא , אני במצב לא טוב .

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אלון

עזרה ביציאה מהצבא , אני במצב לא טוב .

הודעהעל ידי אלון » 27 יוני 2009 12:02

התגייסתי לשריון (כעט אני בחודש ה 4 שלי בצבא) ושם הגעתי למצב דכאוני בצורה לא נורמלית עד כדי פגיעה בעצמי , לאחר 2 פגישות עם הקב"ן (לא סיפרתי לו על הצב שבו פגעתי בעצמי) וחוסר מוטיבציה כלפי המפקדים העבירו אותי לקורס חובשים קרביים . בפגישה האחרונה עם הקב"ן הוא אמר לי שלפי איך שנראה לו אני לא אמצא חברים גם בקורס חובשים והשאלה שאני צריך לשאול אם אני מתאים לשרת בצבא , באותו זמן לא חשבתי ברצינות לעזוב את הצבא אך עכשיו הגעתי להחלטה שאני רוצה לצאת משם מהר. כעט אני בקורס חובשים בצריפין והשאלה שלי אם אני אבקש לראות קב"ן יעיפו אותי מהקורס\יחיזירו אותי ליחידה להמשך טיפול עם הקב"ן הקודם\ או שיטפלו בי שם כבר עד שאצא מהצבא?
אורח

Re: עזרה ביציאה מהצבא , אני במצב לא טוב .

הודעהעל ידי אורח » 27 יוני 2009 13:42

לא יעיפו אותך לך לקב"ן
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 27 יוני 2009 14:38

איזה קבן נחמד - "לא תמצא חברים". חתיכת אדיוט.

לשאלתך - לא יעבירו אותך, יטפלו בך תוך כדי הקורס כשיתכן שזה יהיה קב"ן שונה, אבל הוא יתייחס אלייך בהמשך למה שכתב במחשב כבר הקודם.

בהצלחה
משיח NOW !
אלון

הודעהעל ידי אלון » 05 יולי 2009 17:36

השאלה שלי היא אם אני נכשל במבחנים בקורס אני מועמד להדחה מהקורס אבל אני אהיה בטיפול אצל הקבן אז יחזירו אותי לבסיס הקודם או שקודם אני אסיים פה עם הקבן ?
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 06 יולי 2009 13:09

בכל מקרה אתה לא חוזר לשריון אם מזה אתה דואג... גג שיבוץ מחדש עוד פעם
בעיה

הודעהעל ידי בעיה » 14 יולי 2009 10:48

אני אמור לקבל קבן היום בערב הקטע הוא שחבר שלי מהקורס היה אתמול אצל הקבן והוא גם רצה לצאת מהצבא ואחרי הפגישה עם הקבן שלחו אותו חזרה ליחידה שלו להמשך טיפולים , אני רוצה לצאת מהצבא אני רוצה ישר ללכת לפסיכיאטר ולגמור עניין האם מה שקרה לו יקרה לי גם?
בעיה

הודעהעל ידי בעיה » 14 יולי 2009 10:49

אני אמור לקבל קבן היום בערב הקטע הוא שחבר שלי מהקורס היה אתמול אצל הקבן והוא גם רצה לצאת מהצבא ואחרי הפגישה עם הקבן שלחו אותו חזרה ליחידה שלו להמשך טיפולים , אני רוצה לצאת מהצבא אני רוצה ישר ללכת לפסיכיאטר ולגמור עניין האם מה שקרה לו יקרה לי גם?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יולי 2009 15:53

בעיה כתב:אני אמור לקבל קבן היום בערב הקטע הוא שחבר שלי מהקורס היה אתמול אצל הקבן והוא גם רצה לצאת מהצבא ואחרי הפגישה עם הקבן שלחו אותו חזרה ליחידה שלו להמשך טיפולים , אני רוצה לצאת מהצבא אני רוצה ישר ללכת לפסיכיאטר ולגמור עניין האם מה שקרה לו יקרה לי גם?

כן מה שקרה לו יקרה גם לך, ואם אתה רוצה ישר ללכת לפסיכיאטר תצלצל לפסיכיאטר הביתה (שתיים שלוש לפנות בוקר זאת השעה הכי טובה בשביל זה) ותגיד לו שאתה רוצה ישר ללכת אליו... ותיתן לו את המספר האישי שלך ואתה ישר תלך אליו.
כ

הודעהעל ידי כ » 14 יולי 2009 17:59

איך אני מקבל את המספר שלו?, ובטוח שזה מה שיקרה לי ? גם אני ממש יצליח בשיחה עם הקבן? אין סיכוי שהוא יפנה אותי לפסיכיאטר?
אלון

הודעהעל ידי אלון » 14 יולי 2009 18:33

אםאפר תגובה מהירה כי אני ממש בקרוב אראה את הקבן , אני כתבתי את התגובה שמעלי שכחתי לרשום שם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 יולי 2009 19:03

כ כתב:איך אני מקבל את המספר שלו?, ובטוח שזה מה שיקרה לי ? גם אני ממש יצליח בשיחה עם הקבן? אין סיכוי שהוא יפנה אותי לפסיכיאטר?

כן תיכנס לשיחה עם הקבן אחי.. וככה תדברו ופתאום כזה תסתכל עליו ותעצום עין אחת אתה מבין? כמו מיצמוץ אבל לא למצמץ לעצום ואז תשאל אותו תגיד "אחי הקבן בחייאת תביא לי ת'מספר של הפסיכיאטר למה יש לי מילה איתו".
אם הוא לא יסכים תגיד לו שהוא מחוייב על פי פקודת מטכל 1.24125.
בהצלחה אחי
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 16 יולי 2009 10:01

חחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים