דחוף - הכנסת הורים לפגישה עם קב"ן בברה"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח פורח

דחוף - הכנסת הורים לפגישה עם קב"ן בברה"ן

הודעהעל ידי אורח פורח » 28 יוני 2009 15:36

שלום,

אני עתודאי לפני חזרה לשירות (עדיין אזרח בדח"ש).
בימים הקרובים נקבעה לי פגישה ראשונה עם קב"ן בברה"ן בתל השומר. הבנתי שזה יעזור אם אני אביא את אבא שלי שיסביר באיזה מצב גרוע אני, שאני לא מתפקד וכיו"ב, בזמן שאני יושב בפינה ו,טוב, לא מתפקד.
העניין הוא שהתקשרתי לברה"ן לשאול אם הוא יוכל להכנס בכלל לבסיס, והם טענו שהם לא מוציאים אישורי כניסה לבסיס להורים, ושאם אני כבר אכנס ואבקש מהקב"ן על המקום - אולי יכניסו אותו.
התקשרתי למדור עתודה בתל השומר גם לבקש אישור כניסה בשבילו, והם טוענים שזה לא אפשרי, והוא לא ייכנס (התקשרתי אליהם בין השאר כי אני אמור להתייצב אצלהם קודם).
העניין הוא גם שאני רוצה שהוא יעזור לי וגם לא רוצה לסחוב אותו סתם לתל השומר, הוא עסוק.

למישהו יש הצעות/רעיונות בעניין? האם הכל בולשיט והוא פשוט ייכנס אחרי קצת שכנוע? האם יכניסו אותו לבסיס אבל לא לפגישה? האם לוותר ולהגיד לו להשאר בבית?
כדאי לציין שאת הבקשה לראות קב"ן אני ביקשתי, ולא הוא.
Weef
יצירת קשר:

Re: דחוף - הכנסת הורים לפגישה עם קב"ן בברה"ן

הודעהעל ידי Weef » 28 יוני 2009 15:50

כשהייתי שם דווקא ראיתי הרבה ילדים שבאו עם הורים (רובם מלשבים לפי הגיל). אנלא חושב שזה משנה מי ביקש לראות קבן, בכל מקרה סביר שהקבן בסופו של דבר יצטרך לדבר איתו.

אם אבא שלך עסוק אתה יכול להציע לקבן לדבר איתו בטלפון לא?
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח פורח

הודעהעל ידי אורח פורח » 28 יוני 2009 17:42

השאלה היא האם זה סביר שהוא ירצה לדבר איתו באותה הפגישה השבוע, או שהוא יבקש ממנו להגיע בפעם אחרת. אני פשוט ממש לא רוצה שאבא שלי יגיע סתם ויבזבז יום עבודה.
בנוגע לטלפון לא יודע, אם הקב"ן יבקש אז כמובן שאתן לו את המספר, אבל עוד לא שמעתי על דבר כזה.

אולי כדאי שאביא בינתיים מכתב מאבא שלי שבו הוא כותב שהוא מודאג וכו'?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יוני 2009 18:02

אורח פורח כתב:השאלה היא האם זה סביר שהוא ירצה לדבר איתו באותה הפגישה השבוע, או שהוא יבקש ממנו להגיע בפעם אחרת. אני פשוט ממש לא רוצה שאבא שלי יגיע סתם ויבזבז יום עבודה.
בנוגע לטלפון לא יודע, אם הקב"ן יבקש אז כמובן שאתן לו את המספר, אבל עוד לא שמעתי על דבר כזה.

אולי כדאי שאביא בינתיים מכתב מאבא שלי שבו הוא כותב שהוא מודאג וכו'?

אל תביא אותו, הקב"ן מבקש מספר טל' של ההורים ומדבר איתם בטלפון.
קרה לי כבר פעמיים. אם הוא מחליט שהוא רוצה להיפגש עם ההורים ואיתך הוא מודיע לך בסיום השיחה.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 28 יוני 2009 18:14

אם הוא ירצה לדבר איתו הוא יגיד לך כבר להביא אותו במועד אחר לפגישה נוספת.
את אישור הכניסה אתה תקבל במקום אצל הפקידה בכניסה.

אין סיבה שיבוא סתם.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יוני 2009 20:15

תודה, החלטתי אכן לא להביא אותו.
מה עם מכתב - יכול לעזור? שבו הוא כותב שהוא מודאג ממני וכיו"ב?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 25 אוקטובר 2009 10:34

אורח כתב:תודה, החלטתי אכן לא להביא אותו.

אין שום סיבה שתביא אותו. לא צריך להביא הורים לפגישה עם קב"ן בשביל לקבל פטור משירות, בטח אם הקב"ן לא ביקש והפגישה אמורה להיות בלי הורים.

מכתב יכול לעזור, אבל לא ממש נחוץ. עזוב אותך, הקב"ן בטוח ירצה לדבר אם ההורים שלך בטלפון. פשוט תן לו את המספר של אבא שלך. לעומת זאת, אם יש לך חוות דעת מפסיכולוג קליני או פסיכיאטר שיכולה לעזור לך, תביא את זה ותראה לקב"ן בתחילת הפגישה.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
זה

הודעהעל ידי זה » 25 אוקטובר 2009 15:02

אורח כתב:תודה, החלטתי אכן לא להביא אותו.

שמע לי , תביא אותו . כמה שיותר תביא אותם וכמה שיותר שיספרו שאתה שונה ולא מתפקד .

תביא אותו ותתעקש שיכנס לדבר איתם ותתעקש! ותתקשר מראש להודיע שאתה חייב להכניס אותו .

יודע מה שאני אומר לך.

אגב :

"אל תביא אותו, הקב"ן מבקש מספר טל' של ההורים ומדבר איתם בטלפון. " כן כן - כמובן ... ועל הדרך הוא גם מכין לך קפה ...ואופה לך את הבסקוויט ...

מעטים מאד הם הקבנים שאיכפת להם ממך .

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים