פטור מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

עמית

פטור מהצבא

הודעהעל ידי עמית » 02 יולי 2009 17:12

אני שלושה וחצי חודשים לפני גיוס ואני לא רוצה להתגייס.
ניסיתי להשתחרר על דת אבל לא קיבלו את ההצהרה שלי ומגייסים אותי בכל מקרה.
קיבלתי את המכתב שאומר שאני חייבת להתגייס ולא קיבלתי פטור לפני כחודשיים.
אני רוצה לצאת על דת ולא על נפשי ולכן רציתי לדעת אם אני עדיין יכולה לערער על ההחלטה של הצבא לגייס אותי בגלל שאני דתייה ולהביא מכתב מהרב שלי וללמוד קצת, וללבוש חצאיות ובגדים צנועים וכל זה.
עכשיו, אם הדבר כבר לא אפשרי הייתי רוצה לדעת אם יציאה על נפשי תהרוס לי את העתיד מבחינת לימודים ועבודה.
אי רוצה ללמוד עריכת דין או רפואה ואמרו לי שאם אני משתחררת על נפשי אני לא אוכל ללמוד מקצועות אלה ובטח שבטח לא לעבוד בהם.
אני בן אדם שמאוד דואג לעתיד שלו ואני מפחדת להרוס אותו, מה כדאי לי לעשות כדי להשתחרר מהצבא.
מחכה לתשובה כמה שיותר מהר.
בתודה מראש עמית
MSMS
יצירת קשר:

Re: פטור מהצבא

הודעהעל ידי MSMS » 02 יולי 2009 17:34

האופציות הידועות פתוחות בפנייך כשכמובן הכי קל והכי מהיר זה דרך הקב"ן.
בכל מקרה תוכלי ללמוד עריכת דין או רפואה אם תרצי.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 יולי 2009 18:05

עמית כתב:אי רוצה ללמוד עריכת דין או רפואה ואמרו לי שאם אני משתחררת על נפשי אני לא אוכל ללמוד מקצועות אלה ובטח שבטח לא לעבוד בהם.

אוף..
עד מתי השקר הצבאי הזה יתגלגל
תקראי קצת על חוק שוויון ההזדמנויות בעבודה
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 03 יולי 2009 08:36

עמית כתב:עכשיו, אם הדבר כבר לא אפשרי הייתי רוצה לדעת אם יציאה על נפשי תהרוס לי את העתיד מבחינת לימודים ועבודה.
אי רוצה ללמוד עריכת דין או רפואה ואמרו לי שאם אני משתחררת על נפשי אני לא אוכל ללמוד מקצועות אלה ובטח שבטח לא לעבוד בהם.

תוכלי ועוד איך, במקרה הכי קיצוני פשוט יהיה לך מצב שתצטרכי להגיד את האמת שלא רצית לשרת בצבא לכן הוצאת נפשי.. מקסימום מקסימום יבקשו ממך לעשות בדיקה חוזרת אצל פסיכיאטר שיגיד שאת בסדר, זה לא קשה לעשות נכון?
ועובדה, אני עובד במקצוע מאוד רפואי עם פטור נפשי, אז שהשמועות לא יבלבלו לך את השכל, פשוט צריך לדעת מתי ומה להגיד בטאקט המתאים.
אחד שהיה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אחד שהיה » 04 יולי 2009 08:54

לעריכת דין - הנפשי עוד יכול לשמש אותך כפרנסה... תתבעי את כל מי שמסרב להעסיק אותך ;)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים