רישיון נהיגה עם פרופיל 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

רישיון נהיגה עם פרופיל 21

הודעהעל ידי אורח » 27 יולי 2009 11:48

שלום לכולם,
קיבלתי פטור מהצבא (פרופיל 21) ועכשיו אני מעוניינת להוציא רישיון נהיגה. קראתי באתר על השאלון-באורך-הגלות, והבנתי שרק חלק קטן ממי שיוצא על סעיף נפשי מתבקש למלא אותו.
אבל אני זוכרת ששמעתי לפני זמן-מה על פקודה חדשה שהוציאו, על-פיה מנסים שוב לגייס את מי ש"עבר" את השאלון ונמצא זכאי לקבל רישיון נהיגה.
היש אמת בדבר?
תודה מראש לעונים.
MSMS
יצירת קשר:

Re: רישיון נהיגה עם פרופיל 21

הודעהעל ידי MSMS » 27 יולי 2009 12:28

כמובן שאין שום אמת בדבר.
זה עוד שמועה על רצון לנסות להעביר חוק.. אבל כמובן זה רק דיבורים ואין סיכוי שדבר כזה אפילו יתקרב לכנסת.

תלכי לעשות רשיון בלי חשש, בהצלחה.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 יולי 2009 13:00

אורח כתב:שלום לכולם,
קיבלתי פטור מהצבא (פרופיל 21) ועכשיו אני מעוניינת להוציא רישיון נהיגה. קראתי באתר על השאלון-באורך-הגלות, והבנתי שרק חלק קטן ממי שיוצא על סעיף נפשי מתבקש למלא אותו.
אבל אני זוכרת ששמעתי לפני זמן-מה על פקודה חדשה שהוציאו, על-פיה מנסים שוב לגייס את מי ש"עבר" את השאלון ונמצא זכאי לקבל רישיון נהיגה.
היש אמת בדבר?
תודה מראש לעונים.

איך אפשר להאמין לשמועות כל כך מפגרות? מה זה אומר עלייך?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 יולי 2009 14:06

אורח כתב:
אורח כתב:שלום לכולם,
היש אמת בדבר?
תודה מראש לעונים.

איך אפשר להאמין לשמועות כל כך מפגרות? מה זה אומר עלייך?

זה אומר שאני מאוד פסימית לגבי קיומם של היגיון וצדק במדינה שבה אני חיה. למיטב זכרוני היו בפורום הזה דיונים על השמועות האלה עוד לפניי, אז כנראה שאני לא ה"מפגרת" היחידה.
תודה על תגובתך הנעימה, עוררת בי רצון עז להישאר בפורום הזה.

ותודה אמיתי לאדם שענה לי ברצינות.
:)
daled
יצירת קשר:

הודעהעל ידי daled » 27 יולי 2009 16:13

נכון לעכשיו, אין תשובה אחת לשאלה של ההשפעה של 21 פרופילים על קבלה או אישור של רשיון הנהיגה שלך. העובדה כי הכל תלוי למה הפרופיל של 21 שהושג אם היא יצאה ב מחלות הפרק השני צפויה להנפיק רישיון של הנהג לא יהיה. אבל אם 21 פרופילים הושגו מחוץ לבריאות הנפש בעיות כמו "netiya uvdanit (ניסיון התאבדות), תוקפנית או פסיכוזה תגובתי" matzo psihoti "קצת קשה צורות שגעוני-depressive פסיכוזה, וכו ' אז כנראה שלח לך לבדוק בו אתה בוחר את הזכות. אבל כמו שאנחנו יודעים שזה לא יהיה כך התברר כי זה לא היה צריך לשלם. אנו חושבים כי מקבל את הפרופיל של 21 אתה מקבל כל כך הרבה priimuschestv את האפשרות כי לא נתקל הנהג של הרישיון שאתה לא אמור להיות מאיימת במיוחד, כפי שאנו אמר כי "Behaim עין aruhot hinam. מידע על השינויים בצבא של חיילים על פרופיל «עשרים הראשון» בחודש שעבר את רשויות הצבא רפואיות במכון של בטיחות הדרכים ( «A-Mahon Le betihut הבסיס drahim»). בהתחלה, עבר את כל הנתונים הרפואיים, ואם המכון לא היה מספיק מידע זה, או שאין כל ספק לגבי חייל מסוים, הוא הוזמן על ועדה רפואית במכון. אם אתה רוצה לנהל סקרים מפורטים יותר, החייל מקבל הפניה לבית חולים, ולאחר מכן הוא העביר את כל הנתונים של המכון.

על סמך כל מידע שהושג בדרך זו את המוסד כדי להחליט האם להמליץ על רישום משרד, משרד התחבורה ( «misrad A-rishuy») אדם לשלול את הרישיון של הנהג. להדגיש, כי ההחלטה היתה דווקא אימץ משרד הרישום ולא של המכון לבטיחות הדרכים, כל ההחלטות הן המלצות בלבד.

בדרך כלל, אלא אם כן צוין אחרת, לשלול את הזכויות למשך שנה, לאחר שהחייל חייב ליצור קשר עם המכון על מנת לסקור את המצב. על ביוזמתו, המכון לא להזמין כל בחינה מחדש. בשנת מקרים קשים במיוחד, כגון חולי נפש קשים, של תקופה ארוכה של קיפוח של זכויות.

וזה בדיוק איפה החיילים אשר היו זיהו «העשרים הראשונה» פרופיל, לאבד את רשיון הנהיגה שלך (או היכולת להשיג אותם)? פריטים אלו הינם רבים. עיקר קריטריון, אשר adheres של המוסד, את הדברים הבאים: אם מחלה או מגבלה אשר עשויים להשפיע על יכולתו של הנהג להתמודד עם ניהול המנוע של הרכב וכן מספקת על מנת להשיב את המצב על הכביש.

קיימות שלוש קטגוריות עיקריות של מקרים המובילות קיפוח של זכויות לבריאות מחוונים:

1. בעיות עם חזון, במקרים חמורים במיוחד.
2. חולי הנפש (אך לא עבור כל הפרעות נפשיות).
3. אורגני אחר מחלות ובעיות שעלולות לצאת מן הנהג, לפתע, למשל: מחלות לב עם הסתברות גבוהה של מעצר פתאומי של הלב, asthmatic התקפות אפילפסיה, וכו '
daled
יצירת קשר:

הודעהעל ידי daled » 27 יולי 2009 16:22

אם חייל חש כי זכותו לנסוע היה מספיק מליקוי ללא הצדקה, הוא עלול לערער את למשרד הרישום, משרד התחבורה, בעצמו או באמצעות עורך דין.

כדוגמה, נניח - א נוח מקרה, אשר למרבה הצער אינו הכלל. הנה מה כותבים חברים שקיבלו 21 פרופילים, ולנסות להגיע לקרום של מישהו מ misrad harishuy ": ".... בפעם הראשונה שאתה מרגיש שאתה לא מכבד כאשר אתה בא להעביר את התיאוריה נסיעה ואתה מתבקש teudat Milu צריך להגיד את זה כך שאין לך. ואז אתה אומר את זה אתה חייב לעבור בחינה נוספת כדי לזהות אותך בתור "Kashira" כדי נסיעה. אמורים לתת לך טופס שבו תצטרך למלא ואת חייבת להגיד איפה יש לייחס גם לספר לך היכן טופס זה ניתן להוריד (ב בדרך כלל לעולם לא לעזוב את עצמך במצב שאתה לא יודע מה לעשות הבא). כאשר אתה בא על מנת להשלים את טופס המקום שבו הוא צריך לעבור, אל תשכח לתת את הטופס של העין (ולאחר מכן כחודשיים לאחר מכן קיבל מכתב הביתה כי טופס חסר ו צריך ללכת פעם אחת, זה יכול לעזור לו, ואז שוב הולכת לחכות באותו כחודשיים). זכור מתי עשית את כל המסמכים, כחודשיים לאחר מכן קיבל מכתב או יתקשרו להזמין זו בדיקה ביותר משלים. לש הניחב נערך בבית משהו Mahon בריאות, הוא למעשה בודוק אם אתה משוגע:). לא דיבר כמו הפילוסוף, וכן לענות על שאלות כמו חומרני והכל יהיה בסדר. בחינה זו היא אותה שיחה עם פסיכולוג, הוא לא שלך מקולל הצגות , רק כדי להסביר אומר כך וכך, את הצבא הוא לא רצה, כי אני מאמין שזה לא בשבילי, זה יכול לספר באותו מצב אסור, אומר את הכסף היה צריך להיות להרוויח, אבל הצבא הוא לא מבין (הוא באמת לא מבין) ואת זה כמו הרבה אנשים אחרים עשו "hazaga" וקיבל הגיע 21. התשובה בחינה יהיה גם 1-2 חודשים, אם אתה מקבל חיובית (MOL Kashira "), אתה יכול להיות שמח כדי לעבור את תיאוריה ומעשה של נהיגה ... "

מוכרות כי בעיות קשות עם קבלת הרשיון של הנהג הם מחכים רק כמה קטגוריות של חולים: A-פסיכופתי החברתי בסכנה, מיני deviants, שאינם שגעוני סמים suitside, ובכן, כל מיני maniacs: piroferiists, necrophiliists, fetishist, וכו '

עוד ... אני לא מתכוון מבחינה חברתית depresiveק על אזרחי לבריאות הנפש אינן רשומות (טוב, בשעה הבקשה שלהם), ולפיכך, בעיות עם קבלת הרשיון של הנהג הם הרבה יותר קטן. מצד שני, הוא מספיק שהיו פעם "ishpuz kafuy (אשפוז כפוי), ולאחר מכן האזרחי משוגע. חשבונאות ולפיכך הבעיה של קבלת בתנאי הרישיון של הנהג ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ינואר 2012 19:19

שלום שמי רוזנבאום גבריאל ואני בן62 .נולדתי בטומישוארה שברומניה בתאריך 16/10/1949 .עברתי אישפוז בכפיה בבה"ח לחולי נפש עכו .בית חולים הנ"ל נסגר בשנת 1977 . שוחררתי מבית חולים הנ"ל בתאריך 5/05/1977 עקב הוראה ממבקש המדינה. משנת 1978 ועד היום אני בשלילת רישיון מהמרב"ד עקב "אי התאמה אישיותית"
אני יוע שהשלילןת רישיון הזה עקב אישפוז בכפיה ,וטיפול בבריאות הנפש באשקלון . אודה לכם אם תעזרו לי . פלאפון 0527850081 .
סקייפ gabi9571 .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ינואר 2012 01:51

אורח כתב:שלום שמי רוזנבאום גבריאל ואני בן62 .נולדתי בטומישוארה שברומניה בתאריך 16/10/1949 .עברתי אישפוז בכפיה בבה"ח לחולי נפש עכו .בית חולים הנ"ל נסגר בשנת 1977 . שוחררתי מבית חולים הנ"ל בתאריך 5/05/1977 עקב הוראה ממבקש המדינה. משנת 1978 ועד היום אני בשלילת רישיון מהמרב"ד עקב "אי התאמה אישיותית"
אני יוע שהשלילןת רישיון הזה עקב אישפוז בכפיה ,וטיפול בבריאות הנפש באשקלון . אודה לכם אם תעזרו לי . פלאפון 0527850081 .
סקייפ gabi9571 .

עם כל השגיעות כתיב האלו זה בסדר ששללו לך את הרישיון
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ינואר 2012 02:27

אורח כתב:שלום שמי רוזנבאום גבריאל ואני בן62 .נולדתי בטומישוארה שברומניה בתאריך 16/10/1949 .עברתי אישפוז בכפיה בבה"ח לחולי נפש עכו .בית חולים הנ"ל נסגר בשנת 1977 . שוחררתי מבית חולים הנ"ל בתאריך 5/05/1977 עקב הוראה ממבקש המדינה. משנת 1978 ועד היום אני בשלילת רישיון מהמרב"ד עקב "אי התאמה אישיותית"
סקייפ gabi9571 .

אתה צריך לפנות לעו"ד, אף אחד בפורומים לא יעזור לך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 53 אורחים