פסיכיאטר אזרחי עם אבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח 12

פסיכיאטר אזרחי עם אבא

הודעהעל ידי אורח 12 » 14 אוגוסט 2009 09:09

אני מלש"ב אחרי צו ראשון והחלטתי שאני רוצה לצאת מצה"ל.

יש לי תור לפיסיכאטר אזרחי עוד שבועיים. האם זה יעזור עם אבא שלי הכנס איתי לשיחה עם הפיסיכאטר או שלא עושים דבר כזה?

אם כן, אז לתת לו לדבר ושיגיד כמה שהוא פוחד שאני ילך לצבא בגלל זה וזה וכמה שהוא דואג... ?

תודה. וסופ"ש נעים שיהיה.
RAValuf
יצירת קשר:

Re: פסיכיאטר אזרחי עם אבא

הודעהעל ידי RAValuf » 14 אוגוסט 2009 10:18

לדעתי זה יכול להועיל כי זה עושה על הפסיכיאטר רושם שהסיפור שלך אמין.

מי ידבר ? זה תלוי בסיפור שלך אבל בכל מקרה אני חושב שהסיפור צריך להיות עליך ולא עליו. כי אם הבעיה באביך אתה לא תקבל פרופיל 21 ואני חושב שיהיה לך מאד קשה להתחמק רק בגלל מצב נפשי של האבא.

בהצלחה.
אורח 12

הודעהעל ידי אורח 12 » 14 אוגוסט 2009 13:24

RAValuf כתב:לדעתי זה יכול להועיל כי זה עושה על הפסיכיאטר רושם שהסיפור שלך אמין.

מי ידבר ? זה תלוי בסיפור שלך אבל בכל מקרה אני חושב שהסיפור צריך להיות עליך ולא עליו. כי אם הבעיה באביך אתה לא תקבל פרופיל 21 ואני חושב שיהיה לך מאד קשה להתחמק רק בגלל מצב נפשי של האבא.

בהצלחה.

הבעיה הנפשית היא אצלי...

אם אבא יגיד לפסיכאטר שהוא לא רוא אותי יכול לשרת במצבי. האם זה טוב שהוא יגיד כזה דבר?
RAValuf
יצירת קשר:

הודעהעל ידי RAValuf » 14 אוגוסט 2009 14:56

אתה צריך להבין ששום פסיכיאטר נורמלי לא יתן לך מכתב אם תבוא אליו ותגיד "אני רוצה להשתמט מהצבא, תן לי מכתב"

אתה צריך לבא לפסיכיאטר כדי לטפל בבעיה שלך ואם אתה תתחיל בטיפול ותתמיד בביקורים אצלו הוא יתן לך בשמחה מכתב. ובד"כ זה לא קורה בביקור הראשון.

וכל דבר שאביך יאמר לפסיכיאטר שיאמת את דבריך זה טוב, בהחלט מקובל שמי שסובל מבעיות נפשיות מגיע בליווי קרוב משפחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים