מנסה להשתחרר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

מנסה להשתחרר

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2009 01:36

אחרי 4 התחמקויות מצו ראשון עשיתי את דרכי ללשכת הגיוס ביום רביעי בבוקר.
כבר בתיאום פרטים החיילת הנחמדה (היא באמת הייתה נחמדה חח) קלטה אותי מכיוון שבאתי עייפה וזה ידוע שכשאני עייפה אני נראת מדוכאת (חברים תמיד שואלים אותי אם קרה לי משהו אז החלטתי לנצל את זה(: ) ואפילו נתנה לי להקריא משפט על מישהו שבא עוין (בהתחלה נראתי מדוכאת ועוינת ואחכ היא הייתה נחמדה מדיי אז הפסקתי עם העוינות) וגילה כי טעה. בדרך הסברתי לה על ההיסטוריה הפסיכיאטרית שלי עוד מתקופת היסודי (בהתחלה לצורכי ריטלין ולאחר מכן קיבלתי בכיתה ה' תרופה נגד דיכאון סמוי ולפני שנה תרופה אחרת לOCD שכזה שגם משמשת כתרופה לחרדות). לאחר ששלפתי את המכתב מהפסיכיאטרית שלי שאלתי את החיילת הנחמדה אם אני אוכל לראות קבן באיזשהו שלב והיא אמרה שגם ככה אני אראה קבן ואם אני גם רוצה אז למה לא ושהיא תפרגן :) (באיזשהו שלב קלטתי אותה גם מקלידה את המילה "נוטה" רק לא יודעת מה היא כתבה אחרי). שאלה גם אם אני רוצה להתגייס ואמרתי שלא וניסתה לשכנע אותי בזה ששירות לאומי (לשם אני פונה) זה לדתיות וטענה שאני אינטליגנטית (בקיצור ניסתה לטפח לי את האגו).
לאחר מכן, אצל הרופא לא הסכמתי לפשוט את מלבושיי (סתם עצלות ולהרוויח עוד כמה בעיות בשביל הקבן), הסברתי גם לו על ההיסטוריה הפסיכיאטרית שלי והראתי את המכתב. אצלו גיליתי סוף כל סוף מה המילה הבעייתית בחו"ד ומתברר שהפסיכיאטרית החמודה שלי כתבה שיש לי בעיות ריכוז והתנהגות.. הרופא שאל איזה והסברתי על החרדות (לא באמת יודעת במה מדובר.. אולי סתם ניסתה לעזור(: ) בעמוד הראשי של התיק הרפואי שלי כתב למעלה "ברה"ן" והקיף במרקר כתום ואמר שאקבל זימון בדואר.:) (הוא היה ממש מגעיל ומרושע בנוסף לכל)
במבחנים הפסיכוטכנים עשיתי את הרוב אבל לא השקעתי, ובשאלון בסופו סימנתי שאני לא רוצה להתגייס, ו20 פעם סימנתי שלא, אני לא רוצה להיות מדריכה.

יצאתי בהרגשה שאני בדרך הנכונה עד שקראתי פה שיש מצב שאני אקבל 45 במקום 21.
ובשלב הזה אתם נכנסים לתמונה, בעקבות החפירה הממש ארוכה שיצאה לי (באמת שלא התכוונתי שזה יצא כזה ארוך ומצטערת אם השתעממתם), אתם גם חושבים שאני בדרך הנכונה? ואיך אני ממשיכה מפה? נכנסתי לטארגט 21, אבל אצלי זה קצת שונה כי אני כן באה עם רקע כלשהו. אז מה ואיך אני מתנהגת אצל מר קב"ן?
ואמא קראה שבעיות קשב וריכוז גם מורידות פרופיל. איך אפשר להשתמש בזה?

ושוב- סליחה על החפירה והאורך(:
armynomore
יצירת קשר:

Re: מנסה להשתחרר

הודעהעל ידי armynomore » 28 אוגוסט 2009 02:36

לא הבנתי אז את רוצה לצאת או פרופיל נמוך?

בכל מקרה במידה ואת רוצה לצאת יש לך כבר יתרונות:
1. את בחורה.
2. יש לך רקע פסיכיאטרי.
3. עשית להם בעיות.
4. נותבת כבר לברה"ן...

אז אין לך מה לדאוג. פשוט תמשיכי לנפנף בבעיות שלך ובפתק מהפסיכי ותגידי שאת לא יכולה להתגייס בגלל הבעיות שיש לך...

ולכי לפי טרגט 21 בקישור הזה

עוד המלצה: כנסי לאתר הזה http://www.cchr.org.il ותקראי קצת חומר... הבנתי שאת על תרופות פסיכיאטריות וכדאי
שתדעי את האמת עליהן... ופתרון חלופי. חשוב מאוד שתקראי מה יש באתר הזה...

בהצלחה!
"המוותר לעולם לא מנצח, ואילו המנצח לעולם לא מוותר" -נפוליאון היל
אז להילחם ולנצח!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2009 13:46

רוצה כרטיס החוצה כמו כולם פה(:
אז אתה אומר שהסיכוי שיציעו 45 במקום 21 דיי קטן? גם אל תשכח שאני רק בשלב הצו ראשון.. אין לי אפילו פרופיל רפואי חח

ונכון לעכשיו אני ממש לא על תרופות פסיכיאטריות.. רק ריטלין ואני כן מאמינה בתרופות פסיכיאטריות אז האתר הזה לא ממש יעזור לי, אבל תודה בכל מקרה (:

ויש לי סיכויים טובים לצאת מהר ובלי הרבה המולה (לאחותי לקח דיי הרבה זמן לצאת)?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2009 14:12

אגב כשהייתי קטנה (עד כיתה ו' בערך אם אני זוכרת נכון) גם היו לי בעיות שינה.. לא יכולתי לישון לבד וכאלו.
אתם אומרים להגיד את זה לקבן? ולטעון שהצבא יכול להצית את זה מחדש?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2009 15:18

אורח כתב:אגב כשהייתי קטנה (עד כיתה ו' בערך אם אני זוכרת נכון) גם היו לי בעיות שינה.. לא יכולתי לישון לבד וכאלו.

יגידו לך לישון באוהל עם 12 בנים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוגוסט 2009 15:55

אורח כתב:
אורח כתב:אגב כשהייתי קטנה (עד כיתה ו' בערך אם אני זוכרת נכון) גם היו לי בעיות שינה.. לא יכולתי לישון לבד וכאלו.

יגידו לך לישון באוהל עם 12 בנים

ועכשיו ברצינות?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 28 אוגוסט 2009 18:16

תגידי הכל, כל בעיה וקושי אפילו שנראה לך לא קשור. אני אוהב לתת את הדוגמה של אנשים שעוברים דירה הרבה פעמים, כי זה נשמע שזה לא קשור, אבל זה מעיד על חוסר יציבות וזה גם משחק תפקיד.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוגוסט 2009 13:54

סבבה תודה(:

מה שכן, בתור "מקצוענים" יש סיכוי שאני אקבל 45 ולא ה21 המיוחל?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 29 אוגוסט 2009 20:17

אורח כתב:סבבה תודה(:

מה שכן, בתור "מקצוענים" יש סיכוי שאני אקבל 45 ולא ה21 המיוחל?

תמיד קיים סיכוי כזה. אם אתה נחוש ללכת על פטור, זה רק עוד צעד בדרך להשגת ה- 21 המיוחל.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים