שלום לכם. חייב ממכם יעוץ

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ללא שם

שלום לכם. חייב ממכם יעוץ

הודעהעל ידי ללא שם » 31 אוגוסט 2009 17:52

אז ככה התגייסתי לא לפני כחצי שנה נכנסתי עם המון מוטיבציה לשרת בצבא התגייסתי לקרבי לאחר תקופה של כ3 חודשים החלטתי לצאת ולהיות ג'ובניק אולי זה מה שישנה את מצב הרוח הירוד וחוסר ההתחשבות מבחינת הצבא במצב הנתון בבית רק המשיך לפגוע בי יותר ויותר ולהכניס אותי למצב שלא אכפת לי פתאום מה יקרה לי לא אכפת לי אם אני יפצע כל בוקר שאני קם בשבילי הוא סיוט להיות בצבא למרות כל הדיבורים עם המערכת הצבאית כלום לא עזר לא משקית ת"ש ולא קצינת ת"ש לטענתם אנחנו משפחה מין המניין למרות שזה לא כך! הוריי הם אנשים חולים,יש בעיות כלכליות דיי קשות בבית אך בעקבות כך שלאבא יש כביכול הכנסה חודשית ממנה אנחנו לא רואים כלום גם ככה אנחנו ניקראים במצב טוב. בקיצור אני במצב ממש על הפנים מבחינה נפשית. אני מרגיש כאילו ממש הצבא מפנה לי את הגב והחלטתי שאני לא מוכן להישאר במערכת הזאת ולא אכפת לי כלום כל בוקר שאני קם אני רק סובל מהשהות שלי בבסיס והמדים שפעם חשבתי שהם גאווה אני מסתכל עליהם באופן שונה כבר כנראה בגלל האטימות המוחלטת של המערכת הזאת. מה שאני מבקש בעצם זה לצאת לגמרי מהמערכת האטומה הזאת. אני פשוט מרגיש שאין בי יותר כוחות ואני לא מסוגל לראות שום בסיס צבאי ולא מסוגל לעלות יותר על מדים דברים שהיו בעיניי פעם דברים שגורמים לי להנאה כבר לא גורמים לי להרגיש את זה. לפני הגיוס הייתי מדריך חדר כושר ואני נורא אהבתי את התחום שעסקתי בו וחשתי סיפוק מוחלט והנאה מהספורט והייתי יוצר מוזיקה היום אני לא מסוגל לעשות כלום אני פשוט מגיע הביתה סגור עם עצמי לא רוצה לצאת לא רוצה לשמוע כלום מתעלם מהכל עם המבט מושפל למטה.
ומרגיש שאין לי בכלל טעם לחיות מרגיש שאני חי בתוך סיוט שלא יגמר בחיים.

מבקש ממכם יעוץ ודרכים לצאת מהמערכת הזאת.

תודה לכל העוזרים.
t4ggs
יצירת קשר:

Re: שלום לכם. חייב ממכם יעוץ

הודעהעל ידי t4ggs » 31 אוגוסט 2009 18:19

שקר כלשהו
יצירת קשר:

Re: שלום לכם. חייב ממכם יעוץ

הודעהעל ידי שקר כלשהו » 31 אוגוסט 2009 18:20

זה אותו דרך כמו כולם או שתלך לקבן ותצא על דיכאון או אם יש לך בעיה רפואית או שתצהיר על פציפיזם או שתלך לכלא כמה פעמים עד שישחררו אותך על אי התאמה אלה האופציות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 29 אורחים