בבקשה אני חייב חייב חייב עזרה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים בבקשה אני חייב חייב חייב עזרה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #100132 הגב
    Anonymous
    חבר

אני בדיוק אתמול סיימתי טירונות 02 של עתודה טכנולוגית (אלקטרוניקה,אגב צה"ל לא שילם שקל על הלימודים האלה) ועכשיו הולך יום א' לקורס ומשם לשרת כטכנאי טילי נ"ט,שאלתי על התפקיד הזה והתשובות שענו לי היו מזוויעות זה תפקיד ממש מחורבן אנשים באמת סובלים שם,לשרת רחוק מהבית(שלי לפחות,אני גר באזור מרכז) להשתחרר הכי הרבה פעם לשבועיים!! אני לא מסתדר בכלל עם כל הקטע של להישאר בבסיס,נשבע,אני לא יושן כמעט,לא הולך לשירותים,אני בכלל צריך לעבור טיפול של ישור שיניים וטיפולי פיזיוטרפיה בזמן הקרוב אז שזה גם נדפק לי.
    הקטע הוא שיש לי פרופיל 97 כי כמו טמבל לא סיפרתי על שום בעיה שיש לי…
    בבקשה אני רואה אנשים במצב מעולה לעומתי מסדרים לעצמם בסיס קרוב עם,יומיות משעה 17:00….ואני צריך להיתקע בחרא של החרא,אלוהים ישמור…חייב עזרה

#122647 הגב
    Anonymous
    חבר

תאמין לי שיומיות עד 5 והביתה זה עוד מה שנקרא "תנאים רעים"
    רוב הקבניסטים עושים 8-12 ולא 8-5.
    בכל מקרה כנראה אתה צריך לראות קבן, אם נפשך חפצה בחופש ואם ב-45 קלב קסום.

#122649 הגב
    Anonymous
    חבר

8-12…שמע זה נשמע כבר יותר מידי טוב,במיוחד בשבילי עכשיו כשאני צריך ללכת לקיבינימט שלהם לעשות עבודות שחורות

#122650 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אדם:

8-12…שמע זה נשמע כבר יותר מידי טוב,במיוחד בשבילי עכשיו כשאני צריך ללכת לקיבינימט שלהם לעשות עבודות שחורות

מישהו חייב לעשות את זה….

ואלו לא יהיו ילדים של דן חלוץ (או כל בן של רסן או קצין עם קומבינות) אז כנראה שאתה נדפק!

#122705 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,לשאלתך – את כל המסמכים הרפואיים שיש לך אפשר בהחלט להפנות אל הרופאים בצבא, אבל אל תצפה מהם למי יודע מה יחס. הרפואה הצבאית ידועה לשימצה ביכולת שלה להתעלם מכל בעיה רפואית שהיא.מעבר לזה, יש את הקב"ן, כידוע. אתה יכול לקרוא את טרגט21 בנידון.בי,סרגיי.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־בבקשה אני חייב חייב חייב עזרה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו