טיפים

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #100816 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום לכל חברי הפורום, אני בצבא שנתיים ו3 חודשים
    עכשיו אני מסגיר את עצמי אחרי עריקות שניה רצופה של כמעט 4 חודש והקודמת הייתה 3 חודש, לא הייתי בצבא 8 חודשים רצוף(עריקות-כלא-שוב עריקות)
    כבר הרבה זמן שאני חושב על לצאת מהצבא והפעם אני ממש אנסה את זה למה בפעם שעברה לא הצלחתי, ובבסיס לא הוציאו אותי, יש לי קה"ס 51 ואני חייל גיובניק לחלוטין עם עבר קרבי.
    אתם חושבים שמצבי עכשיו(אחרי 2 עריקויות) יותר טוב בשביל לצאת מהצבא על 21 או שזה מוריד?

#126828 הגב
    Anonymous
    חבר

בגדול זה לא מאוד משנה. אם אתה רוצה לנסות להמנע משהיה נוספת בכלא אז תנסה להוציא המלצה ל21 לפני שאתה מסגיר את עצמך. אתה יכול לעשות זאת בברהן (מפקדת קצין בריאות הנפש, בתל השומר) או אצל קבן בקצין העיר. ואז גם להסגיר עצמך למשטרה צבאית, לא ליחידה או לכלא. ככה רוב הסיכויים שתימנע ממאסר.

#126829 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

בגדול זה לא מאוד משנה. אם אתה רוצה לנסות להמנע משהיה נוספת בכלא אז תנסה להוציא המלצה ל21 לפני שאתה מסגיר את עצמך. אתה יכול לעשות זאת בברהן (מפקדת קצין בריאות הנפש, בתל השומר) או אצל קבן בקצין העיר. ואז גם להסגיר עצמך למשטרה צבאית, לא ליחידה או לכלא. ככה רוב הסיכויים שתימנע ממאסר.

יתנו לי לראות מישהו במפקדת קצין בריאות הנפש אחרי שהייתי עריק כל כך הרבה זמן, ואני בכלל שייך לחיל האויר אם זה משנה.
    ולמה למשטרה צבאית ולא לכלא…הרי בכלא אני אראה קב"ן יותר מהר

#126841 הגב
    Anonymous
    חבר

כן, ייתנו לך לראות שם קבן כי יש להם מדיניות של לקבל גם עריקים. אם אתה הולך לקבן לפני שאתה מסגיר את עצמך אתה לא צריך את הקבן של הכלא. ועדיף למשטרה צבאית ולא לכלא כי שם הסיכוי שיכלאו אותך קטן יותר, הרעיון הוא לנסות להמנע ממאסר מלכתחילה, לא לקצר את הדרך לקבן אחרי שאסרו אותך (וזה גם לא משנה אם תגיע לכלא מהמשטרה הצבאית או ישר,  לא שזה העניין פה). 

#126844 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

כן, ייתנו לך לראות שם קבן כי יש להם מדיניות של לקבל גם עריקים. אם אתה הולך לקבן לפני שאתה מסגיר את עצמך אתה לא צריך את הקבן של הכלא. ועדיף למשטרה צבאית ולא לכלא כי שם הסיכוי שיכלאו אותך קטן יותר, הרעיון הוא לנסות להמנע ממאסר מלכתחילה, לא לקצר את הדרך לקבן אחרי שאסרו אותך (וזה גם לא משנה אם תגיע לכלא מהמשטרה הצבאית או ישר,  לא שזה העניין פה). 

לדעתי בבקום בתל השומר לא מקבלים אנשים מחיל האוויר אלא רק מחיל ירוק,  אז הוא צריך לנסוע לקצין העיר תל אביב.

#126845 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אלי:

quote במילא רגוע:

יתנו לי לראות מישהו במפקדת קצין בריאות הנפש אחרי שהייתי עריק כל כך הרבה זמן, ואני בכלל שייך לחיל האויר אם זה משנה.
    ולמה למשטרה צבאית ולא לכלא…הרי בכלא אני אראה קב"ן יותר מהר

אם תלציח לראות פסיכיאטר לפני הכלא והוא יכתוב שאתה באמת במצוקה נפשית ואפילו ימליץ על 21 אז יש סיכוי טוב שיתחשבו בך מבחינת העונש…
    באמת חבל על כל העריקויות האלה…בתעודת שחרור שלך יהיה כתוב ששירתת חודש (כלא ועריקות לא נחשבת בכלל) …

#126851 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי פז"ם של שנתיים ו3(כולל העריקויות) לא ירשמו לי ששירתתי חודש.
    אז רגע לנסוע לת"א ולבקש בקצין העיר קב"ן?
    בלבלתם אותי עוד יותר חבר'ה

#126854 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אלי:

כן סע לקצין העיר תל אביב…
    והייתי גם ממליץ לך לא למשוך את זה יותר מידי כי יום יומיים הופכים לשבוע ושבועיים וחבל לבזבז זמן ולצבור ימים סתם.

#126856 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אדגכ:

quote אלי:

כן סע לקצין העיר תל אביב…
    והייתי גם ממליץ לך לא למשוך את זה יותר מידי כי יום יומיים הופכים לשבוע ושבועיים וחבל לבזבז זמן ולצבור ימים סתם.

יש מצב שיסגירו אותי שמה לא ככה.
    השאלה שלי אם יתנו לי לראות שם קב"ן בודאות או שכדאי לי ללכת פה באזור מגוריי
    לפסיכיאטר או פסיכולוג, חשבתי אפילו על ללכת לבית חולים.

#126859 הגב
    Anonymous
    חבר

עדיף ללכת לקצין העיר שרחוק יחסית ממשטרה צבאית. אם יש לך איך לבדוק את זה מראש, עדיף שתברר. קבן ייתנו לך לראות שם בכל מקרה. אתה יכול ללכת קודם לפסיכי פרטי או למיון בביח ולקבל מאחד מהם חווד שיסייע לשכנע את הקבן. קח בחשבון שהמיון בביח זה בתשלום של כמה מאות שחים אם הצבא לא יכיר בנחיצות הביקור. 

#126887 הגב
    Anonymous
    חבר

דיברתי עם פסיכיאטר קליני אזרחי היוםוהוא המליץ לי ללכת לבית חולים ולבקש לראות פסיכיאטר..נראה לי שזו הדרך

#126908 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אליקו:

דיברתי עם פסיכיאטר קליני אזרחי היוםוהוא המליץ לי ללכת לבית חולים ולבקש לראות פסיכיאטר..נראה לי שזו הדרך

אף פעם לא שמעתי על הדרך הזאת אבל זה אפשרי אם אני לא טועה

#127226 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום אני דניאל ורציתי לדעת אם אני יכולה להיות במ"צ עם פרופיל 64

#127227 הגב
    Anonymous
    חבר

אני חולה סכרת וניקבע לי פרופיל 64.
    והורידו לי גם על השמנת יתר כי ה-MBI שלי הוא 40
    הפרופיל שלי הוא 21 כרגע
    אני יכול להיות במשטרה צבאית עם פרופיל כזה?

#127232 הגב
    Anonymous
    חבר

BMI****

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
מענה ל־טיפים
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו