פסיכיאטר לפני קב"ן. מה לעשות איל להיתנהג?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים פסיכיאטר לפני קב"ן. מה לעשות איל להיתנהג?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101346 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקי הבנתי שאם אני יעשה טיפול אצל פסיכיאטר לפני פגישה עם קב"ן ופסיכיאטר יתן הפנייה/המלצה לשיחרור זה יקל על תהליך השיחרור אצל הרבן. (אם זה לא נכון תקנו אותי)כמו כן ביררתי והבנתי שיש לי תמיכה מלאה מההורים שלי.עכשיו רציתי לדעת כמה פגישות יהיו לי אצל פסיכיאטר? הםא מספיק אחת? או שזה תלוי במצב? (מעולם לא הייתי אצל פסיכיאטר וגם אין לי משוג איך זה מתנהל העם זה טיפול חד פעמי או טיפול שנמשך זמן כלשהוא).האם אצל פסיכיאטר אצטרך להיתנהג כמו בן אדם דיכאוני כלומר לענות בשקט במילמול להתסכל על נקודה אחת וכו', להיתלבש לא מכובד בגדים מקומטים לא מסורק/מגולח או שאין צורך לשחק הצגה גדולה מידי אצל פסיכיאטר? זה בערך השאלה שלי תודה מראש.

#129248 הגב
    Anonymous
    חבר

אצל הפסיכיאטר אתה צריך להתנהג כמו שאתה עומד להתנהג אצל הקב"ן. חוות הדעת שהפסיכיאטר ירשום לך צריכה לתאום לזו שהקב"ן יקלוט ממך. אם הפסיכיאטר יאפיין אותך כאדם שמח ומאושר, ואצל הקב"ן תראה דיכאוני, אני בספק אם הוא יקנה את זה…
    בנוגע לכמה פגישות יהיו לך, אני מצטערת אבל על זה אני לא יודעת לענות.

#129295 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה יודע מה הכי יפה בכל הסיפור עם הפסיכיאטר?
    אתה פשוט צריך להתנהג ולתאר סימפטומים מסויימים נגיד אם בחרת בדיכאון אז תספר לו על אובדן תאבון וכל מיני סימפטומים שמלווים לדיכאון.. לפסיכיאטר אין דרך לדעת אם אתה משקר או לא.. רק תהיה עקבי ותשמע אמין.. הוא לא יבחון אותך במכונת אמת.. תשנן את הסימפטומים של מה שאתה בוחר ללכת עליו ותזיין לפסיכיאטר ת'שכל עלייהם
    הפסיכיאטר יוצא מנקודת הנחה שאם היית בסדר לא היית מגיע אליו, אנשים שפויים בדרך כלל לא קמים בבוקר והולכים לפסיכיאטר כי מתחשק להם.
    אם אתה מכיר מישהו שעבר התקף חרדה תבקש ממנו שיתאר בפנייך את מהלך ההתקף ותשחזר את הסיפור מול הפסיכיאטר..זה בטח יעזור אם הפסיכיאטר האזרחי יכתוב שאתה סובל מהתקפי חרדה

בהצלחה!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־פסיכיאטר לפני קב"ן. מה לעשות איל להיתנהג?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו