עזרה כאבי ראש..

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102176 הגב
    Anonymous
    חבר

עוד חודש גיוס
    בצו הראשוןן הצהרתי על כאבי ראש חוזרים לא רציניים כ"כ.. לפני כמה ימים שלחתי פקס רשמתי בו שהכאבים החמירו- נהיו תכופים יותר וכואבים יותר, וחוצמיזה לכדורים שהביאו לי לטיפול בכאבי הראש האלה יש תופעות לוואי כמו סחרחורות ופגיעה בעירנות.
    את כל אלה רשמתי במכתב, מה הסיכוי שיורידו לי פרופיל ל64? (כרגע הפרופיל שלי עומד על 72) ואם לא אז האם יהיה לי על זה סעיף מקל אומשו כזה..

תודה מראש!

#133421 הגב
    Anonymous
    חבר

אחרי שכבר קבעו לך פרופיל יצטרכו משהו קצת יותר רציני מפקס שבו כתבת מה כואב לך – כנראה מכתב מרופא אזרחי ואז יפנו אותך לבדיקות מטעמם.
    אם יש לך חודש עד הגיוס אז כדאי מאוד לעשות דברים מהר, וגם אז – זה זמן קצת קצר.

#133431 הגב
    Anonymous
    חבר

ברור שעם הפקס ששלחתי, שלחתי גם אבחנה של רופא משפחה ונוירולוג..
    אני מקווה שזה יעזור

#133432 הגב
    Anonymous
    חבר

אחרי ששלחת את הפקס, אל תנוח. תתקשר כל יום, ותמשיך לשלוח פקסים עד שיחזרו אלייך עם תשובה.

#133786 הגב
    Anonymous
    חבר

אני שלחתי להם פקס עם מקרה דומה.
    יש לי חוות דעת של נוירולוגית שאומרת שאני סובל ממיגרנות מספר פעמים בחודש, שהיא נתנה לי טיפול תרופתי, שאני סובל מכאבי ראש מגיל 12 וכל מיני דברים כאלה.שלחתי להם פקס עם הצהרה על מיגרנות (שלא הצהרתי כי אז הן עברו עכשיו הן חזרו) ועם חוות הדעת. קיבלתי זימון ללשכת הגיוס לסוף החודש.
    שמעתי שיש רמות שונות של מיגרנות. אתם אומרים שלפי זה יורידו לי ל-64? (כרגע יש לי פרופיל 72).

#133801 הגב
    Anonymous
    חבר

הפרופילים שלהם זה לפי מצב רוח. רק תנדנדו ללא הרף

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־עזרה כאבי ראש..
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)