מילואים והורדת פרופיל

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102407 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום
    אני בן 28 אחרי שירות סדיר מלא ו4 פעמים מילואים-ורוצה לשים לזה סוף על ידי הורדת פרופיל נפשי.יש לי כמה שאלות נוספות לאלו ששאלתי כאן בעבר:1-האם עדיף להפגש באזרחות  עם פסיכיאטר או פסיכולוג(ז"א האם זה משנה לקבן מי מבין הנ"ל נתן האיבחון? )2-האם איבחון של דיפרסיה יכול בהכרח להוריד פרופיל נפשי ע"י הצבא(אפילו ל45,לאו דווקא 21) כי אני לא רוצה סעיף נפשי או משהו כזה אלה הורדת פרופיל.3-האם זה בסדר לומר לפסיכולוג אזרחי שמטרת בואי היא להוריד פרופיל?
    תודה!

#134796 הגב
    Anonymous
    חבר

1. זה לא מאוד משנה. לרוב חווד של פסיכיאטר נחשב קצת יותר.
    2. הפרופיל יורד על סמך זה שקובעים לך סעיף של בעיה, רפואית או נפשית. אין הורדת פרופיל בלי סעיף, ואצל קבן אין הורדת פרופיל בלי סעיף נפשי. קביעת סעיף לא בהכרח כרוכה בהורדת פרופיל, ייתכן שהסעיף יהיה בדרגת חומרה קלה.
    3. בסדר? כן. כדאי? כנראה שלא. במילא לא הוא קובע. אין שום בעיה שתגיד לו שאת צריך חווד בשביל הצבא, אבל די מיותר להגיד לו שאת רוצה להוריד פרופיל, וזה עלול אפילו אולי לגרום לו לחשוד במניעים שלך, או שאולי לא אכפת לו.

#134797 הגב
    Anonymous
    חבר

3)אני ביקרתי אצל פסיכולוג אמרתי לו שיש לי חרדות צבא הוא ישר בא לצד שלי ואמר שהוא ינסה לעזור לי לצאת מהצבא אבל את האמת הוא עושה את זה כי אני משלם לו טוב , זה טיפה מזכיר שוחד אבל פה אף אחד לא מסכן את עצמו אז אתה לא צריך להגיד לו הפסיגולוגים בדרך כלל מריחים דברים כאלה הם עושים את זה כל יום.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־מילואים והורדת פרופיל
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו