צריך עזרה!!!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102745 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום
    אני התגייסתי בנוב' 07 ומאז לא התפנתני מהבקום ליחידה קרבית ובגלל זה ישבתי 3 תקופות בכלא פעם ראשונה ישבתי 14 פעם שנייה ישבתי 21 ופעם שלישית גם 21
    אני מאוד רוצה לצאת מהצבא (וזה היה טיפשי מצידי להתגייס) אבל אני מפחד מפרופיל21 ואני מעדיף אי התאמה שמעתי שאם אני ממשיך ככה לא להתפנות מהבקום ונכנס ויוצא מהכלא אז משחררים אותי לאחר איזה 100-120 יום שישבתי בכלא האם זה נכון?
    ואם לא מישהו יודע לאחר כמה ימים בכלא משחררים אותי מהצבא?
    בבקשה אני צריך דחוף עזרה בנושא!!!!! אני חייב לדעת כמה אני צריך לשבת בכלא!!
    אין מחיר לחופש אבל יש לו תאריך!!!!!

#137404 הגב
    Anonymous
    חבר

אני גם התגייסתי בנוב' 07, ושבוע שעבר יצאתי לחופש .. קודם כל אני מעריץ אותך שלא נשברת מהניסיון שלהם לשבור אותך ולהחליש אותך ! יש הרבה מיתוסים לגבי פרופיל 21, כדאי שתקרא עליהם באתר "שטח צבאי".כן, ע"פ מה שהבנתי אחרי ישיבה ממושכת בכלא [פרק זמן של 90 יום, אולי יותר] ככל הנראה תעמוד בפני ועדת אי התאמה.מהצד, אני לא רואה הרבה שוני על שחרור עכב פטור בריאותי לבין פטור מחמת אי התאמה.הרי , אי התאמה לפי איך שאתה רואה את זה זה פטור מבורך, אבל אם אני מסתכל על זה כמו שאתה מסתכל, אי התאמה יכולה לנבוע גם בגלל הפרעות נפשיות (אגב, שכנה שלי קיבלה אי התאמה בגלל שהיא עברה 5 יחידות שונות, ובסוף הצבא החליט לשחרר אותה. לקח לה שנה וחצי, והיא בכלל לא עשתה את זה בשביל להשתחרר. היא באמת מסוג האנשים שעשו את זה בתמימות בגלל שהם היו חייבים עזרה) בקיצור, מה שאני מנסה להגיד זה שאין לך מה לחשוש מפרופיל 21, ובגלל שאתה חושש אתה מעדיף לקבל את הפטור של אי התאמה (שהדעה הרווחת שפטור "אי התאמה" זה בסדר והכל תקין אצלך, ואילו פטור 21 זה בגלל שאתה פסיכופט. אז ממש לא !)אין פרק זמן מיוחד שאחרי X שאתה עובר אותו אתה חוזר לאזרחות אוטומטית. זה משתנה, וזה תלוי.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־צריך עזרה!!!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו