לקיחת כדורים האם כדאי?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103500 הגב
    Anonymous
    חבר

רציתי לשאול האם כדאי כדי להשלים את משימת היציאה מהצבא, אם בכלל.
    אם כדאי לקחת כמה כדורים בודדים של שינה כדי לגרום לעצמי לאבד את ההכרה אבל חלילה לא למוות.. וככה אולי זה יאיץ את תהליך השחרור?…

#143533 הגב
    Anonymous
    חבר

לא, בשום אופן לא. אם לקחת מספיק כדורים בשביל לאבד את ההכרה את גם לקחת מספיק כדורים בשביל לסכן את חייך. וזה מיותר לחלוטין. אז ייקח שבוע שבועיים, זה באמת עובר מהר כשרואים את הסוף, של השירות. 

#143534 הגב
    Anonymous
    חבר

אני כרגע לא רואה סוף לכל זה.  ניסיתי ועשיתי כל מה שיכולתי ומה שהם נתנו לי זה רק 64 נפשי …זין כוס אמא שלהם זונה אין מצב …. לא משנה מה יתהפך העולם אני לא יישאר בצבא המסריח הזה שאני כל כך אנטי .!!!!! 

#143536 הגב
    Anonymous
    חבר

לאבד הכרה זה ממש לסכן את החיים.
    אל תסכן את עצמך בישבילהם אפילו לא קצת!
    להשתחרר זה עיניין של זמן,זה תהליך……יש לך 64 נפשי זה כבר טוב.
    אני מבין שהמצב הנפשי שלך כל כך קשה ואתה מדוכא,מספיק שכל הסביבה שלך תראה שאתה מדוכא וכולם יבינו שזה לא המקום בישבילך ובסופו של דבר אתה תשתחרר כי אין מה להחזיק אותך בכוח ועוד כשאתה מדוכא כל כך.

#143554 הגב
    Anonymous
    חבר

אין בשביל מה לעשות את זה. חוץ מלפגוע בעצמך זה לא יתן כלום.אתה רוצה לדפוק את הצבא? סבבה. רק תעשה את זה עם טקט.סתם שתבין. ברגע שאתה יוצא מהצבא זה אומר פחות חייל אחד בכוח אדם, זה אומר פחות מילואים לאותו חייל מאותו כח אדם. וזה אומר שהצבא נדפק כהוגן מזה.אם תביים התאבדות ותצליח לא עלינו, מבחינת הצבא אתה תהיה עוד חלל אלמוני במערכת.תהיה חזק, אל תתייאש תהיה עקבי, ותראה שבעזרת השם תוך כמה שבועות אתה בחוץ.תהיה חכם. קח לקח ממישהו (זמר גדול) שניסה לעשות משהו דומה ובסוף אכל אותה:זוהר ארגוב. ענק הזמר המזרחי. ניסה לביים התאבדות כדי לקבל מנה ובסופו של דבר מצאו אותו תלוי.הלקח הנלמד הוא שלא צריך לביים התאבדות כדי להוכיח משהו או לקבל משהו.צריך פשוט לדרוש ולעמוד על שלך עד שתשיג אותו, ואתה תשיג אותו.RAMI72502008-4-16 13:54:0

#143558 הגב
    Anonymous
    חבר

שום דבר לא שווה את החיים שלך… תאמץ קצת את הנפש ותצא בדרך שלא תסכן אותך

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־לקיחת כדורים האם כדאי?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)