שאלה בקשר לקיצור שעות מפסיכיאטר

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שאלה בקשר לקיצור שעות מפסיכיאטר

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #104197 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי ב13.7 פגישה עם פסיכיאטר אחרי כמה שיחות איתו, והוא המליץ להעביר אותי מהמדור שאני נמצא בו והם מתעקשים להשאיר אותי שם, אני מתכוון להוביל את השיחה לזה שהוא יביא לי קיצור שעות של 5-6 שעות ביום, אני מתכוון להגיד לו כזה, שמע הם לא מוכנים להעביר אותי מדור, ומה שבכל זאת מרגיעה את סערת הרגשות והדיכאונות שלי זה הבית,
    אולי אם אני יהיה יותר בבית זה יעשה לי טוב, אם אני יאכל צהריים עם אמא שלי וכו', האם פסיכיאטר יכול לתת קיצור שעות? יש פטור כזה?

#150571 הגב
    Anonymous
    חבר

תגיש קבילה נגד מי שמסרב להעביר אותךזה יכול לעזורכמו שהפסיכיאטר המליץ על העברה מהמדור הוא יכול להמליץ על פטור כלשהואאם הוא קיים או לא אין לי מושגאבל סביר להניח שאם לא מתחשבים בהמלצה שלו הנוכחית לא יתחשבו בהמלצה הבאהמה שכן יכול להועיל זה שאתה לא תהיה מועיל למדור שלך, לא תעשה כלום ותגרום להם להבין שאין להם שום צורך בך וכבר עדיף שתעבור יחידה מאשר סתם תתפוס להם את התקן- אולי יעבירו אותך ככהואם כבר הבנת שהצבא מדכא אותך ולא משנה כמה ואיך אולי הגיע הזמן לפעול בעניין…בהצלחה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־שאלה בקשר לקיצור שעות מפסיכיאטר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו