מה יעשו לי אם אני יקח מנת יתר…

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מה יעשו לי אם אני יקח מנת יתר…

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #104357 הגב
    Anonymous
    חבר

מה יעשו לי אם אני יקח מנת יתר של תרופות הרגעה (כל הבקבוק),מול המפקד,ופשוט יבלה הכל?יעיפו אותי מהצבא?או אם יחשדו שאני יודע שזה לא יהרוג אותי,אז זה יפגע בי מבחינת לצאת או לעוף מהבסיס?אני עלול להקיא כל הלילה… אבל לפי מה שהבנתי זה לא מסוכן כי הכדורים די חלשים …אבל התרופה מיובאת מחול ולא מכירים אותה בצורה שהיא אצלי,למרות שזה משהו שאפשר לקנות בחנות ב 50 שקל.

#151424 הגב
    Anonymous
    חבר

הוא פשוט יפנה אותך מיד למיון שם יבדקו מה מצבך ואם צריך ינקו את הקיבה..
    לאחר מכן יפנו אותך להמשך טיפול אצל הקבן.

#151425 הגב
    Anonymous
    חבר

אכן אני מכיר מישהו שיצא על 21 שעשה משהו דומה.

#151428 הגב
    Anonymous
    חבר

תזהר!
    יש תרופות שיש להן תופעות לוואי חמורות וכדאי שתבדוק באמת באינטרנט על התרופה לפני שאתה מסתכן ככה!
    דווקא לדעתי כן יש סכנה בלקיחת תרופה כזאת
    1.הן בדרך כלל מרפות שרירים-יכול להפריע לתהליך הנשימה ואפילו לפעילות של הלב
    2.תרופות פסיכיאטריות,לך תדע?

יש המון דרכים לצאת מהצבא לא חייבים ללכת בדרך מסוכנת כל כך.אני מבין את הנואשות…אבל אל תיהיה אידיוט תחשוב על דרך נורמאלית זאת באמת לא בעיה לצאת אם אתה יודע שאתה לא מתאים. נמאס כבר2008-8-2 14:0:2

#151435 הגב
    Anonymous
    חבר

הבעיה היא שאני לא מאמין שיוציאו אותי מהבסיס שלי…ואני חייב לעשות משהו כדי לזרז את העניינים…

#151443 הגב
    Anonymous
    חבר

מנת יתר זה רעיון מאוד לא מומלץ! אתה יכול בסבירות יותר מדי גבוהה לגרום לעצמך נזק בלתי הפיך (להזכירך, גם מוות נחשב נזק בלתי הפיך).
    אם אתה מוכן ללכת כלכך רחוק, אתה יכול לעשות צרות במקום. צרות באמת. או ללכת לקב"ן עם כל הסיפור מסביב (יש פה מספיק אנשים שיעזרו לך להבין איך יוצאים עם קב"ן).

#151444 הגב
    Anonymous
    חבר

בשום פנים ואופן לא!!! אתה עלול לגרום לעצמך נזק בלתי הפיך ושום דבר לא שווה את זה.הצעה שלי – פשוט תכנס איכשהו לכלא (עריקות למשל) ואז תראה שם קב"ן (כמובן שאצלו תעשה בדיוק מה שרשום בטרגט 21!!!)

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־מה יעשו לי אם אני יקח מנת יתר…
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו