עזרה דחוף

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #104414 הגב
    Anonymous
    חבר

היום הייתי צריך להיות בבסיס ולא הלכתי עכשיו אני נחשב נפקד אני רוצה השבוע הזה ללכת לבקום לראות קבן ורציתי לדעת אם יתנו לי שם וידברו איתי או שיגידו לי לך לבסיס שלך כי אני לא רוצה ללכת לבסיס זה רחוק בזיקים אני יגיד להם אני לא יכול להיות שם אני משתגע קשה לי שם כדי שלא יקחו אותי ויתנו לי להישאר בבקום
    בקשר לפרופיל 21 וקבן אני לא יודע אם אני יכול להשתמש בזה שאני בדיכאון וכל זה כי כשהייתי בבסיס המפקדים ראו אותי ואני לא הייתי בדיכאון ודיברתי עם כולם צחקתי אני חושב זה יפריע לי עכשיו
    ואיך אני צריך ללכת לבקום בתל השומר עם מדים והכל ותיק עם ציוד או לא צריך תיק וללכת על אזרחי
    ורציתי לדעת אם יתנו לי כלא באותו יום בגלל שהייתי נפקד כמה ימים ? ואם כן אז כמה בערך
    תודה מראש mor12008-8-11 13:43:12

#151709 הגב
    Anonymous
    חבר

זיקים זה אומר שאתה טירון או משרת שם בסדיר?
    בכל מקרה.. בברה"ן בתל השומר אכן אמורים לקבל כל אחד, תלך לשם ותתעקש. בעיקרון תבוא על מדים אבל לא צריך לא תיק ולא שום דבר.
    על נפקדות של יום לא יעשו לך שום דבר שדומה לכלא – סביר להניח אזהרה/עונש על תנאי/הכי הרבה ריתוק בבסיס של כמה ימים.
    בקשר לדיכאון.. זה לא קשור איך נראית בבסיס, המפקד שלך ממלא עלייך חוות דעת שיכולה לעזור אבל היא לא כזאת קריטית. העיקר זה איך אתה מתנהג ומדבר מול הקב"ן

#151710 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote MSMS:

בכל מקרה.. בברה"ן בתל השומר אכן אמורים לקבל כל אחד, תלך לשם ותתעקש. בעיקרון תבוא על מדים אבל לא צריך לא תיק ולא שום דבר.
    על נפקדות של יום לא יעשו לך שום דבר שדומה לכלא – סביר להניח אזהרה/עונש על תנאי/הכי הרבה ריתוק בבסיס של כמה ימים.
    בקשר לדיכאון.. זה לא קשור איך נראית בבסיס, המפקד שלך ממלא עלייך חוות דעת שיכולה לעזור אבל היא לא כזאת קריטית. העיקר זה איך אתה מתנהג ומדבר מול הקב"ן

טירון

#151711 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote mor1:

quote MSMS:

טירון

אז זה קצת יותר בעיה.. כביכול אתה עדיין לא ברשות עצמך. טירון הולך עם המפקד שלו לכל מקום.
    הכי טוב שתחזור לבסיס ותישפט.. אתה במילא בטירונות לא יעשו לך משהו חוץ מאולי לסגור שבת. איך שתחזור תבכה להם שאתה חייב קב"ן ואל תעשה שום דבר, אל תעזוב אותם עד שיעזרו לך.
    זו הצעה שלי

#151713 הגב
    Anonymous
    חבר

אז אתה אומר שלא יתנו לי קבן ולא יקשיבו לי בתל השומר אין טעם ללכת ?
    אבל אני לא רוצה לחזור לבסיס לא יכול להיות שם אני משתגע שם כל יום שם זה כמו חודש זה סיוט

#151715 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא יודע אם לא יתנו לך.. לא רוצה להבטיח,אבל נראה לי בגלל שאתה טירון ינפנפו אותך.
    חשבת אולי לפנות למיון ? יש שם פסיכיאטר, תוכל ללכת עם הורה/אח/חבר שיתלוו אלייך ויראו שהביאו אותך על מקרה אמיתי ואתה על סף התמוטטות.. הפסיכיאטר יתן לך חוות דעת שאיתה הוא יפנה אותך ותוכל לחזור לבסיס שם יתייחסו אלייך ברצינות ויפנו אותך לקב"ן.

#151716 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote MSMS:

אני לא יודע אם לא יתנו לך.. לא רוצה להבטיח,אבל נראה לי בגלל שאתה טירון ינפנפו אותך.
    חשבת אולי לפנות למיון ? יש שם פסיכיאטר, תוכל ללכת עם הורה/אח/חבר שיתלוו אלייך ויראו שהביאו אותך על מקרה אמיתי ואתה על סף התמוטטות.. הפסיכיאטר יתן לך חוות דעת שאיתה הוא יפנה אותך ותוכל לחזור לבסיס שם יתייחסו אלייך ברצינות ויפנו אותך לקב"ן.

מזאת אומר מקרה אמיתי מה אני צריך לעשות להגיד תסביר

#151717 הגב
    Anonymous
    חבר

בעיקרון פסיכיאטר במיון יקבל אותך בכל מצב.. אך אם זה לא יראה כמקרה חירום אתה זה שתאלץ לשלם על הביקור במיון (בסביבות ה500 שקל). ברגע שאתה בא עם חבר או משהו כזה שמעיד על כך שאתה במצב לא טוב והוא הביא אותך לפה כי חשש שיקרה משהו רע.. זה נראה אחרת.
    לפסיכיאטר אתה צריך לספר איך אתה מרגיש, על הדיכאון, על העובדה שלא הצלחת ללכת היום לבסיס וכו'..
    הוא יכתוב הכל ויפנה אותך להמשך טיפול בצבא.

#151719 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי אני ילך מחר לבקום וזהו ומשם נראה כבר

#151730 הגב
    Anonymous
    חבר

כמו שאמרת מחר לך לבקום ותתעקש לראות קבן.. בזמנו גם אני הייתי טירון הייתי נפקד נפנפו אותי באתי יום אחר כך והתעקשתי והפנו אותי לפסיכיאטר בירפא.. שווה לך לנסות.. ושוב תתעקש שם לראות קבן בטענה שהמצב חמור שאתה נפקד ואתה לא יכול לחזור ליחידה..

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־עזרה דחוף
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו