משה פייגלין בעד ביטול גיוס חובה (בין השאר)

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם משה פייגלין בעד ביטול גיוס חובה (בין השאר)

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106056 הגב
    #161951 הגב
    shual
    חבר

פייגלין????????????

אני מקבל פה רגשות מעורבים.

אני מקווה שהוא יצליח לרתום את הציבור שלו בשביל הרעיון – צבא מקצועי פשוט עדיף לכולם – בכל הספקטרום של הקשת החברתית והפוליטית.

תודה במילא שפירסמת (לא הייתי מגיע לזה לבד), למרות שאני יודע שאתה לא מהתומכים בצבא מקצועי.

#161958 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote shual:

תודה במילא שפירסמת (לא הייתי מגיע לזה לבד), למרות שאני יודע שאתה לא מהתומכים בצבא מקצועי.

במילא לא מהתומכים של צבא מקצועי? אז במה אתה כן תומך, במילא?

#161963 הגב

אני תומך בשחרור מיני באופן אחראי. אה, לגבי צבא, אני אומר לפרק צבאות, ובהקדם וכמה שיותר מהם, ובכלל גם להפסיק לייצר נשק ולרדת מהשנאה והגזענות ולחנך לאי-אלימות. אני חסיד גדול של אי-אלימות.

#161964 הגב

פייגלין |בררר|. אני חייב להגיד שהטור שלו אינטיליגנטי למדי, לא מתלהם או סיסמאתי, הפתיע אותי לטובה.

#161966 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote במילא רגוע:

אני תומך בשחרור מיני באופן אחראי. אה, לגבי צבא, אני אומר לפרק צבאות, ובהקדם וכמה שיותר מהם, ובכלל גם להפסיק לייצר נשק ולרדת מהשנאה והגזענות ולחנך לאי-אלימות. אני חסיד גדול של אי-אלימות.

הלוואי, אבל זה לא מציאותי בגרוש לצערי :/

#161967 הגב

לא אמרתי שאני בעד פיות ודרקונים. באי-אלימות מדובר על התנהגות של בני אדם, זה הכל, והתנהגות אפשר לשנות אם רוצים. טוב, תלוי למה אתה מתכוון בלא מציאותי. אני מסכים שאיפה שאנחנו עומדים כיום זה נראה מאוד רחוק, אבל כך גם נראה ביטול העבדות, שהייתה רווחת בכל העולם במשך אלפי שנים ובוטלה, על ידי בני אדם שהחליטו לשנות את דרכיהם, רק לפני 100-200 שנים. גם מחשב, הדבר הזה שאני כותב עליו ואתה קורא עליו בזה הרגע, היה יצור דמיוני הרבה יותר מהקונספט של אי-אלימות עד לאחרונה.

#161968 הגב
    Jack_Flash
    חבר

גם אני הופתעתי לטובה מהטור שלו. בדרך כלל אני לא נוהג להסכים עם האיש, אך הפעם הסכמתי עם רוב ההצעות שלו.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־משה פייגלין בעד ביטול גיוס חובה (בין השאר)
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו