פגישה עם קבן במהירות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אנוש
יצירת קשר:

פגישה עם קבן במהירות

הודעהעל ידי אנוש » 23 דצמבר 2015 18:25

שלום ביקשתי השבוע לראות קבן לאחר שקראתי והבנתי כמו שצריך והבנתי בדיוק מה אני רוצה מעצמי, עכשיו העניין הוא כזה לא הייתי בערך 3 שבועות עכשיו בצבא בגלל גימלים, ועכשיו המפקד שלי אמר לי שהיה שבוע שעבר ולא עומד להיות בזמן הקרוב, שאלתי אותו מה זה אומר הזמן הקרוב? הוא אמר לי יכול להיות חודש, עכשיו ממש אין לי כוונה לחכות חודש בשביל זה, איזה אפשרויות יש לי לראות קבן יותר מוקדם? אם אני מדבר עם הרופא יחידה שלי הוא יכול להפנות אותי לקבן חיצוני, המפקד שלי אמר לי שלא אבל אין לי ספק שאין לו מושג איך הדברים האלה עובדים, איזה עוד אופציות יש? ובכלל אין איזה חוק מטכלי לגבי פגישה עם קבן
אורח

Re: פגישה עם קבן במהירות

הודעהעל ידי אורח » 24 דצמבר 2015 01:27

אנוש כתב:שלום ביקשתי השבוע לראות קבן לאחר שקראתי והבנתי כמו שצריך והבנתי בדיוק מה אני רוצה מעצמי, עכשיו העניין הוא כזה לא הייתי בערך 3 שבועות עכשיו בצבא בגלל גימלים, ועכשיו המפקד שלי אמר לי שהיה שבוע שעבר ולא עומד להיות בזמן הקרוב, שאלתי אותו מה זה אומר הזמן הקרוב? הוא אמר לי יכול להיות חודש, עכשיו ממש אין לי כוונה לחכות חודש בשביל זה, איזה אפשרויות יש לי לראות קבן יותר מוקדם? אם אני מדבר עם הרופא יחידה שלי הוא יכול להפנות אותי לקבן חיצוני, המפקד שלי אמר לי שלא אבל אין לי ספק שאין לו מושג איך הדברים האלה עובדים, איזה עוד אופציות יש? ובכלל אין איזה חוק מטכלי לגבי פגישה עם קבן

אתה יכול ללכת בעצמך למרפאה שיש בה קבן ולבקש לראות מיידית, כמו למשל בברהן תל השומר, גם אם יגידו שלא אפשר אם תישאר תקבל לרוב.
לפי החוק המטכלי חייבים לתת לך עד שבועיים מהבקשה, אבל בגלל שלא אוכפים את זה מפקדים מרשים לעצמם לסנן חיילים שמבקשים ולפעמים למרוח אותם עד אינסוף בתקווה שיתייאשו
אנוש
יצירת קשר:

Re: פגישה עם קבן במהירות

הודעהעל ידי אנוש » 24 דצמבר 2015 08:19

תודה על התגובה, אם אני מדבר עם הרופא שלי ומסביר לו שאני צריך קבן הוא יביא ליהפניה? כי בהרן הבנתי זה קצת בעייתי להגיע סתם ככה, ואם המפקד שלי לא נותן לי תוך שבועיים קבן יש למי לפנות קצין העיר או משהו כזה? למישהו יש את המיקום והנוסח המדויקים שלחוקי מטכל בקשר לעניין הזה? ושאלה אחרונה בשיחה עם הקבן אני אומר לו שבגלל המצב שלי הץחלתי לשץות ולעשן(סמים) זה בסדר להגיד דבר כזה או שזה עלול לדפוק אותי?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים