רוצה לצאת מגולני

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106492 הגב
    Anonymous
    חבר

לפני חצי שנה התגייסתי לקרבי , לגולני , עם הזמן ירדה לי המוטיבציה לשרת בגולני בכלל גם בכלל אופן ההתנהלות שלהם כלפי וגם בגלל שאני חייב לעבוד ולעזור לאמא שלי.

אבא שלי נפטר לפני שנתיים , ואמא שלי נשארה לבד לפרנס אותי ואת אחיי הקטנים , היא לא עובדת כרגע ואין מי שיעזור כלכלית המשק"ית ת"ש בצבא לא עזרה וכלום לא עזר לי , הייתי נפקד 26 יום וקיבלתי 20 יום מעצר והיום התחלתי שוב בנפקדות.

מה אני צריך לעשות כרגע ? אני רוצה לראות גחל"ת או להוריד לפרופיל 45 נפשי כדי לקבל תפקיד קרוב לבית ולצאת מגולני , למישהו יש עצות בשבילי ?

#164675 הגב
    MSMS
    חבר

אין קשר בין גחל"ת לפרופיל 45 נפשי.
    פרופיל 45 נפשי אתה יכול להשיג בלי קשר לזה, אתה פשוט צריך להתחיל לפנות לקב"ן.

גחל"ת, אם תקבל, זה יקרה רק אחרי ישיבה ממושכת בכלא (אולי אפילו מספר פעמים).

אם אתה נפקד העצה הכי טובה בשבילך זה לפנות לברה"ן בתל השומר. שם יש קבנים שיקבלו אותך למרות שאתה נפקד ויטפלו במקרה שלך. כדי לנסות להגביר את ה'רושם' כדאי לך להשיג חוו"ד מפסיכולוג או פסיכיאטר לפני שאתה מגיע לשם. תוכל לעשות את זה גם במיון אם תרצה.

בהצלחה

#164676 הגב
    Anonymous
    חבר

כן אני יודע שאחד לא קשור לשני , אבל ב-2 המקרים זה יעזור לי לצאת מגולני.

בקשר לברה"ן בתל השומר , אני אבדוק את העניין הזה אני מקווה שאתה צודק.

איך אני פונה אליהם ? למי אני צריך להתקשר ? תודה .

#164677 הגב

גחלת תקבל אם תדפוק עריקות מעל 60 יום.
    במקרה כזה תכין את עצמך למינימום 21 בפנים.

#164684 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote תומך שיחרור:

תומך שחרור אתה מתחיל לזיין ת'שכל קצת יותר מידי בזמן האחרון, ואף הודעה מפגרת שלך היא לא מדוייקת אז תעשה טובה לכולם פה ותפסיק להראות שאתה טמבל ותייעץ בדברים שאתה מבין בהם.

עם עריקות מעל 60 יום יש סיכוי לקבל רישום פלילי, והסיכוי לקבל גחל"ת הוא מאוד נמוך.

#164693 הגב
    Anonymous
    חבר

תנסה להשיג קה"ס, נראה לי הכי מתאים לסיטואציה..

#164696 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote תומך שיחרור:

תומך שחרור אתה מתחיל לזיין ת'שכל קצת יותר מידי בזמן האחרון, ואף הודעה מפגרת שלך היא לא מדוייקת אז תעשה טובה לכולם פה ותפסיק להראות שאתה טמבל ותייעץ בדברים שאתה מבין בהם.

עם עריקות מעל 60 יום יש סיכוי לקבל רישום פלילי, והסיכוי לקבל גחל"ת הוא מאוד נמוך.

אז מה הסיכוי שלי להשיג בכל זאת גחל"ת ?

#164697 הגב
    MSMS
    חבר
    quote אורח:

כן אני יודע שאחד לא קשור לשני , אבל ב-2 המקרים זה יעזור לי לצאת מגולני.

בקשר לברה"ן בתל השומר , אני אבדוק את העניין הזה אני מקווה שאתה צודק.

איך אני פונה אליהם ? למי אני צריך להתקשר ? תודה .

אין צורך להתקשר (גם סיכוי טוב שימרחו אותך בטלפון). הנוהל הידוע הוא להתייצב שם על הבוקר, אפילו עוד לפני 8 כני להיכנס לתור.

#164744 הגב
    Jack_Flash
    חבר

לצאת מגולני זה לא אמור להיות הדבר הכי קל בעולם? על כל תפקיד פנוי שם מתמודדים 4 חיילים. שלא לדבר על זה שלוקחים לשם רק את מי שבאמת מראה מוטיבציה ורצון להגיע לשם, ויש רבים וטובים שישבו בכלא וסבלו מרורים במעצר בקו"ם כחלק מהמאמץ העילאי שלהם לשרת בחטיבה המפוארת.

#164761 הגב

כשאומרים בתקשורת שמתמודדים 4 על כל מקום מתכוונים שבטפסים אנשים רושמים שהם רוצים גולני ויש פי 4 שרשמו מאשר מקומות. זה לא שמקבלים רבע ושלושה רבעים יושבים בהמתנה אם יתפנה מקום את השלושה רבעים האחרים מציבים במקומות אחרים או משחררים. מה שקורה בפועל בגיוס עצמו זה שהם תמיד מגייסים יותר ממה שצריך כי תמיד יש אנשים שעוזבים או לא יכולים להמשיך אבל אין כמויות בלתי מוגבלות של עודפים והם נלחמים על זה שתישאר שם.

#164762 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote שקר כלשהו:

כשאומרים בתקשורת שמתמודדים 4 על כל מקום מתכוונים שבטפסים אנשים רושמים שהם רוצים גולני ויש פי 4 שרשמו מאשר מקומות. זה לא שמקבלים רבע ושלושה רבעים יושבים בהמתנה אם יתפנה מקום את השלושה רבעים האחרים מציבים במקומות אחרים או משחררים. מה שקורה בפועל בגיוס עצמו זה שהם תמיד מגייסים יותר ממה שצריך כי תמיד יש אנשים שעוזבים או לא יכולים להמשיך אבל אין כמויות בלתי מוגבלות של עודפים והם נלחמים על זה שתישאר שם.

משחררים? לפני הגיוס? מלש"בים שביקשו גולני? או שלא הבנתי.

#164784 הגב
    Anonymous
    חבר

45 נפשי אמור לפסול מישהו מלהיות תומך לחימה בגדוד קרבי..בדר"כ תקבל קל"ב אחרי שתוציא 45 נפשי ותיפלט למזי..אם תשחק קצת על זה שאתה חייב להיות בבית וכו' יתווסף לך ת"ש גבוה שיבטיח שתעשה יומיות בבסיסים הקרובים לביתך…

#164796 הגב

הכוונה שחלק מהאנשים משתחררים לפני שהם מתגייסים זה סתם מבלבל תתעלם מהמשחררים

#164800 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote שקר כלשהו:

הכוונה שחלק מהאנשים משתחררים לפני שהם מתגייסים זה סתם מבלבל תתעלם מהמשחררים

אבל זה קורה או לא?

#164804 הגב

לא זה לא קורה עזוב

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
מענה ל־רוצה לצאת מגולני
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו