בין חיים למוות,חייבת עזרה.

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים בין חיים למוות,חייבת עזרה.

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #107376 הגב
    Anonymous
    חבר

התגייסתי לפני ארבעה חודשים,הייתי בבסיס סגור והיו לי כמה סיבות לזה שאני לא יכולה לישון בבסיס סגור,ולהיות בו בכלל,הייתי בפגישות עם קבן כדי לעשות את התהליך של היציאה מהבסיס זה לקח זמן כמובן בזמן שהייתי בבית ניסיתי להתאבד,וההורים שלי עצרו אותי אותי ודיברו איתי על זה,ובשאר הפגישות שלי עם הקב"ן לא רציתי לספר לו,בסופו של דבר יצאתי מהבסיס והגעתי למזי,ששם הם מעבירים את החילים שלהם לבסיס החדש,הגעתי והקצינה התחילה לקשקש לי שאין דבר כזה בסיס פתוח קרוב לבית שיצאתי מהבסיס שלי על קה"ס 42 וזה לא מספיק כדי להגיע לבסיס פתוח הקיצר התחלתי לבכות ויהא הוציאה אותי מהחדר,התחלתי לצרוח ולבכות בהסטרייה ואז הביאו לי שוט וניכנסתי איתו שוב פעם אליה,והיא נתנה לי המלצה לקבן ושלחה אותי אליו יום למחרת,כמובן שבשביל להגיע לבסיס פתוח הייתי צריכה לספר לה שרציתי להתאבד וסיפרתי,וישר היא הורידה לי לפרופיל 45 נפשי עם המלצה לבסיס פתוח קרוב לבית, הגעתי לשם שלחו אותי באמת לבסיס פתוח אבל יחסית רחוק מהבית,כרגע אני בבסיס הזה וגם פו אני לא מוצאת תצמי וממשיכה במצב רוח רע ובכל מה שהיה לי עד עכשיו,הגעתי אליה שוב ואמרתי לה שאני לא יודעת מה לעשות,והיא עכשיו הביאה לי חוות דעת,והוראה לחוות דעעת מהמפק שלי ומפקד הבסיס שינסו לעזור לי.
    אני יודעת שהפיתרון היחיד כרגע כדי שיהיה לי טוב ואני לא ארצה לפגווע בעצמי זה לצאת מהצבא,ואני עכשיו תקועה,זה לא ניראה לי הולך לבוא ואני לא יודעת מה לעשות.

אני חייבת עזרה,אני מקווה שמישהו יקרא וינסה לעזור לי.

#169116 הגב
    Anonymous
    חבר

לא משנה מה תרגישי/תחשבי אלתפגעי בעצמיך !
    יש דרכים לעבור את כל החרא הזה, לא צריך לפגוע בצמיך כדי להפסיק את המחשבות הרעות והרגשות המדכאים !
    תסבירי למפקדים שלך את המצב כמה שיותר מהר, וכמובן ש"תנפחי" קצת את האמת.
    אין לא יעזור כלום,בצהל לא מכירים בבעיות מורכבות של האנשים "סתם" ככה.. צריך להגזים ולחדד את המציאות סביבך כדי שתצליך להדליק להם אור אדום שיגרום להם לפעול לטובתיך. כרגע מה שאני ממליץ לך זה שתנסי כמה שיותר להירגע ולהיות בקשר עם אנשים קרובים כדי לקבל תמיכה. הבני זונות האלה יביאו לך מה שאת צריכה רק תתחילי להיות בקשר עם הקבן כמה שיותר ולה"נפח" לעצמיך תבעיה כדי שהכל יפעל יותר מהר.

בינתיים בבקשה,איפה שלא תיהי אל תוותרי על מתנת החיים בשלך בגלל המכשול הזה ! את תתגברי על זה וזה ישכח כמו חלום רע !

#169118 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Angel:

לא משנה מה תרגישי/תחשבי אלתפגעי בעצמיך !
    יש דרכים לעבור את כל החרא הזה, לא צריך לפגוע בצמיך כדי להפסיק את המחשבות הרעות והרגשות המדכאים !
    תסבירי למפקדים שלך את המצב כמה שיותר מהר, וכמובן ש"תנפחי" קצת את האמת.
    אין לא יעזור כלום,בצהל לא מכירים בבעיות מורכבות של האנשים "סתם" ככה.. צריך להגזים ולחדד את המציאות סביבך כדי שתצליך להדליק להם אור אדום שיגרום להם לפעול לטובתיך. כרגע מה שאני ממליץ לך זה שתנסי כמה שיותר להירגע ולהיות בקשר עם אנשים קרובים כדי לקבל תמיכה. הבני זונות האלה יביאו לך מה שאת צריכה רק תתחילי להיות בקשר עם הקבן כמה שיותר ולה"נפח" לעצמיך תבעיה כדי שהכל יפעל יותר מהר.

בינתיים בבקשה,איפה שלא תיהי אל תוותרי על מתנת החיים בשלך בגלל המכשול הזה ! את תתגברי על זה וזה ישכח כמו חלום רע !

תודה באמת תודה,הצלחת להוריד לי דמעה מעיינים,אני אשמור על עצמי ועשה הכל על מנת שיהיה לי יותר טוב,אני אנסה לא להשבר.

#169119 הגב
    Anonymous
    חבר

דבר נוסף ששחכתי לציין,בבסיס החדש אני נימצא רק שבוע וחצי,אז ככה שהם יכולים להגיד לי שזה טיבעי שאני מריגשה ככה ושצריך לתת צאנס למקום חדש..

#169172 הגב
    Anonymous
    חבר

הייתי היום בשיחה עם מפקד הבסיס והוא רשם בחוות דעת שאני מופנת לוועדת בלתי מתאימים,מה זה אומר?? ומה זה שונה מוועדות אחרות,בבקשה תרשמו כל מה שאתם יודעים שאני אהיה מוכנה.

#169176 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

הייתי היום בשיחה עם מפקד הבסיס והוא רשם בחוות דעת שאני מופנת לוועדת בלתי מתאימים,מה זה אומר?? ומה זה שונה מוועדות אחרות,בבקשה תרשמו כל מה שאתם יודעים שאני אהיה מוכנה.

וועדת בלתי מתאימים זה וועדה לאנשים שמסגרת צבאית לא מתאימה להם
    כגון אנשים שנכנסים לכלא כל הזמן
    או אנשים שהמפקדים שלהם רואים שהם לא בדיוק מוצאים את עצמם במסגרת הזאת
    זו וועדה שמוציאה מהצבא
    על אי התאמה
    זה לא פרופיל 21
    אבל לרוב מי שיוצא על וועדת אי התאמה מקבל סעיף של "התנהגות רעה וחמורה"
    לדעתי זה או 21 ממש לא משנה
    העיקר שתהיי בחוץ
    בהצלחה

#169177 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote אורח:

וועדת בלתי מתאימים זה וועדה לאנשים שמסגרת צבאית לא מתאימה להם
    כגון אנשים שנכנסים לכלא כל הזמן
    או אנשים שהמפקדים שלהם רואים שהם לא בדיוק מוצאים את עצמם במסגרת הזאת
    זו וועדה שמוציאה מהצבא
    על אי התאמה
    זה לא פרופיל 21
    אבל לרוב מי שיוצא על וועדת אי התאמה מקבל סעיף של "התנהגות רעה וחמורה"
    לדעתי זה או 21 ממש לא משנה
    העיקר שתהיי בחוץ
    בהצלחה

הקטע שלא הבנתי אז למה אני מופנת דווקא לוועדה כזאת ולא להורדת פרופיל ל21..(הרי לא הייתי עריקה יום אחד ולא שום צרה אחרת) ואני מאווד מקווה שבאמת הועדה הזאת תעיל בטובה לעזור לי ולהוציא אותי מהצבא. (שזה לא יפגע בי יותר).

#169196 הגב
    דונגל
    חבר

לא יודע למה הפנו אותך לועדת אי התאמה. מוזר.
    בכלאופן, תפני לקב"ן שוב, למה את לא פונה שוב?

וההורים שלך תומכים בך, אז למה את לא נעזרת בהם? למה שלא יתקשרו לקב"נים וכל זה?
    ועיצה : לא להתרגש מאנשים. בטח לא מ"קצינים" בצבא.

#169198 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote דונגל:

אני מופנת לקבנית כבר ביום חמישי הזה,היא אמרה לי לבוא עם חוות שתי חוות דעת,וגם לי משו מוזר,למה אני לא הולכת להורדת פרופיל ל21,אני מקווה שהכל יסתדר..
    מותר להורים שלי בכלל לדבר עם הקבנית,במה זה יכול לעזור,אוו שלחכות לוועדה הזאת ואם לא יצא כלום לערב את ההורים?
    מי קובע את הוועדה,מי יושב שמה,שואלים שאלות? אני צריכה לדבר,אתם יודעים משו?
    תודה ושבת שלום 🙂

#169200 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote דונגל:

אני מופנת לקבנית כבר ביום חמישי הזה,היא אמרה לי לבוא עם חוות שתי חוות דעת,וגם לי משו מוזר,למה אני לא הולכת להורדת פרופיל ל21,אני מקווה שהכל יסתדר..
    מותר להורים שלי בכלל לדבר עם הקבנית,במה זה יכול לעזור,אוו שלחכות לוועדה הזאת ואם לא יצא כלום לערב את ההורים?
    מי קובע את הוועדה,מי יושב שמה,שואלים שאלות? אני צריכה לדבר,אתם יודעים משו?
    תודה ושבת שלום 🙂

#169203 הגב
    דונגל
    חבר

מה זה "מותר להורים"?
    מי אומר להם מה לעשות??

כן, מותר. שיתקשרו אליו ויגידו שאת במצב גרוע – לא אוכלת, לא ישנה וכו' וכו'

#169204 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote דונגל:

מה זה "מותר להורים"?
    מי אומר להם מה לעשות??

השאלה עם לא לחכות לאחרי הוועדה לראות את התוצאות ואז..

#169251 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

quote דונגל:

מה זה "מותר להורים"?
    מי אומר להם מה לעשות??

השאלה עם לא לחכות לאחרי הוועדה לראות את התוצאות ואז..

היום אמא שלי התקשרה לפסיכיאטרית שמטפלת בי,והיא לא כזה נתנה לה לדבר אבל אמא שלי נתנה לה להבין שהיא מפחדת והבאירה לה כמה דברים,אחרי שעה וחצי הפסיכיאטרית התקשרה אלי ושאלה עם אני יכולה לבוא אליה מחר במקום יום חמישי,היא הקשה למפקד שלי והוא לא ענה אז היא אמרה לי לבוא יום רביעי.
    מקווה מאווד שזה מה שמזרז עכשיו את העיניין והיא תטפל בזה.

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
מענה ל־בין חיים למוות,חייבת עזרה.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו